На сьогоднішній день багато українців при виникненні проблем з фінансами звертаються до послуги мікрокредитування. У цій статті ми розглянемо декілька способів кредитування, які пропонують МФО.

1.       Уся процедура оформлення кредиту відбувається в онлайн режимі. В даному випадку увесь процес кредитування - від заповнення заявки на кредит до видачі позикових коштів виконується віртуально, за допомогою автоматизованої системи послуг "кредит онлайн". Такий кредит можна оформити у будь-якому місці, маючи пристрій з виходом в інтернет (мобільний телефон, комп'ютер, планшет). Гроші перераховуються після схвалення заявки на банківську карту, вказану у відомостях про позичальника. Повернення засобів по кредиту можна робити також віртуально шляхом безготівкового погашення кредиту за допомогою банківської карти.

2.       Заявка оформляється в онлайн режимі, кредит видається готівкою. Така модель кредитування підходить тим позичальникам, які потребують кредиту готівкою. Заявка оформляється віддалено, рішення по кредиту приймається також швидко, а гроші видаються в одному з офісів компанії.

3.       Оформлення і видача кредиту відбувається при особистому зверненні в офіс компанії. Процедура зажадає великих витрат часу, але багато позичальників віддають перевагу особистому спілкуванню із співробітниками МФО, оформленню паперового договору і видачі готівкових коштів по кредиту.

Кожен позичальник має право вибрати найбільш відповідний для себе варіант кредитування, проте найшвидшим способом рішення фінансових проблем є послуга кредиту онлайн.