З 19 лютого розпочався Великий Піст. Багато людей, не маючи досвіду в цьому заході, різко відмовляються від багатьох складових звичного раціону і позбавляють свій організм необхідних продуктів, тим самим завдаючи збитку власному здоров'ю. Щоб поберегти своє здоров'я і грамотно скласти раціон на час посту варто відшукати гроші для такого серйозного і важливого процесу.

На думку багатьох дієтологів проходити піст треба з розумом, заздалегідь продумавши свій раціон і не жалкуючи грошей на дорогі і необхідні для організму продукти. Відсутність м'яса, молочних продуктів, повинна компенсуватися введенням в раціон всіляких видів горіхів, овочів, круп, зелені, а також свіжих фруктів і сухофруктів. Ситними і корисними стануть свіжевижаті соки, фруктові і овочеві пюре, в деякі дні дозволена риба.

При цьому важливо розуміти, що Великий піст не є мірою економії грошових коштів - при грамотному продумуванні живлення витрати на продукти можуть перевищити регулярні витрати в звичайному режимі у декілька разів, оскільки здорове харчування - задоволення не з дешевих.

Відшукати гроші на грамотно продуманий піст можна декількома способами. Проте найпоширенішим способом відшукання невеликих сум на короткий термін є послуга мікрокредитування. Оформити кредит в МФО можна будь-яким зручним для позичальника способом - в офісі компанії, отримавши кредит готівкою або на карту, при оформленні кредиту в онлайн режимі.