Більшість молодих людей, вирвавшись з батьківського гнізда і поступивши до інституту, стикаються з браком грошових коштів. Щоб не звертатися за допомогою до батьків і постаратися швидко вирішити фінансові проблеми самостійно деякі студенти звертаються за оформленням кредиту.

На сьогоднішній момент в Україні послуга кредитування доступна фізичним особам у віці від 18 років. Отримати гроші в кредит студентові можна одним з нижчезазначених способів:

- Оформлення кредитної карти. Така послуга в основному доступна молодим людям, що досягли 21 року і мають вже за своєю спиною трудовий стаж у вигляді навчання у ВНЗ, а також що отримують регулярний доход у вигляді стипендії. Розраховувати на великі суми позики студентові не варто, а ось отримати можливість узяти позику на невелику суму студентові під силу. До того ж, багато банків при оформленні кредитної карти пропонують вигідні умови пільгового періоду кредитування, впродовж якого позичальник має можливість скористатися позиковими коштами на вигідних умовах.

 - Послуга онлайн кредитування. Кредит онлайн в МФО є альтернативним варіантом швидкого рішення фінансових проблем. Для того, щоб отримати кредит в МФО студентові знадобиться лише заповнити заявку на кредит, надати паспорт і інд.код, і дочекатися рішення по кредиту. Впродовж 15 хвилин у більшості випадків кредит схвалюється, а гроші по кредиту можуть бути переказані на банківську карту позичальника.