Останнім часом кредит для українців перейшов з категорії "крайнього заходу" в альтернативний спосіб поліпшення власного достатку. Щоб рішення про взяття кредиту принесло якомога більше позитивних моментів, до цього питання варто підходити вкрай серйозно.

  1. Вибирати надійного і перевіреного кредитора. При виборі джерела кредитування варто вибирати перевірені компанії. У випадку оформлення кредиту в онлайн режимі обов'язково переконатися в надійності сайту (у більшості надійних і перевірених сайтів по видачі кредитів у відомостях про сторінку вказаний замок зеленого кольору);
  2. Уважно вивчити умови кредитного договору. При виборі кредитної програми не варто кидатися на рекламу. Усі умови кредиту, включаючи процентну ставку, термін кредитування, додаткові комісії і штрафні санкції містяться в тексті кредитного договору. Детально вивчивши усі умови договору, ви будете обізнані з усіма платіжними зобов'язаннями і скоротите вірогідність виникнення непередбачених ситуацій по кредиту.
  3. При оформленні заявки на кредит надавати достовірну інформацію про себе. Зазначення неправдивої інформації або приховання від кредитора важливих обставин може позиціонуватися як шахрайство і тоді позичальник має усі шанси отримати відмову по кредиту.
  4. Оформляти кредит на ту суму, яку зможете погасити. Сума регулярних виплат по кредиту не повинна перевищувати 30-40 % від щомісячного доходу позичальника.
  5. Не оформляти декілька позик одночасно і один для покриття іншого.
  6. Дотримуватися платіжної дисципліни по кредиту. Платежі варто вносити відповідно до погодженого плану і у вказані дати.
  7. Не звикати жити у борг. Пам'ятати про те, що послуга кредитування - дороге задоволення.