Ніколи не зневіряйтеся, навіть якщо в кредиті вам відмовили десяток організацій! Ваша Готівочка стане приємним виключенням.

Мікрокредити поступово стають гідним конкурентом банківським позикам. Ваша Готівочка доводить своїм клієнтам переваги такої заміни.

Не дивлячись на розвиток кредитної сфери, умови банків практично не міняються з роками. Фінансові установи так само страхують себе від ризиків, вимагаючи від позичальників підтвердження своєї платоспроможності. Але, навіть надавши необхідні документи, не можна бути упевненим в тому, що банк схвалить кредит : вивчивши кредитну історію, стаж і доходи потенційного клієнта, він може відмовити в позиці. Якщо ви хочете отримати гроші і зберегти свій час, зверніть увагу на мікрокредити, які пропонує Ваша Готівочка : цей інструмент набагато доступніший і доцільніший, особливо якщо гроші потрібні на короткий час.

Ваша Готівочка кредитує українців вже не перший рік. Це надає право стверджувати, що вона є однією з найнадійніших компаній країни, яка на справі підтвердила свою репутацію. Вибирайте її прямо зараз, і ви позбавите себе від необхідності порівнювати умови, оцінювати ризики і вивчати відгуки. Довірившись вибору сотень клієнтів Готівочки, ви заощадите свій час і придбаєте надійного партнера.

Ваша Готівочка - вибір, в якому ви не розчаруєтеся

Не секрет, що сучасний ринок мікрокредитів багатий компаніями, які готові вже сьогодні запропонувати вам свої гроші. Проте, не поспішайте звертатися в ту, що першу потрапиться на очі - це може бути зовсім не те, що ви шукали. Ризик необдуманого рішення може привести:

- до завищених платежів. Кожна фірма пропонує свою процентну ставку і інші умови кредитування, які впливають на підсумкові розрахунки. Хтось може встановлювати нижчі відсотки, але встановлювати високу мінімальну суму кредиту або тривалий термін користування позикою. Інші можуть пропонувати суму і період на вибір, але за це право нараховувати високі відсотки;

 - до штрафів і переплат. Більшість компаній не вітають порушень заявлених термінів кредитування. Виплачуючи кредит заздалегідь або подовжуючи термін кредитування, ви ризикуєте заплатити більше, ніж планували;

 - до співпраці з шахраями. Деякі компанії умисно не вказують усі умови, внаслідок чого при розрахунках ви можете побачити істотніше збільшення суми боргу.

Усіх цих неприємностей можна уникнути, якщо звернутися у Вашу Готівочку. Вона пропонує оптимальні умови, які об'єднують помірну процентну ставку і свободу вибору. Вона відкрито вказує свої умови і завжди чесно здійснює розрахунки. З нею ви можете забути про штрафи, пені і інших покараннях: лояльність до своїх клієнтів - ось її головний девіз!

Зручне обслуговування і вигідні умови - це Ваша Готівочка!

Якщо ви вирішили узяти кредит у Вашій Готівочці - ви на правильному шляху до рішення своїх проблем! Залежно від їх масштабу, ви можете оформити суму до 7000 грн, яку можете витратити на власний розсуд. Для цього вам знадобиться:

  1. Зв'язатися з компанією. Це можна зробити одним з трьох способів :
    •  Відвідати одне з її відділень і за допомогою менеджера оформити кредит;
    • Зареєструватися на сайті і ввести усі дані особисто;
    • Подзвонити по гарячому телефону фірми і, відповівши на усі питання, отримати позику в телефонному режимі.
  2. Подати заявку;
  3. Дочекатися її розгляду.
  4. Отримати відповідь і перевірити свою карту.

Вам не доведеться прикладати довідку про доходи або підтверджувати стаж своєї роботи. Також вам не треба хвилюватися, що фірма визнає ваші доходи недостатніми, щоб видати вам позику. Ваша Готівочка не бере до уваги усі ці дані, а тому ви можете не сумніватися в отриманні кредиту.

Що дійсно важливо?

Щоб отримати позику, вам треба мати українське громадянство, паспорт і код ІНН. Також у вас має бути оформлена банківська карта, на яку ви отримуватимете свої гроші. Не важливо, в якому банку ви її отримали, є вона дебетною або кредитною. Головне - щоб термін її дії на момент отримання грошей був актуальним.

Як зменшити суму виплат по кредиту?

 Кожному хочеться заплатити по кредиту якомога менше. З Вашою Готівочкою це можливо, якщо проявити розумний підхід при оформленні позики. Перше, що треба зробити - це продумати все на березі. Якої мінімальної суми вам буде досить? Скільки днів вам треба, щоб погасити позику?

Щоб визначитися точніше і знати, скільки доведеться заплатити у результаті, скористайтеся кредитним калькулятором. Так ви не лише заощадите час на розрахунках, але і ніколи не помилитеся: програмка завжди підіб’є підсумок до копійки і врахує усі параметри.

Ще один спосіб понизити витрати по кредиту - погасити його достроково. Завдяки тому, Ваша Готівочка не нараховує пеню за дострокове погашення, ваша економія буде реальною. Якщо доход дозволяє вам погасити кредит раніше, вам не треба тягнути час і платити за дні, що залишилися. Просто розрахуйтеся з ним і забудьте до наступної необхідності.