З осені минулого року на ринку автокредитування стала спостерігатися тенденція зниження процентної ставки за кредитами, що значно покращує умови купівлі авто в кредит в Україні.

За статистикою, за останні декілька місяців українці стали частіше звертатися до послуги автокредитування. Однією з причин підвищення попиту на послугу стало зниження ставки по автопозиках у банках від 1,5 до 4 процентних пунктів, що дозволяє вирішити питання з відсутністю особистого транспорту, сімейного автомобіля або службової машини вже сьогодні і при цьому заощадити чималу кількість грошових коштів.

На сьогодні в автомобільних салонах і представництвах офіційних автомобільних дилерів пропонують оформити автокредит одночасно декілька банків. Залежно від вартості автомобіля і фінансових можливостей покупця розглядаються різні варіанти кредитування. Більшість банків пропонують термін кредитування на п'ять років, а ось ефективна ставка за кредитом відрізнятиметься залежно від кредитної політики банку. Завдяки партнерству з певними автомобільними компаніями або салонами деякі банки надають вигідні пропозиції купівлі автомобілів певних марок. На сайтах банків можна ознайомитися з можливими варіантами кредитування, розрахувати ефективну ставку по автокредиту і вибрати найбільш оптимальний варіант кредитної програми.

Таким чином, вибрати вигідний варіант кредитування для середньостатистичного українця на сьогодні цілком реально.Важливо лише підійти до цього питання з особливою уважністю і провести аналіз кредитних пропозицій.