Оформлення кредиту онлайн припускає самостійне заповнення заявки позичальником без участі фахівців фінансової компанії або банку. Внаслідок цього, незважаючи на простоту і зручність онлайн сервісу по видачі кредитів, багато позичальників допускають грубі помилки, які в результаті призводять до негативних наслідків. У цій статті приведені головні з них.

Головними помилками позичальників в онлайн кредитуванні є:

  • Відсутність зосередженості. Не дочекавшись відповіді по заявці, не варто відправляти запит повторно - ця дія ніяк не прискорить процес ухвалення рішення по видачі кредиту, а заявка буде розглянута тільки разово.
  • Наявність помилок в заповненні персональних даних. Заявка, заповнена поспішно, часто містить помарки в заповненні паспортних даних, що сприймається кредитором як надання недостовірної інформації про себе і може стати основою для відмови в кредиті.
  • Надання недостовірної інформації про свою зайнятість. При визначенні рівня платоспроможності позичальника вирішальним аргументом, що грає в його користь, є наявність офіційного працевлаштування і стабільного доходу, що гарантує покриття кредиту. Якщо людина не вказала в заявці величину своїх реальних доходів, а навпаки оцінила себе в якості безробітного або що знаходиться в декреті шанси на отримання кредиту у банку украй малі.
  • Відсутність попередньої оцінки власних можливостей і фінансового планування. Якщо людина вибирає кредитну програму, не спланувавши свої кроки в її погашенні, не оцінивши свої фінансові можливості з урахуванням кредитного навантаження, в результаті вона може зіткнутися з непередбаченими фінансовими проблемами і боргом за кредитом.

Таким чином, кожного разу наважуючись оформити кредит, позичальник повинен виключити поспіх і детально продумати кожен крок своєї кредитної історії.