У більшості людей наступає час, коли виникає бажання з'їхати від батьків і жити у власній квартирі. При цьому виникає супутнє питання, як заробити і накопичити на власне житло.

З приходом холодів українців накрила друга хвиля коронавірусу, і більшість людей цікавляться питанням, як лікувати коронавірус і скільки коштує лікування від недуги.

Відкрити депозит в банку є дуже відповідальним рішенням, і перед тим, як відкрити депозит крім відсоткової ставки важливо ретельно вивчити пропозиції банків з урахуванням ряду нюансів.

За статистичними даними близько 7% українців користуються субсидіями. У порівнянні з вимогами до оформлення субсидій в інших країнах, в Україні населенню оформлення такої державної допомоги цілком доступне - необхідно лише подати відповідну заяву та заповнити податкову декларацію.

Президент України підписав закон, яким передбачено накладення штрафу на осіб, які не носять в громадських місцях захисні маски або надягають їх неналежним чином.

Частим питанням в розмовах молодих мам і на дитячих форумах стає причина затримки виплат дитячої допомоги. Адже для багатьох це питання актуальне, і вкрай важливо розібратися в ньому і знати свої права.

За прогнозами Кабінету Міністрів України розмір середньої заробітної плати до кінця 2020 року досягатиме 12,497 тис.грн, а якщо вірити оптимістичним сценарієм то за підсумками 2020 року середня заробітна плата буде досягати 12,552 тис.грн.

Кожен день від шахрайства з банківськими картами страждають тисячі людей. Безперервно шахраї вдосконалюють свої методи, обманюючи людей, і щоб захиститися від них, потрібно дотримуватися ряду важливих правил.

Багато українців звикли збирати гроші «під матрацом». І приходить час, коли такі люди задаються питанням як обміняти доларові купюри 20-30-ти річної давності на нові і пройти цю процедуру з мінімальними фінансовими втратами.