Кредити онлайн на карту позиціонуються як найпростіший і швидкий варіант кредитування. Тому багатьом потенційним позичальникам цікаво, наскільки швидко МФО видають кредити онлайн.

Найчастіше людина, яка для оренди квартири користується послугами ріелтора або посередника, переплачує значну суму грошей. Щоб самостійно знайти потрібну квартиру і при цьому не переплачувати, буде корисно дізнатися декілька порад з пошуку житла.

При складній економічній ситуації в країні люди шукають способи не тільки заробітку, але і збереження власних заощаджень. Одним з таких способів є заробіток на депозитах в українських банках.

Як правило, новий бюджетний рік приносить українським підприємцям підвищення податків. Тому кожного представника українського бізнесу цікавить питання, які податки доведеться заплатити в новому році і в скільки вони обійдуться.

У порівнянні з умовами іпотеки в європейських банках в Україні банки надають кредит на житло на більш високих процентних ставках. Але, незважаючи на це для молодих сімей або людей, що переїхали в нове місто, іпотека залишається актуальним варіантом вирішення квартирного питання.

На шляху до успіху у власному бізнесі виходом для багатьох підприємців стає кредит, тому актуальним залишається питання, в якому банку України пропонують вигідні кредити для середнього та малого бізнесу.

Новорічні свята у більшості українців асоціюються з грандіозними підготовками і великими грошовими витратами. Але щоб зберегти фінансову рівновагу і не піти «в мінус» потрібно дотримуватися деяких правил поведінки.

Експерти продовжують констатувати домінування спекулятивної складової курсу валют в країні, що значно залежить від «піраміди» ОВДП. Але нинішній стан курсу валют має свій термін і його зростання неминуче.

Парламент у першому читанні ухвалив законопроект № 2133 про захист боржників від дій колекторів. Положеннями законопроекту колекторам забороняється залякувати і погрожувати боржникам, а також надавати неправдиві дані про заборгованість.