Електронний гаманець або банківська карта: що краще?

У нинішніх умовах існування люди все частіше користуються безготівковими розрахунками за допомогою банківських карток або електронних гаманців. Щоб зрозуміти, який варіант зберігання більше підходить, потрібно розібрати недоліки і переваги кожного з них.

Де знайти гроші в період карантину?

У зв'язку з карантином багато українців втратили роботу, і щоб знайти гроші на життя потрібно шукати способи їх заробітку вдома.

Як шахраї заробляють на карантині: ТОП -11 шахрайських схем

У зв'язку з оголошенням карантину в Україні багато українців перейшли на віддалену роботу, перебуваючи вдома. Ситуація, що склалася позитивно відобразилася на доходи шахраїв, жертвою схем яких ризикує стати кожен користувач інтернету.

Як відстрочити платежі по кредитах в умовах карантину?

В умовах самоізоляції на період карантину багато людей позбавлені можливості виплачувати кредит. Щоб правильно спланувати виплати кредиту з дотриманням вимог законодавства, НБУ дав роз'яснення з даного питання.

Як працює ринок кредитування в умовах карантину?

Пандемія коронавируса істотно відобразилася на фінансовому становищі в світі. Запровадження заходів безпеки в Україні і ряду законопроектів вплинуло на діяльність банків і МФО, які видають кредити населенню.

Чим корисним зайнятися в період карантину?

Вимушені заходи в країні у вигляді оголошеного карантину можуть стати корисним часом для власного розвитку. Адже замість банального перегляду серіалів і користування соціальними мережами можна використовувати цей час собі на благо.

Як платити менше за кредитом?

Часом взятий кредит у банку або МФО в зв'язку з великими виплатами штрафів і комісій, стає важкою ношею для позичальника. У такій ситуації щоб скоротити витрати по кредиту люди вдаються до кількох дієвих способів.

Як знайти гроші швидко у віддаленому доступі?

В умовах карантину, ізолюючись у власному будинку, українці не перестають замислюватися про способи оплати комунальних послуг дистанційно, замовленні продуктів додому тощо. При нестачі грошей на карті виходом для багатьох стає автоматичний онлайн кредит.

В Україні не буде дефіциту продуктів через карантин

За останній час багато українців стали запасатися продуктами першої необхідності в зв'язку з карантином в країні. Однак, як повідомляє Державна митна служба України, дефіциту продуктів і продовольчих товарів в Україні бути не повинно.