Все про кредити, а також поради та повна інформація з фінансових послуг різних кредиторів в Україні. Як менше платити по кредиту? Де краще взяти кредит онлайн? Де найменший відсоток? Всі ці відповіді на Ваші питання, Ви знайдете тут.

В незалежності від рівня достатку і віку у людини може виникнути потреба в грошах. Далеко не ідеально у багатьох йдуть справи з документами, які необхідно надати для отримання кредиту. Однією з перешкод в отриманні кредиту стає відсутність в паспорті запису і відповідного штампа про прописку. У ситуації, що склалася вирішити, проблему законним шляхом неможливо, і тоді перед людиною постає питання про відшукання місця отримання кредиту без прописки.

Кожна людина може потрапити в ситуацію, коли їй терміново знадобляться гроші. Грошей потрібно небагато, і повернути їх він зможе швидко, але часу для їх пошуку мізерно мало. У такій ситуації важливо знайти правильне рішення швидко і просто. Альтернативним варіантом вирішення проблеми може стати короткострокове кредитування в МФО.

Не кожна дружба готова до такого випробування, як взяття грошей у борг. Кожна людина може опинитися в такій ситуації, коли до нього звернеться за допомогою близький друг і попросить гроші в борг. І в такій ситуації важливо прийняти таке рішення, яке не зіпсує надалі відносини між друзями і допоможе знайти вихід з фінансової проблеми.

Ринок мікрокредитування в Україні стрімко розвивається. На ринок виходять нові гравці в особі мікрофінансових компаній. З якими ж труднощами доводиться стикатися цим фінансовим установам, адже в цій галузі є свої нюанси і складності?

Рішення про введення воєнного стану в країні далося українському парламенту непросто. Вперше з часів незалежності в Україні вводиться військовий стан. Причиною прийняття такого рішення стали агресивні дії прикордонних кораблів Російської Федерації по відношенню до кораблям ВМС ЗС України в водах Азовського моря.

Багато банків, щоб переконатися в платоспроможності потенційного позичальника і в достовірності даних, наданих позичальником для оформлення кредиту, здійснюють дзвінки близького кола знайомих або родичів клієнта. Дана складова банківського кредитування не влаштовує багатьох позичальників, і тому багатьом людям важливо відшукати альтернативу кредитів з дзвінками оператора.

Вихідні є для багатьох людей тим часом, коли знаходиться час для виїзду на шопінг, відпочинку з сім'єю, зустрічі з друзями. Часом брак коштів руйнує плани на вихідні, зобов'язує відмовитися від привабливих пропозицій друзів та ін. Можливість отримати кредит навіть на вихідних допоможе знайти гроші на яскраві і незабутні вихідні.

Щоб правильно оцінити кредитні ризики кредитору важливо розуміти, на які цілі позичальник бере кредит. Дана стаття розповість, що представляють собою цільові кредити, які особливості їх оформлення і де можна їх отримати.

Багато позичальників, оформляючи кредит, не до кінця розуміють всю повноту відповідальності за невиконання зобов'язань за кредитним договором, зокрема за невиплату кредиту. Чим може закінчитися спроба уникнення покарання від сплати кредиту в банку і МФО розповість ця стаття.