Ті українці, які хочуть передати своє майно своїм близьким можуть його подарувати або заповісти. Щоб вибрати один із способів, потрібно розібратися в нюансах кожного з них.

Досить часто люди стають жертвами шахраїв, коли кредит оформляється на ім'я людини без його відома. Щоб не постраждати від шахраїв важливо стежити за своєю кредитною історією і регулярно її перевіряти.

Щоб захистити майно від різних ризиків люди оформляють страховку. Страховка буває обов'язковою і добровільною, і щоб визначитися зі страховою компанією буде корисно ознайомитися зі списком флагманів даної сфери.

Найшвидшим і простим способом знайти гроші є кредит в МФО. І в ряді випадків, коли позичальник не справляється з виплатою боргу по кредиту, МФО залучають колекторів для вирішення проблеми.

Сьогодні, 8 січня, відповідно до плану Кабміну, в Україні почав діяти посилений карантин, який триватиме до 25 січня.

За інформацією Міністерства соціальної політики України новий 2021 рік уже з січня принесе підвищення пенсій тим пенсіонерам, вік яких перевищує 65 років, а трудовий стаж становить у жінок 30 років, а у чоловіків 35 років.

З 2021 року українців чекає збільшення витрат на оплату електроенергії та газу.

Новий Рік в багатьох українських родинах пов'язаний з пишним застіллям, який вимагає значних матеріальних витрат. За підрахунками святковий стіл на Новий Рік 2021 для українців обійдеться в середньому в 1700 грн.

Новий Рік асоціюється з численними подарунками, якими прийнято обмінюватися з рідними і близькими людьми. І щоб від подарунків задоволення було отримано як дарителями, так і одержувачами, буде корисно дізнатися кілька новорічних ідей.