Рефінансування - послуга по об'єднанню кілька кредитів в один кредит для більш швидкого погашення прострочених позик. Перекредитування мікропозик в один кредит допоможе не стати позичальникові «вічним боржником», а також вбереже від поганою кредитною історії. Це зручно для тих, хто має безліч кредитів у різних кредиторів. Даний процес запускається за згодою всіх кредитних компаній, і борг продається однієї кредитної організації. Зазвичай на рефінансування кредитів, як банки, так і МФО йдуть неохоче, адже позичальник має, як правило простроченням і має погану кредитну історію. Але при правильному підході - позитивне рішення отримати цілком реально.

Рефінансування кредитів

Поточне фінансове становище в країні провокує багатьох громадян на необхідність брати гроші в борг. Люди беруть кошти нечасто, і в більшості випадків тільки до зарплати, але все ж. Дуже часто людина змушена брати кредити перебуваючи в ситуації, коли виникають непередбачені витрати (ремонт авто, хвороба або побутові витрати в великому розмірі).

перекредитування кредитів

Дуже добре, якщо проблема вирішується швидко: взяв кошти, швидко їх віддав і зовсім забув про те, що доводилося вдаватися до таких послуг. Проте, буває багато ситуацій, в яких обов'язково потрібно використовувати ці кошти, але немає ніякої можливості вчасно виконати свої фінансові зобов'язання. Ці моменти, в першу чергу, негативно позначаються на кредитну історію позичальника. До бюро кредитних історій мають доступ усі фінансові організації, які займаються видачею кредитних коштів.

Саме тому в разі настання складної фінансової ситуації варто розглянути для себе можливість використання рефінансування, яке є сучасним інструментом для вирішення завдань тих клієнтів, які тимчасово опинилися в складній фінансовій ситуації. Ця послуга має на увазі, що позичальник може використовувати ресурси іншої компанії, яка видає кредити, для того, щоб перекрити борги за старими позиками і зменшити свою фінансове навантаження.

Перекредитування - вирішення питань по боргах

Перекредитування є інструментом, який має на увазі необхідність оформити нову позику для того, щоб погасити старі кредити і виплачувати свої фінансові зобов'язання на більш вигідних умовах і на довший період, ніж передбачалося минулими позиками.

Замість терміна "перекредитування" часто використовують слово "рефінансування". Це хороший спосіб істотно зменшити свою фінансове навантаження і об'єднати кілька зобов'язань в одне, або ж навпаки. Це буде залежати від поточних умов кредитування і вигоди для позичальника.

Особливості рефінансування

Рефінансування - складна і затребувана послуга. Тому тут існують певні особливості, про які потрібно знати, перш ніж звертатися в кредитну організацію.

 • Банки дуже обачно ставляться клієнтам з зіпсованої кредитної історією, тому оформити перекредитування буде складно;
 • Використовуйте рефінансування тільки, якщо у вас дуже велика сума боргу і вам потрібно взяти позику на великий термін для його погашення. Довгострокове кредитування повинно бути вигідним;
 • Об'єднати за законом можна тільки не більше 5 позик;
 • Виникнення додаткові витрат пов'язаних з процедурою перекредитування.

Тому перш ніж ви приймете рішення, проаналізуйте свою проблему, щоб дана процедура принесла вам вихід зі складної фінансової ситуації, а не навпаки - ускладнить ваше життя.

Як і де провести рефінансування?

Розглянемо хто дасть можливість погасити поточні заборгованості? Проблема вже виявлена, шлях її вирішення також намітився. Де ж можна отримати кошти на погашення поточної заборгованості на більш вигідних умовах? Тим більше, хто зможе видати кошти тому клієнту, який вже зіпсував свою фінансову репутацію?

Ніколи не обманюйте і не приховуйте інформацію. Пам'ятайте, що ваша кредитна історія доступна кредитору!

Важливо розуміти, що в своїй ситуації не потрібно спеціально приховувати фінансове становище, адже у всіх фінансових установ є доступ до інформації з УБКІ, так що обман не піде на користь позичальника, а тільки погіршить його ситуацію. Чесність ж навпаки зарахується і підвищить шанси на отримання кредитних коштів на більш вигідних умовах.

Є кілька варіантів для забезпечення перекредитування, так що варто розглянути їх переваги та недоліки більш детально.

1. Зусиллями рідних та близьких

кредит у родичів та друзів

Першим, що приходить на розум, є можливість позичити кошти у близьких родичів. Очевидною перевагою при цьому буде відсутність необхідності переплачувати кошти за використання кредиту. До недоліків цього варіанту варто віднести кілька головних особливостей:

 • Можливості рідних і близьких далеко не безмежні, тому людина може бути обмежений або в сумі грошей або в її термінах видачі. Також у них просто може не виявитися потрібної суми грошей.
 • Якщо будуть непередбачені прострочення, то в такому випадку будуть зіпсовані відносини. Досить часто зустрічаються сварки, причиною якої стали прострочені фінансові зобов'язання.

2. Банки

кредит в банке

Банки України далеко не завжди йдуть на такі угоди, а якщо і йдуть, то зовсім неохоче. Якщо банк все-таки готовий зважитися на те, щоб дати такому позичальникові кошти, то зажадає від нього набагато більший пакет документів та буде довго розглядати заявку, що у випадку з вже наявним простроченням є серйозним мінусом для будь-якого клієнта. Щоб отримати кошти таким чином потрібно буде мати наступний список паперів:

 • ІПН (ідентифікаційний податковий номер громадянина);
 • паспорт громадянина України;
 • довідка про доходи або інший варіант підтвердження доходів потенційного позичальника;
 • згоду компанії-первинного кредитора, яка повинна дати згоду на отримання коштів таким шляхом;
 • Угода про заставу або аналогічні документи, якщо такі присутні.

Потрібно обов'язково звернути увагу на те, скільки є нюансів, які можуть істотно підвищити шанси на отримання коштів на погашення минулих варіантів заборгованості:

 • Рада - оперативність сильно підвищує шанси на вирішення проблеми. Якщо є така можливість, то йти в фінансову компанію варто відразу ж після настання прострочення. Чим менше буде термін невиплати платежу, тим більше буде вірогідність схвалення нової позики. Мінімальні терміни говорять про відповідальність і сумлінності позичальника, який швидко звернувся в фінансову організацію і хоче погасити кредит на посильних для себе умовах.
 • Максимально слід зібрати документи, які підтверджують кредитоспроможність позичальника. Це повинні бути відомості про матеріальний стан, доходи і навіть підтвердження гарного фінансового стану позичальника через документи про наявність майна (не в якості застави, просто для демонстрації кредитного експерта). Також це можуть бути документи на отримання майна у спадок, на документи по власності на квартиру, автомобіль, цінні папери або інші активи, які можна взяти до уваги.
 • Проживання за місцем знаходження даної фінансової установи також істотно підвищує шанси на те, щоб отримати кредитні кошти.
 • Якщо майно знаходиться в одноосібної власності позичальника, то це також сильно збільшує шанс на отримання грошей від банку.

Висновок такий: обов'язково варто звертатися за допомогою до банків, але тільки якщо передбачається взяття великої суми і на тривалий термін. Якщо потрібна невелика сума, то така кількість зусиль буде просто марною тратою часу і відтягне можливість вирішити проблему більш простим способом.

3. МФО

кредит в МФО

МФО в Україні являють собою компанії, які пропонують клієнтам взяти кредитні кошти на найбільш вигідних умовах. Варто розглянути головні переваги використання послуг даних підприємств:

 • Мінімальні строки видачі, заповнення заявки і перевірки. Всі процеси займають менше півгодини. Лідери ринку і зовсім скоротили процедури до 10-15 хвилин.
 • Мінімальний пакет документів (ІПН і паспорт).
 • Є можливість отримати кошти навіть тим людям, у яких істотно зіпсована кредитна історія. Також кошти видаються студентам, пенсіонерам, мамам в декреті, безробітним людям та іншим категоріям населення, які банки не приймають в якості платоспроможних. Також у компаній лояльніші вікові рамки, адже вони видають кошти навіть тим клієнтам, вік яких знаходиться в діапазоні від 18 до 75 років.
 • Можливість отримати кошти в будь-який час доби і в будь-який день. Перевірки проводяться в автоматичному режимі.
 • Існує гнучка система знижок як для нових, так і для постійних позичальників. Нові клієнти можуть отримати кошти під 0% або зі знижкою в 50%, а для постійних є багато різноманітних акцій і навіть програми лояльності, в рамках яких вони отримують більш вигідні умови кредитування після кожного погашеного позики.
 • Присутня можливість оплатити нараховані відсотки і активувати послугу пролонгації. Також деякі компанії надають грейс-період і кредитні канікули на випадок виникнення непередбачених обставин з виплатою кредитних коштів. При цьому для надання кредитних канікул компанія вимагатиме підтвердження.

З недоліків варто виділити відносно невеликий розмір коштів. При першому зверненні можна отримати до 10 000 грн, а при повторному до 30 000 грн. При цьому також є можливість використовувати ці кошти під досить великий відсоток річних. Він становить приблизно 400-600: річних, хоча є компанії, які видають клієнта кошти на більш лояльних умовах, а також є акції "0% на перший кредит". Також клієнти можуть користуватися можливістю взяти кредитні кошти на умовах бонусу.

Якщо використовувати спеціальні агрегатори, де зібрані найвигідніші пропозиції від МФО, то можна істотно заощадити свої фінансові ресурси і отримати можливість використовувати всі переваги даного типу позики. Мінімальний пакет документів істотно розширює можливості використання даного типу позики. Це вигідне рішення ще й тому, що зараз навіть звичайна розстрочка в магазині вимагає збору пакету документів про підтвердження доходу.

Правила для зменшення боргового навантаження

Обов'язково варто оцінити свої фінансові можливості перед тим, як зважитися на кредит від будь-якої фінансової організації. Щоб оцінити свою здатність виконувати фінансові зобов'язання потрібно орієнтуватися на ряд негласних правил, серед яких:

 • Співвідношення зобов'язань та доходів завжди має бути на користь саме доходів.
 • Якщо є можливість використовувати кошти для отримання прибутку, то обов'язково варто нею скористатися.
 • Правильний розрахунок розмірів позики є також принципово важливим, адже після погашення зобов'язань щомісяця у сім'ї повинні залишатися вільні кошти на власне існування.
 • Варто моніторити ринок кредитування і шукати краще кредитні пропозиції щоб по можливості зменшувати свою фінансове навантаження.

Документи для рефінансування

Якщо ви зважилися на перекредитування, то вам знадобиться зібрати пакет документів:

 • паспорт громадянина України та ІПН;
 • виписка з кредитної організації, де вказана сума вашої заборгованості;
 • документ підтверджує, що кредитор дає згоду на погашення боргу від імені іншої кредитної організації;
 • виписка-довідка про доходи позичальника за період 6 місяців;
 • будь-які інші документи, що може зажадати фінкомпанія, яка бере на себе можливість рефінансувати ваш борг

Рефінансування та погана кредитна історія

Перш ніж приступити до процедури рефінансування, будь-яка кредитна організація перевірить вашу кредитну історію. Якщо у вас виникне бажання перевірити її самим, щоб дізнатися ймовірність схвалення перекредитування ваших боргів, ви можете самостійно переглянути свою кредитну історію в УБКІ. Це можна зробити абсолютно безкоштовно.

Будемо відверті і скажемо, що отримати схвалення на рефінансування більше шансів буде у позичальника, яка не прострочив жодного платежу по кредиту, а зважився просто об'єднати кілька кредитів в один, або просто змінити кредитора на іншого.

Але, як показує практика, рішення про перекредитування приймається тоді, коли вже зібралося кілька прострочень, що призвело до погіршення кредитної історії. І на цьому етапі велика кількість банків відмовляє бажаючим в цій послузі, тому звертатися краще з поганою кредитною історією в невеликі банки. Радимо розглянути можливість рефінансування тут.

Раскрытие информации о финансовых продуктах и услугах

Ниже приведена вся контактная информация обо всех представленных кредитных компаний Украины на нашем сайте. Информация включает в себя название МФО, адрес, телефон, емейл, данные свидетельства о регистрации организации, наличие лицензии от Нацкомфинуслуг, мин/макс срок займа, годовой процент и пример расчета стоимости кредита.

БізнесПозика

адрес: г.Киев, Украина, ул. Генерала Алмазова 13
телефон: 0-800-211-503
e-mail: office(@)bizpozyka.com
лицензия Нацкомфинуслуг: №1593 от 11.05.2017г.
срок кредита: от 65 дней
годовая % ставка (APR): до 441,65%
пример расчета кредита: 1000 грн./10 дней/1,21% в день.
Сумма к выплате составит 1121 грн.

Быстрозайм

адрес: г.Запорожье, ул.Независимой Украины 39А
телефон: 0-800-50-75-70
e-mail: bistrozaim(@)bistrozaim.ua
лицензия Нацкомфинуслуг: №163 от 26.01.2017г.
срок кредита: от 65 дней
годовая % ставка (APR): до 700%
пример расчета кредита: 1000 грн./10 дней/2,00% в день.
Сумма к выплате составит 1200 грн.

Ваша Готівочка

адрес: г.Николаев, Украина, улица Пушкинская, д.28
телефон: 0-800-20-24-04
e-mail: zayavka(@)limefin.com
лицензия Нацкомфинуслуг: №793 от 07.05.2019г.
срок кредита: от 65 дней
годовая % ставка (APR): до 730%
пример расчета кредита: 1000 грн./10 дней/2,00% в день.
Сумма к выплате составит 1200 грн.

Глобал Кредит

адрес: г.Киев, ул.Тимошенка маршала 21
телефон: 044-466-28-88, 067-327-20-80
e-mail: info(@)globalcredit.ua
лицензия Нацкомфинуслуг: АВ614820 от 04.02.2013г.
срок кредита: от 65 дней
годовая % ставка (APR): до 657%
пример расчета кредита: 1000 грн./10 дней/1,80% в день.
Сумма к выплате составит 1180 грн.

Є-Гроші

адрес: г.Днепр, ул.Набережная Победы 10
телефон: 0-800-30-03-30
e-mail: info(@)e-groshi.com
лицензия Нацкомфинуслуг: №224 от 13.02.2018г.
срок кредита: от 65 дней
годовая % ставка (APR): до 657%
пример расчета кредита: 1000 грн./10 дней/1,80% в день.
Сумма к выплате составит 1180 грн.

Євро Гроші

адрес: г.Киев, ул.Хорива 1А
телефон: 044-228-42-82
e-mail: info(@)eurogroshi.com.ua
лицензия Нацкомфинуслуг: №2400 от 08.06.2017г.
срок кредита: от 65 дней
годовая % ставка (APR): до 693%
пример расчета кредита: 1000 грн./10 дней/1,90% в день.
Сумма к выплате составит 1190 грн.

КачайГроші!

адрес: г.Киев, ул. Юрия Ильенко 18Б
телефон: 044-337-67-27
e-mail: info(@)kachay.com.ua
лицензия Нацкомфинуслуг: №520 от 11.04.2018г.
срок кредита: от 65 дней
годовая % ставка (APR): до 700%
пример расчета кредита: 1000 грн./10 дней/2,00% в день.
Сумма к выплате составит 1200 грн.

Швидко Гроші

адрес: г.Киев, ул.Кропивницкого 4
телефон: 0-800-33-01-38
e-mail: info.gotivochka(@)gmail.com
лицензия Нацкомфинуслуг: №399 от 07.03.2019г.
срок кредита: от 65 дней
годовая % ставка (APR): до 657%
пример расчета кредита: 1000 грн./10 дней/1,80% в день.
Сумма к выплате составит 1180 грн.

AlexCredit

адрес: г.Киев, ул.Бориса Гринченко 3
телефон: 044-234-39-46
e-mail: info(@)alexcredit.com.ua
лицензия Нацкомфинуслуг: №3549 от 17.08.2017г.
срок кредита: от 65 дней
годовая % ставка (APR): до 657%
пример расчета кредита: 1000 грн./10 дней/1,80% в день.
Сумма к выплате составит 1180 грн.

Cashberry

адрес: г.Киев, ул.Кловский спуск 7
телефон: 044-280-28-17
e-mail: collection(@)cashberry.credit
лицензия Нацкомфинуслуг: №1680 от 16.05.2017г.
срок кредита: от 65 дней
годовая % ставка (APR): до 547,5%
пример расчета кредита: 1000 грн./10 дней/1,50% в день.
Сумма к выплате составит 1150 грн.

Ccloan

адрес: г.Киев, ул.Кловский спуск 7А
телефон: 044-222-77-33, 097-583-11-77
e-mail: help(@)ccloan.com.ua
лицензия Нацкомфинуслуг: №1127 от 13.04.2017г.
срок кредита: от 65 дней
годовая % ставка (APR): до 602,25%
пример расчета кредита: 1000 грн./10 дней/1,65% в день.
Сумма к выплате составит 1165 грн.

Credit7

адрес: г.Киев, ул.Багговутовская 23
телефон: 0-800-33-07-33
e-mail: info(@)credit7.ua
лицензия Нацкомфинуслуг: №529 от 04.04.2019г.
срок кредита: от 65 дней
годовая % ставка (APR): до 693,5%
пример расчета кредита: 1000 грн./10 дней/1,90% в день.
Сумма к выплате составит 1190 грн.

CreditBox

адрес: г.Киев, пр. Героев Сталинграда, дом 6
телефон: 044-247-67-27
e-mail: info(@)creditbox.in.ua
лицензия Нацкомфинуслуг: № 2734 від 19.12.2019г.
срок кредита: от 65 дней
годовая % ставка (APR): до 620,5%
пример расчета кредита: 1000 грн./10 дней/1,70% в день.
Сумма к выплате составит 1170 грн.

CreditKasa

адрес: г.Киев, ул.Казимира Малевича 86Н
телефон: 044-333-52-22
e-mail: info(@)creditkasa.com.ua
лицензия Нацкомфинуслуг: №2401 от 08.06.2017г.
срок кредита: от 65 дней
годовая % ставка (APR): до 700%
пример расчета кредита: 1000 грн./10 дней/1,90% в день.
Сумма к выплате составит 1190 грн.

CreditLite

адрес: г.Киев, пр. Героев Сталинграда, дом 6
телефон: 0-800-30-73-73
e-mail: info(@)creditlite.com.ua
лицензия Нацкомфинуслуг: №3948 від 03.10.2017г.
срок кредита: от 65 дней
годовая % ставка (APR): до 638,75%
пример расчета кредита: 1000 грн./10 дней/1,75% в день.
Сумма к выплате составит 1175 грн.

CreditPlus

адрес: г.Киев, ул.Сурикова, 3А
телефон: 044-337-29-28, 067-625-02-02
e-mail: info(@)creditplus.com.ua
лицензия Нацкомфинуслуг: №1860 от 24.09.2019г.
срок кредита: от 65 дней
годовая % ставка (APR): до 620,5%
пример расчета кредита: 1000 грн./10 дней/1,80% в день.
Сумма к выплате составит 1180 грн.

E-Cash

адрес: г.Киев, ул. Клоковский спуск, 7А
телефон: 044-337-88-33, 068-611-41-31
e-mail: info(@)e-cash.com.ua
лицензия Нацкомфинуслуг: №4414 от 05.12.2017г.
срок кредита: от 65 дней
годовая % ставка (APR): до 657%
пример расчета кредита: 1000 грн./10 дней/1,80% в день.
Сумма к выплате составит 1180 грн.

Forza Credit

адрес: г.Киев, ул.В.Хвойки, д.15
телефон: 0-800-30-07-70
e-mail: info(@)forza.com.ua
лицензия Нацкомфинуслуг: №559 от 13.04.2018г.
срок кредита: от 65 дней
годовая % ставка (APR): до 675,25%
пример расчета кредита: 1000 грн./10 дней/1,85% в день.
Сумма к выплате составит 1185 грн.

GoFinGo

адрес: г.Киев, ул. Хорива, 1А
телефон: 044-333-73-05
e-mail: info(@)gofingo.com.ua
лицензия Нацкомфинуслуг: №1124 от 03.07.2018г.
срок кредита: от 65 дней
годовая % ставка (APR): до 675,25%
пример расчета кредита: 1000 грн./10 дней/1,85% в день.
Сумма к выплате составит 1185 грн.

KF.UA

адрес: г.Киев, ул.Викентия Хвойки, 15
телефон: 0-800-30-00-88
e-mail: info(@)kf.ua
лицензия Нацкомфинуслуг: №691 от 03.05.2018г.
срок кредита: от 65 дней
годовая % ставка (APR): до 700%
пример расчета кредита: 1000 грн./10 дней/2,00% в день.
Сумма к выплате составит 1200 грн.

KoshelOK

адрес: Киевская обл., с.Чайки, ул.Антонова 8А
телефон: 044-334-44-20
e-mail: info(@)koshelok.net
лицензия Нацкомфинуслуг: №2742 от 01.11.2016г.
срок кредита: от 65 дней
годовая % ставка (APR): до 591%
пример расчета кредита: 1000 грн./10 дней/1,62% в день.
Сумма к выплате составит 1162 грн.

Loany

адрес: г.Киев, пр-т Победы 26
телефон: 0-800-30-03-59
e-mail: mail(@)loansinfo.com.ua
лицензия Нацкомфинуслуг: №3213 от 18.07.2017г.
срок кредита: от 65 дней
годовая % ставка (APR): до 401,50%
пример расчета кредита: 1000 грн./10 дней/1,10% в день.
Сумма к выплате составит 1110 грн.

MicroCash

адрес: г.Киев, ул.И.Франко 42Б
телефон: 096-344-99-11
e-mail: info(@)microcash.com.ua
лицензия Нацкомфинуслуг: №1490 от 28.08.2018г.
срок кредита: от 65 дней
годовая % ставка (APR): до 620,5%
пример расчета кредита: 1000 грн./10 дней/1,70% в день.
Сумма к выплате составит 1170 грн.

Miloan

адрес: г.Киев, ул.В.Чорновола 12
телефон: 044-337-36-67
e-mail: info(@)miloan.ua
лицензия Нацкомфинуслуг: №2843 от 10.11.2016г.
срок кредита: от 65 дней
годовая % ставка (APR): до 693,50%
пример расчета кредита: 1000 грн./10 дней/1,90% в день.
Сумма к выплате составит 1190 грн.

MisterCash

адрес: г.Киев, ул.Бассейная, дом 6
телефон: 0-800-75-05-84
e-mail: help(@)mistercash.ua
лицензия Нацкомфинуслуг: №2008 от 10.10.2019г.
срок кредита: от 65 дней
годовая % ставка (APR): до 594%
пример расчета кредита: 1000 грн./10 дней/1,65% в день.
Сумма к выплате составит 1165 грн.

Monetka

адрес: г.Киев, бул.Вацлава Гавела 4
телефон: 0-800-33-08-68
e-mail: info(@)monetka.ua
лицензия Нацкомфинуслуг: №2634 от 15.06.2017г.
срок кредита: от 65 дней
годовая % ставка (APR): до 693,50%
пример расчета кредита: 1000 грн./10 дней/1,90% в день.
Сумма к выплате составит 1190 грн.

Money4You

адрес: г.Киев, ул.Казимира Малевича 87
телефон: 0-800-33-00-24
e-mail: info(@)money4you.com.ua
лицензия Нацкомфинуслуг: №947 от 28.05.2019г.
срок кредита: от 65 дней
годовая % ставка (APR): до 726,35%
пример расчета кредита: 1000 грн./10 дней/2,00% в день.
Сумма к выплате составит 1200 грн.

MoneyBoom

адрес: г.Киев, ул.Жилянская 41
телефон: 044-490-99-90
e-mail: info(@)infinance.com.ua
лицензия Нацкомфинуслуг: №3526 от 31.12.2015г.
срок кредита: от 65 дней
годовая % ставка (APR): до 638,75%
пример расчета кредита: 1000 грн./10 дней/1,75% в день.
Сумма к выплате составит 1175 грн.

MoneyVeo

адрес: г.Киев, ул.Лейпцигская 15 Б
телефон: 0-800-21-93-93
e-mail: support(@)moneyveo.ua
лицензия Нацкомфинуслуг: №2091 от 01.09.2015г.
срок кредита: от 65 дней
годовая % ставка (APR): до 620,50%
пример расчета кредита: 1000 грн./10 дней/1,70% в день.
Сумма к выплате составит 1170 грн.

MyCredit

адрес: г.Киев, бул.Тараса Шевченко 11
телефон: 0-800-21-41-11
e-mail: support(@)mycredit.ua
лицензия Нацкомфинуслуг: №163 от 26.01.2017г.
срок кредита: от 65 дней
годовая % ставка (APR): до 584%
пример расчета кредита: 1000 грн./10 дней/1,60% в день.
Сумма к выплате составит 1160 грн.

SOS Credit

адрес: г.Киев, ул.Почайнинская 23
телефон: 0-800-21-17-67
e-mail: support(@)sos-credit.com.ua
лицензия Нацкомфинуслуг: №127 от 14.01.2016г.
срок кредита: от 65 дней
годовая % ставка (APR): до 730%
пример расчета кредита: 1000 грн./10 дней/2,00% в день.
Сумма к выплате составит 1200 грн.

Zecredit

адрес: г.Киев, ул.Ярославська 6
телефон: 044-333-83-85
e-mail: info(@)zecredit.com.ua
лицензия Нацкомфинуслуг: №1920 от 30.10.2018г.
срок кредита: от 65 дней
годовая % ставка (APR): до 900%
пример расчета кредита: 1000 грн./10 дней/2,50% в день.
Сумма к выплате составит 1250 грн.