Микрокредит

Мікрокредити по Україні від 0,01% на добу. Моментальне рішення без довідок. Отримай гроші через Інтернет на карту 💳

Що таке мікрокредит?

Мікрокредит - це один з основних видів кредитування, який полягає у видачі невеликих грошових коштів у вигляді позики людям, які не мають можливості звернутися в банк по ряду різних причин. Хоч вартість мікрокредиту і перевищує процентну ставку в банку, мікрокредитування користується великою популярністю у зв'язку зі швидкою доступністю отримання грошей. Аналогом мікрокредиту є мікропозика.

"Кредити Онлайн" - сервіс підбору мікрокредитів без відмови без довідок і перевірок. Ми допомагаємо знайти і оформити мікрокредити онлайн на банківську карту чесно і без «сюрпризів»! Допомагаємо і без офіційного місця роботи і поганою кредитною історією. У нас тут прості умови отримання без ризику відмови і тривалого збору документів.

Берём микрокредит на карту срочно

Непередбачені фінансові ситуації знайомі багатьом людям незалежно від рівня достатку. Практика показує, що кредити потрібні якщо не всім, то багатьом. Навіть олігархи вибудовують свої бізнес-імперії, спираючись саме на схеми кредитування і співпраці з фінансовими установами країни і далекого зарубіжжя. Але якщо ви звичайна людина і вам необхідно лише кілька тисяч гривень, то все можна зробити максимально швидко і просто. Для цього і передбачений зручний і надійний спосіб позики грошей, як мікрокредит. Такі позики доступні і знаходяться в декреті, пенсіонерам і безробітним.

Мікрокредитування - оперативне вирішення проблеми за допомогою невеликих сум

Якщо необхідна відносно невелика сума на послуги або покупку товарів, наприклад, побутової техніки, ліків, одягу і так далі, то недоцільно звертатися в офлайн банки, втрачати час. І навіть більше! Сам банки намагаються не зв'язуватися з такими позичальниками, так як їх цікавлять більший цифри.

Фахівці банків не бажають витрачати свій, безумовно, дорогоцінний час на оформлення документів і обслуговування клієнтів з незначними по банківськими мірками потребами. І навіть якщо ви отримаєте кошти, то процентна ставка буде велика, тому що офлайн банки прагнуть по максимуму мінімізувати ризики.

У випадку з онлайн сервісами все набагато простіше. Для початку варто ознайомитися з загальною інформацією, викладеною на сайті, скористатися віртуальним калькулятором і розрахувати необхідну суму.

Отримання вигідного мікрокредиту

Сервіс "Кредити Онлайн" динамічно розвивається, впевнено завойовує ринок кредитування в країні. Відсотки вельми помірні, умови співпраці прозорі. Так, якщо вам не вистачає, наприклад, 5000 гривень до зарплати, то відсоток буде невеликий, а то і 0%! Якщо ви повернете суму через тиждень, то переплата складе від 0 до 200 гривень.

Звичайно, заради таких сум йти в банк просто недоцільно. Крім того, віртуальні сервіси швидко перераховують кошти на карту. Практика показує, що оформити заявку і отримати гроші можна за лічені хвилини, наприклад, за 15 або 30 хвилин. Є й інші ключові моменти:


Високий шанс на позику

Високий шанс схвалення заявки на отримання кредиту онлайн на карту


Лояльні умови

Вік, місце проживання, наявність роботи і т.д - не має значення на прийняття рішення


Мінімум документів

Не потрібно збирати велику кількість довідок і надавати багато документів. Досить мати паспорт, ІПН.

Переваги мікрокредитування

Безумовно, на рішення звернутися за допомогою в спеціалізовані установи впливає особиста фінансова ситуація, ситуація в країні і інші фактори. Фахівці не задають зайвих питань про те, на що будуть витрачені гроші - це все залишається "за кадром". Необхідно лише надати стандартні персональні дані. І навіть більше! Не потрібно вказувати свою зарплату, надавати іншу інформацію. Як бачите, вимоги до позичальника мінімальні, але береться до уваги вік. За загальними правилами, за послугами можуть звернутися лише особи, які досягли повноліття.

Особливості мікрокредитування в Україні

  

Конкуренція в даному сегменті ринку велика в багатьох країнах Європи, і Україна теж не виняток. Тому дуже важливо звертатися тільки до тих компаній, які працюють офіційно, мають дозвільні документи в наявності і готові їх продемонструвати.

  

У всіх інших випадках є великий ризик того, що перед вами будуть звичайні шахраї, мета яких заволодіти персональними та платіжними даними потенційних клієнтів або запропонувати позику на вкрай невигідних і навіть кабальних умовах.

  

Крім того, фахівці офіційних сервісів гарантують повне збереження особистих і платежів клієнтів, так як обробка і передача відомостей має на увазі тільки зашифровані канали зв'язку. Інтерфейс сервісу інтуїтивно зрозумілий, простий, буквально з перших же секунд можна перейти до онлайн калькулятору, почати оформляти заявку.

І звичайно, пам'ятаєте, що всі особисті і платіжні дані клієнтів не тільки зашифровані, але і зберігаються на власних серверах "Кредити Онлайн" доступ до відомостей третіх осіб просто виключений.