x

Зробіть попередній розрахунок кредиту і дізнайтеся щомісячний платіж

Відправка заявки не є оформленням кредиту. Вибирайте найбільш зручну для себе схему кредитування!
СУММА
-+
СРОК
-+
Выбор кредитора
КРЕДИТ
0
грн
СРОК
0 дней
ВСЕГО К ВОЗВРАТУ
0 грн
*Данная информация не является офертой Банка, расчет является приблизительным, более точную информацию уточняйте у менеджера.

ДИВИТИСЯ ВСІ ПРОПОЗИЦІЇ

Ви підприємець і Вам потрібні гроші? Короткострокові кредити на закупівлю товару, розвиток, оплату оренди, придбання устаткування і т.д. Форма власності: ПП, ФОП, СПД

Кредити для підприємців

Кредиты для предпринимателей в Украине

Наша мета - зробити процес кредитування максимально простим, доступним і прозорим для того, щоб наші клієнти могли зосередитися на дійсно важливому - розвитку їх власної справи.

мінімум документів

зручне погашення

чесна плата за користування

гроші в той же день

ПОДАТИ ЗАЯВУ

Приватні підприємці (ПП, ФОП, ФЛП, СПД) є для банків бажаними клієнтами. Їх фінансовий стан простежується по їх звітності перед податковою. Якщо вони самі виступають, як наймана робоча сила, - то за деклараціями про доходи. Крім того, досить красномовно за них говорять їх руху по розрахункових рахунках, нехай навіть і відкритим в інших кредитних інститутах. Що стосується організацій, що здійснюють Мікрофінансовий кредитування (МФО), то тут фізичні особи – звичне коло позичальників. І їм, часом, зовсім не обов'язково оцінювати цінність майна ІП – досить зрозуміти ефективність діяльності цього самого підприємця.

Як наслідок, індивідуальні підприємці кредитуються іноді, як фізичні особи, отримуючи кошти на покупку основних засобів (машин, приміщень, обладнання тощо). Виходить, що фактичний асортимент кредитних продуктів для ПП значно ширше, ніж для фіз. і юр. осіб окремо. Отже, підприємцям доступні:

споживче кредитування

автокредит на покупку автомобіля

іпотечний кредит на нерухомість

кредитування на поповнення обороту

овердрафт на покриття касових розривів

Порівняння можливих процентних ставок для ПП

Робота з МФО

У таких організацій більш агресивна політика в області призначення цін на свої "кредитні продукти". Як правило, асортимент цін не балує різноманітністю, але фактично підхід індивідуальний. Позики тут дуже дорогі (в порівнянні з будь-якою іншою альтернативою), зате це компенсується максимальною доступністю.

Робота з банками

Вартість позикових грошей тут дешевше, ніж у МФО. При цьому банки зазвичай працюють ще й на міжнародних ринках залучення капіталу, де рівень цін ще менше. Т.ч. можна відсотки по кредитах, що видаються банками, можна розділити на:

  • відсотки по грошах, займаних на міжнародних кредитних ринках;
  • вартість кредитів з власних грошей банків.

Однак за доступний відсоток доводиться платити обов'язковим наданням великої кількості фінансової документації та тривалою процедурою схвалення заявки в адміністрації банку.

Необхідна документація для кредитування підприємця в банку і в МФО

Щоб розгорнуто висвітлити тему, яка взагалі документація може знадобитися індивідуальному підприємцю для отримання кредитної підтримки банку, варто розглянути можливі вимоги в прив'язці до кредитних продуктів:

Іпотека. Це вид позика для приватних (фізичних осіб). Втім, ніщо не заважає підприємцеві оформити на себе іпотеку при придбанні, наприклад, складського приміщення або цеху. Набір документів – стандартний для всіх банків, що свідчить про присутність регулярного доходу, достатнього, щоб обслуговувався кредит.

Автокредит. Аналогічно іпотеці, тільки тут більша увага буде приділятися наявності заощаджень – накопичених резервів, що дозволяють, хоча б частково, гарантувати кредитному інституту повернення позикових коштів.

Позики, які поповнюють обігові кошти. Тут власнику ПП знадобиться надати:

  • всі фінансові (в т.ч. податкові) звітні документи. Період – рік (рідше – 2);
  • документ, що засвідчує особу (краще, щоб це був паспорт);
  • свідоцтво ІПН;
  • реєстраційне свідоцтво і інші установчі документи ПП;
  • звіт про рух коштів по рахунку за останній повний рік;
  • документ про відсутність іншого кредиторського обтяження (або про його присутності).

Також здобувачеві потрібно перевести весь свій оборот в банк-кредитор (якщо він вже цього не зробив). Співробітники банку при цьому проведуть аудит його операційної діяльності, виїхавши для оцінки на місце її здійснення (офіс, склад, виробничі площі). Варто розуміти, що зовнішній вигляд приміщень не настільки важливий. Набагато важливіше – це фінансові залишки на рахунках і товарні – на складі.

При цьому існує ще й такий стандартний вид кредитних операцій, як кредитування під заставу наявної дебіторської заборгованості. Це симбіоз позики для оборотних коштів і позики під заставу.

Овердрафт. Його можна визнати кредитним продуктом-рекордсменом, який найбільшою мірою залежить від індивідуальних домовленостей підприємця і адміністрації банку. Дозвіл на перевищення залишку за рахунком дається банком своєму, як правило, перевіреного клієнта зі стажем. І вартість користування такою позикою визначається «при закритих дверях». Документи тут не потрібні ніякі, але останнім часом все більше кредитних інститутів проводять аудити реальної діяльності потенційного позичальника (НЕ фіз. Особи), незалежно від того, на який кредитний продукт він претендує.

Кредит під заставу для реалізації проекту. ТАкімі кредитами можуть бути не тільки класичні позики. Це може бути ще й такий стандартний кредитний продукт, як лізинг (фінансова оренда основних засобів, за фактом – розстрочка для юр. Особи). У будь-якому випадку крім документів, перелічених в п.3 цього розділу (і проходження процедури аудиту) знадобиться ще і техніко-економічне обгрунтування проекту, яке належить кредитувати. Тобто мова йде про бізнес-плані.

Аргументи, що мають значення для адміністрації МФО: інтенсивність і обсяг виручки у ПП або доходу у його власника.

Що стосується кредитування в МФО, то скоріше за все, ніякі довідки і обгрунтування не знадобляться (крім, мабуть, паспорта).

Техніка кредитування підприємця в МФО

Аудит діяльності ПП власники такого кредитора роблять своїми, цілком традиційними (але не завжди об'єктивними і законними) методами. Втім, ймовірність схвалення позики тут як ніде висока. Які фактори є для таких організацій несуттєвими:

  • тривалість існування ПП;
  • кількість наявних активів у власника ПП (тобто цей аргумент значення має, але не визначальне).MoneyVeo

MoneyVeo

кредит до 15.000 грн


MoneyVeo

Євро Гроші

кредит до 10.000 грн


Компаньон Финанс

КФ УА

кредит до 10.000 грн


MyCredit

MyCredit

кредит до 10.000 грн


MoneyBOOM

MoneyBOOM

кредит до 15.000 грн


Miloan

Miloan

кредит до 7.000 грн


кредит підприємцям ПОДАТИ ЗАЯВУ

1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [4 Голоса (ів)]

Ви можете взяти кредит в будь-якому регіоні

Сервіс пошуку і порівняння умов кредитування серед МФО і банків України "Кредити Онлайн" працює повністю в режимі онлайн по всій території України. Взяти гроші в кредит на банківську картку завдяки нашому сайту легко і безпечно. Так ви зможете, не покидаючи свого улюбленого дивана в будь-якому регіоні, крім тимчасово окупованих територій - зона АТО, оформити заявку онлайн на видачу позики від 100 до 15 000 грн. Терміново на картку онлайн позики доступні в таких містах: