x

Зробіть попередній розрахунок кредиту і дізнайтеся щомісячний платіж

Відправка заявки не є оформленням кредиту. Вибирайте найбільш зручну для себе схему кредитування!
СУММА
-+
СРОК
-+
Выбор кредитора
КРЕДИТ
0
грн
СРОК
0 дней
ВСЕГО К ВОЗВРАТУ
0 грн
*Данная информация не является офертой Банка, расчет является приблизительным, более точную информацию уточняйте у менеджера.

ДИВИТИСЯ ВСІ ПРОПОЗИЦІЇ

Взяти кредит пенсіонеру непрацюючому до 10000 грн на 30 днів. Вік до 75 років. Без застави і поручителів на банківську карту будь-якого українського банку - Krediti-Online.com.ua

Кредит для пенсіонерів в Україні

Кожному з нас може знадобитися серйозна сума і, часом, дуже терміново. Причини на це можуть бути всілякими: радісними, наприклад, святкування ювілею, весілля, можливо несподівано вийшов відпустку влітку, коли його не чекав і горить путівка в теплі краї, а бувають і сумними: аварії, захворювання, в кінці кінців похорон. У такій ситуації велика частина населення поспішить в банки і компанії, що спеціалізуються на видачі кредитів. Можливо, не всі в такій ситуації опиняться, але знання порядку дій на подібний випадок може реально виручити в потрібну хвилину.

На жаль, в останні роки, похвалитися наявністю капіталу можуть лише поодинокі українці, та й у знайомих або рідних зайняти важкувато, адже і вони в тій же ситуації. А значить пора звертатися в банки за кредитом або в компанії з надання мікропозик. Правда, як правило, навіть люди молодого віку і середнього віку не люблять туди звертатися з - за тривалої метушні з документами, що вже говорити про пенсіонерів. У великих містах, особливо в державних конторах щоб отримати грошей потрібно заповнити та надати таку силу-силенну документів, які ще й зібрати потрібно, все затягується від того, що в організаціях постійно тривалі черги і незручний графік роботи. Бюрократичний апарат в нашій державі поки що вміє тільки ускладнювати життя жителю, і ця тенденція найближчим часом навряд чи зміниться.

Найбільш лояльні і комфортні умови пропонує компанія "Кредити Онлайн". У нас можна оформити позику:

без довідки про доходи

без поручителів

без застави

тільки паспорт і ІПН

Та ще й трапляється так, що працездатного населення при наявності всієї покладеної документації найчастіше відмовляють в наданні кредитів, а як же бути тоді пенсіонерам. Адже, найчастіше, ця категорія громадян не збирається робити непотрібних дорогих покупок, іноді їх метою буде подарунок онукам або дітям, або ж придбання в будинок холодильника або пральної машинки замість зламаної.

Мікрокредит, як вихід з положення для пенсіонера

Такі ситуації не рідкість й вихід з них звичайно ж є. Приблизно ту ж концепцію як і банки припускають і організації, які здійснюють свою діяльність в сфері мікрозаімствованія. Мікрофінансові організації (МФО), в більшості своїй можуть надати позики від 500 до 10000 гривень, так що якщо вас зацікавить такий розклад, то варто дізнатися і про діяльність таких компаній.

Розглянемо роботу організації з видачі позик від "Кредити Онлайн":

Для отримання грошей тут не обов'язково мати незаплямовану кредитну репутацію, попередній кредитний досвід і абсолютна фінансова благонадійність не буде так ретельно перевірятися як в великих банках. Зате чесно виконані клієнтом умови угоди з мікрофінансової організацією допоможуть йому цю саму кредитну історію підправити для подальших звернень в банки.

За віком також обмеження мінімальні, якщо вам більше 18 і менше 75, то ви можете стати клієнтом даної компанії, так що пенсіонерам є куди йти.

Немає складної схеми отримання та надання довідок, у літніх громадян не запитають довідок про доходи або прізвищ поручителів, вони не потрібні, також як і довідки з місця роботи для працюючих пенсіонерів.

Найчастіше з собою потрібно мати мінімум документів, як правило, знадобиться не маса що засвідчують особу паперів, а тільки паспорт і, можливо, ІПН.

В таких умовах отримання грошових позик для осіб пенсійного віку цілком можливі.

Способи оформлення позики пенсіонеру

Компанія "Кредити Онлайн" прагне полегшити співпрацю зі своїми клієнтами, і щоб налагодити відносини і створити широку клієнтську базу пропонує свої послуги в тому числі і через інтернет. У наш час онлайн - кредити є найзручнішою і поширеною формою отримання грошей. Для того, щоб отримати позику необхідно мати доступ в інтернет зі свого комп'ютера або іншого пристроїв, а також банківську карту. Якщо немає карти, то її можна швидко отримати в будь-якому банку перед оформленням кредиту.

Для оформлення кредиту пенсіонеру достатньо виконати декілька нескладних дій. Якщо ви не вмієте поводитися з комп'ютерами, то це може зробити будь-який знайомий або родич, вам лише потрібно читати умови і вибирати.

Порядок дій пенсіонера при оформленні кредиту.

  • прочитати умови: ставки по кредиту, порядок повернення грошей, терміни погашення
  • вибрати компанію з вигідними умовами на сайті розрахувати потрібну суму
  • визначитися з вибором і чекати відповіді співробітника фірми
  • укласти договір, залишаючись в домашніх умовах
  • після перерахування на карту перевести в готівку в будь-якому терміналі

Пенсіонер бажаючий оформити позику, може звертатися до нас в організацію коли зручно - 24/7!MoneyVeo

MoneyVeo

кредит до 15.000 грн


MoneyVeo

Євро Гроші

кредит до 10.000 грн


Компаньон Финанс

КФ УА

кредит до 10.000 грн


MyCredit

MyCredit

кредит до 10.000 грн


MoneyBOOM

MoneyBOOM

кредит до 15.000 грн


Miloan

Miloan

кредит до 7.000 грн


Кредит для пенсіонерів ПОДАТИ ЗАЯВУ

1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [4 Голоса (ів)]

Ви можете взяти кредит в будь-якому регіоні

Сервіс пошуку і порівняння умов кредитування серед МФО і банків України "Кредити Онлайн" працює повністю в режимі онлайн по всій території України. Взяти гроші в кредит на банківську картку завдяки нашому сайту легко і безпечно. Так ви зможете, не покидаючи свого улюбленого дивана в будь-якому регіоні, крім тимчасово окупованих територій - зона АТО, оформити заявку онлайн на видачу позики від 100 до 15 000 грн. Терміново на картку онлайн позики доступні в таких містах: