Кредит пенсионерам

Кредит пенсіонерам 💰 в банку і онлайн на карту до 15000 грн. ✅Возраст до 75 років ✅Без застави, поручителів і доп комісій

Незалежно від віку - потреба в грошах властива всім верствам населення. Існує думка, що кредит для пенсіонерів оформити нереально, але це не вірно. Вони є найбажанішими клієнтами кредитних організацій і можуть розраховувати на оперативну видачу позик на пільгових умовах. Чому? Все просто! Згідно зі статистикою, пенсіонери відрізняються серйозним підходом до виплат кредитів і рідко, хто з пенсіонерів порушує умови позики. Великий відсоток погашає свою заборгованість в найкоротші терміни.

Кредит для пенсіонерів в Україні

Працездатного населення при наявності всієї покладеної документації найчастіше відмовляють в наданні кредитів, а як же бути тоді пенсіонерам. Адже, найчастіше, ця категорія громадян не збирається робити непотрібних дорогих покупок, іноді їх метою буде подарунок онукам або дітям, або ж придбання в будинок холодильника або пральної машинки замість зламаної.

Перед тим, як оформити кредит - уважно вивчіть свій майбутній кредитний договір

Як кредит оформляється для пенсіонерів в Україні?

Для отримання кредиту потрібно наступна документація:

 • Паспорт і його ксерокопія, причому оператор сам зробить копію.
 • Пенсійне посвідчення і його копія.
 • Довідка про відрахування з пенсійного фонду за останні шість місяців. При виплатах на банківську карту вона потрібна для складання виписки.
 • Довідка про доходи (якщо пенсіонер працює).
 • Документація, що підтверджує право на власність (для збільшеною готівкової суми кредиту).

Ми пропонуємо лояльні і комфортні умови кредитування для пенсіонерів:

без довідки про доходи

без поручителів

без застави

тільки паспорт і ІПН

Обмеження по кредиту для пенсіонерів

При необхідності отримати кредит пенсіонер може зіткнутися з такими проблемами:

 • Вік. До моменту повного повернення позики боржникові має бути не більше 75 років. Така вимога обумовлена ​​статистикою середньої тривалості життя та іншими міркуваннями. При цьому позики можуть видаватися пенсіонерам віком до 90 років!
 • Розмір кредиту. Максимально можлива сума коштів, що надаються - п'ятикратний розмір мінімальної пенсії. Не рідко пенсіонери потребують куди більшій кількості коштів, а тому відмова не є рідкісним явищем.
 • Страхування життя. Прораховуючи всі ризики наперед, банк заздалегідь включає в передбачувані процентні виплати страховку, від якої не можна буде відмовитися.

Кредит онлайн - вирішення фінансових труднощів для пенсіонера

Такі ситуації не рідкість й вихід з них звичайно ж є. Приблизно ту ж концепцію як і банки припускають і організації, які здійснюють свою діяльність в сфері мікрозаімствованія. Мікрофінансовий організації (МФО), в більшості своїй можуть надати позики від 500 до 10000 гривень, так що якщо вас зацікавить такий розклад, то варто дізнатися і про діяльність таких компаній.

Розглянемо роботу сервісу з видачі позик від "Кредити Онлайн":

Щоб отримати гроші не обов'язково мати незаплямовану кредитну репутацію, попередній кредитний досвід і абсолютну фінансову благонадійність. Головне - це чесно виконані клієнтом умови угоди з кредитною організацією.

За віком також обмеження мінімальні, якщо вам більше 18 та менше 75, то ви можете стати клієнтом даної компанії, так що пенсіонерам є куди йти.

Немає складної схеми отримання та надання довідок, у літніх громадян не запитають довідок про доходи або прізвищ поручителів, вони не потрібні, також як і довідки з місця роботи для працюючих пенсіонерів.

Найчастіше з собою потрібно мати мінімум документів, як правило, знадобиться не маса що засвідчують особу паперів, а тільки паспорт і, можливо, ІПН.

В таких умовах отримання грошових позик для осіб пенсійного віку цілком можливі.

При бажанні збільшити розмір кредиту позичальникові-пенсіонеру можуть бути висунуті додаткові вимоги:

 • Застава. В якості страховки для банку насамперед розглядається транспорт і нерухомість. В даному випадку фінансова організація прийме позитивне рішення, якщо власник сам виступає позичальником на перераховані частки або володіння. Також в якості застави можуть бути розглянуті цінні папери, дорогоцінні метали та інші предмети розкоші.
 • Трудова зайнятість. Навіть виходячи на пенсію, багато громадян продовжують працювати. В такому випадку стаж і довідка про зарплату можуть відіграти вагому роль у прийнятті фінансовою організацією позитивного рішення. З урахуванням стабільних додаткових доходів сума кредитних коштів може бути збільшена.
 • Порука. Рішення банку щодо кредиту для пенсіонерів буде позитивним при документальному підтвердженні платоспроможності поручителя позичальника. Кредитна організація спочатку оцінює фінансовий стан родичів позичальника - дітей, чоловіка / дружини, онуків. Також ретельно аналізується кредитна історія, доходи поручителя, володіння майном.
 • Хороша історія по кредитах. При схваленні і збільшення кредиту банк обов'язково бере до уваги фінансовий минуле позичальника: здійснення банківських операцій, регулярність і своєчасність гасіння платежів і т.д.

Умови можуть варіюватися в залежності від політики фінансової організації. До взяття кредиту рекомендується уважно прочитати, проаналізувати кожен пункт договору. Також рекомендується ознайомитися з умовами та інших банків.

Способи оформлення позики пенсіонеру

Наш сервіс "Кредити Онлайн" прагне полегшити співпрацю зі своїми клієнтами, і щоб налагодити відносини і створити широку клієнтську базу пропонує свої послуги в тому числі і через інтернет. В наш час "Онлайн Кредити" є найзручнішою і поширеною формою отримання грошей. Для того, щоб отримати позику - необхідно мати доступ в інтернет з комп'ютера або інших пристроїв, а також банківську карту. Якщо немає карти, то потрібно подати заявку і через 1-2 дня отримати банківську карту в будь-якому банку України.

Для оформлення кредиту пенсіонеру достатньо виконати декілька нескладних дій. Якщо ви не вмієте поводитися з комп'ютерами, то це може зробити будь-який знайомий або родич, вам лише потрібно читати умови і вибирати.

Порядок дій пенсіонера при оформленні кредиту.

 • прочитати умови: ставки по кредиту, порядок повернення грошей, терміни погашення
 • вибрати компанію з вигідними умовами на сайті розрахувати потрібну суму
 • визначитися з вибором і чекати відповіді співробітника фірми
 • укласти договір, залишаючись в домашніх умовах
 • після перерахування на карту перевести в готівку в будь-якому терміналі

Відмова в кредиті пенсіонеру: основні причини

Серед найбільш поширених причин відмови в позику можна відзначити наступне:

 • Помилкові дані. Оскільки офіційну документацію проблематично підробити і люди на пенсії навряд чи підуть на це, в категорію часто підроблюваних документів підпадають довідки про доходи ще працюючим громадянам. Зазвичай вони неофіційно влаштовані, або їх доходи завищені/занижені.
 • Велика віддаленість від банківського відділення. Пенсіонерам через вік і здоров'я буде проблематично вносити платежі в банку, що знаходиться на іншому кінці міста. Через прострочення і інших неприємностей просто йде відмова в кредиті.
 • Погана кредитна історія. Раніше будь-який банк в Україні міг видати кредит для пенсіонера, однак зараз при наявності штрафів та інших стягнень піде однозначна відмова. Багато банків допомагають відновити довіру, а тому рекомендується приділити увагу отриманню кредиту в даному напрямку.
 • Заборгованість. Наявність кредитних зобов'язань - традиційне для України явище. Через високі відсоткові ставки і привабливих пропозицій щодо рефінансування споживачі виявляються нездатними погасити кредит. Навіть при справній оплаті кредитами далеко не факт, що наступне звернення в банк буде схвалено.
Вам відмовили в кредиті? Не хвилюйтесь! Це ще не привід впадати у відчай!

Відмова в кредиті - це ще не привід впадати у відчай. Краще проаналізуйте ситуацію і починайте відкладати гроші для реалізації задуманого, робіть внески або користуйтеся іншими не кредитні продуктами банківської організації

Пенсіонер бажаючий оформити позику, може звертатися до нас в організацію коли зручно - 24/7!

Умови кредиту "гроші в борг":

 • тип кредиту: онлайн на карту або готівкою
 • сума кредиту: від 100 до 30000 грн
 • перший кредит: до 15 000 грн.
 • термін кредиту: 5 - 365 днів
 • термін пролонгації: до 45 днів
 • ставка на добу новим клієнтам: від 0,01%
 • ставка на добу повторним клієнтам: до 2,20%
 • вік позичальника: 18-70 років
 • рішення про видачу позики: 10-60 хв.
 • працевлаштування: офіц/неофіційно
 • пролонгація кредиту: так
 • довідка про доходи: немає
 • заставу або поручитель: немає
 • річна процентна ставка APR: 3,65-657%
 • документи для оформлення заявки: паспорт, ІПН, банківська картка, моб. телефон і емейл
 • місцезнаходження позичальника: Геотаргетинг Україна, крім: тимчасово окупованих територій

Питання і відповіді: гроші в борг

❶ Як взяти кредит ❓

Ознайомтеся з усіма пропозиціями. Підберіть оптимальний варіант серед представлених кредитних організацій. Пройдіть реєстрацію на сайті фінкомпанії і заповніть інформацію в полях анкети. Потім погодьтеся з умовами Договору та Правилами надання кредиту. Після подачі заявки Вам прийде смс повідомлення на телефон номер і/або електронну пошту, зазначені Вами при реєстрації, де Вам повідомлять схвалена або відхилена Ваша заявка. Також рішення про те, чи була схвалена або відхилена Ваша заявка, прийде в смс повідомленні на телефон і на електронну пошту протягом 10 хвилин. Також статус заявки можна побачити в Особистому кабінеті. Якщо кредит схвалений, гроші будуть перераховані на зазначену Вами банківську картку. Сміливо відправляйте заявки на кілька зацікавили вас пропозицій.

❷ Яка сума грошей доступна в кредит ❓

Сума кредиту в кредитних організаціях доступна від 100 до 30000 грн. на термін до 30 днів. При першому зверненні сума позики не перевищує 15000 грн. за ставкою від 0.01% в день. Сума кредиту в банках України доступна від 1000 до 200000 грн. за ставкою від 0.12% в день.

❸ Хто може взяти кредит ❓

Ви зможете отримати кредит в будь-який кредитної компанії, якщо дотримані всі умови: Вам більше 18 років; Ви громадянин України; У вас є банківська карта або поточний рахунок в українському банку; Ваш номер мобільного телефону робочий; Ви пройшли реєстрацію на сайті.

❹ Як я зможу отримати гроші ❓

Доступно 2 варіанти отримати гроші: онлайн на карту і готівкою в відділеннях компанії. Більшість МФО пропонує переказ грошей на вашу банківську картку, але якщо Вам буде потрібна готівка, ви завжди зможете зняти гроші в будь-якому банкоматі.

❺ Які документи потрібні для оформлення кредиту ❓

Набір документів для оформлення кредиту онлайн мінімальний. Вам буде потрібно: паспорт та ІПН. Також потрібна буде банківська карта оформлена на вас.

❻ Як погасити і оплатити кредит ❓

Є 4 способи погашення кредиту:
 • на сайті компанії за допомогою банківської карти (Visa/MasterCard) в режимі 24/7
 • Через термінали самообслуговування: ПриватБанк, IBOX, EasyPay і ін.
 • За допомогою банківського переказу в касі будь-якого банку України, вказавши реквізити або через інтернет-банкінг.
 • Через онлайн-сервіси оплат: privat24.ua, easypay.ua, pogashay.com.ua і ін.