кредит наличными

Взяти кредит готівкою онлайн в банку України ➤ 200000 грн. за день легко! У нас швидке оформлення на: авто, ремонт, весілля, техніку і т.д.

Далеко не завжди заробітну плату перераховують вчасно, не завжди накопичених грошей вистачає на дійсно потрібну і значну покупку. Для цих випадків можна взяти кредит готівкою. При цьому кредитор не зажадає від Вас звіту, куди піде готівку. Такі кредити видають без певної мети. Ви можете вирішити придбати меблі або побутову техніку, оплатити навчання, туристичну поїздку, використовувати як капітал для свого бізнесу. Загалом, зробити внесок у мрію!

Что такое кредит наличными?

Що таке кредит готівкою?

Споживчі кредити готівкою відносяться до короткострокового кредитування, вони допомагають, надавши мінімум документів, отримати гроші в найкоротші терміни. Ідеальне рішення при тимчасових фінансових проблемах. Кредит готівкою може становити від однієї до ста тисяч гривень, звичайно, значення в деяких банках можуть відрізнятися.

Важко говорити щось конкретне про суму кредиту, його терміни, інших умовах угоди. Вони залежать від самого кредитора, бажань клієнта і конкретної ситуації. Заздалегідь прорахувати суму погашення кредиту можна через наш кредитний калькулятор.

Переваги кредиту готівкою


до 200 000 гривен на будь-які ваші потреби

без довідки про доходи до 50 000 гривень

видача готівкою або на банківську карту

дострокове погашення без штрафних санкцій

без застави та поручителів

процентна ставка зафіксована на весь термін кредиту

Як оформити кредит готівкою?

Оформлення кредиту готівкою, як і будь-якого іншого, починається з оформлення заявки потенційним позичальником і її узгодженням з банком. Клієнт надає в банк необхідні документи. Практично завжди потрібні тільки паспорт громадянина та ідентифікаційний код. Від Вас навряд чи вимагатимуть довідку про доходи і їх джерелі, не потрібен і заставу.

ваш вік від 21 до 70 років

працевлаштовані - мінімум 6 місяців

маєте постійне джерело доходу

Якщо Ви зважилися взяти кредит готівкою, то будьте готові витратити максимум свого часу, адже з моменту подачі заявки до прийняття банком рішення проходить кілька днів. Кредит готівкою відмінно підійде тим людям, які нікуди не поспішають, або матеріальні засоби потрібні не терміново.

Якщо кредит потрібен терміново, тоді потрібно скористатися пропозиціями з мікрокредитування. Звичайно, в таких випадках набагато вище процентні ставки, менший пакет документів, нижче максимально можлива сума позики. Але це цілком підходящий варіант для екстремальних ситуацій.

Які потрібні документи, щоб взяти кредит готівкою?

Фінансова установа обов'язково перевіряє кредитну історію клієнта. Прострочення за кредитами в минулому - найбільш поширена причина відмови у відкритті нового кредиту.

Уникайте заборгованостей будь-якими засобами. Навіть день запізнення здатний увігнати в нескінченну боргову яму, а то й приділити йому уваги. Не соромтеся дізнаватися у фінансових консультантів розмір штрафних санкцій і методи уникнути їх. Заодно уточните, чи є за конкретною програмою видачі кредиту готівкою можливість дострокового погашення кредитів. Його може не бути, він може бути платним, обкладатися комісією.

мати паспорт громадянина України

мати ідентифікаційний номер

довідка про доходи за останні 6 місяців *

можливий кредит понад 200 000 гривень**

виписки: з реєстру платників єдиного податку та єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців

податкові декларації за 2 роки або за 4 кварталу

* - для позичальників, які бажають оформити кредит більше 50000 грн.
** - діють додаткові умови: авто або нерухомість, або ідеальна позитивна кредитна історія

Таким чином, не представляє ніякої складності зараз взяти кредит готівкою на будь-які цілі. Найважче - визначитися з банком. Для цього вивчайте уважно кредитний договір, задавайте всі незрозумілі питання відразу. Пам'ятайте, що практично кожен банк каже, що у нього низькі процентні ставки, найшвидше оформлення кредиту, не потрібні додаткові документи. Природно, в 90% випадків це не більше ніж рекламний хід, щоб привернути увагу потенційних клієнтів. Вивчіть, скільки становить фактична процентна ставка в фінансовій установі, яке зацікавило. Просіть у співробітників банку подання розрахунку переплат по кредиту, відповідного тій сумі, яку збираєтеся зайняти. Якщо банкір ніби приховує цю інформацію, стає ясно, що це не просто так. Уточніть, які комісії доведеться заплатити. При оформленнях кредитів готівкою практично завжди потрібна оплата одноразової комісії і щомісячної. Причому щомісячні стягуються з усієї суми кредиту. А після вимагайте у банку вказівки всіх комісій у вигляді письмового списку з печаткою

Взяти кредит готівкою просто!

Список банків які видають кредит готівкою

Кредити готівкою мають право видавати як банки, так і мікрофінансові організації (МФО). Визначившись з тим, яку суму позики необхідна, легко зрозуміти, куди краще звернутися: в банк або МФО. Повний список всіх представлених кредитних організацій тут. Якщо ви плануєте зайняти більше 12 тисяч гривень - йде в перевірений банк як:

Якщо маєте потребу в грошах до зарплати або сумі до 10 тисяч гривень, достатньо звернутися в мікрофінансову організацію. У кожної з них є максимальна сума, яку вони надають. Наприклад, у компаній "КФ УА" и "GlobalCredit" це 15 тисяч гривень, у "Вашої Готівочки" - 9 тисяч гривень, у "Быстро Займа" - 15 тисяч гривень, у "Твоїх Грошей", "Швидко Грошей", "Cash Point" - 10 тисяч гривень. Не забудьте, що при видачі готівки Вам знадобиться надати паспорт та ідентифікаційний код.

Можна зробити висновок, що отримати кредит готівкою досить просто. Головне визначитися з пріоритетами: швидкість або велика сума позики. Усе, що потрібно зробити - прийти до фінансової установи або залишити заявку на отримання кредиту онлайн. Крім можливості взяти позику готівкою є і такий вид позики, як: кредит кредит онлайн на картку і кредит онлайн без картки.

Умови надання кредиту готівкою:

 • тип кредиту: кредит готівкою
 • сума кредиту: от 1000 до 200000 грн
 • кредит: до 200 000 грн.
 • термін кредиту: 1 - 60 місяців
 • термін пролонгації: до 55 днів
 • ставка на добу клієнтам: 0,12%
 • щомісячна комісія: 2,2%
 • обов'язкове страхування життя позичальника (одноразово): 8%
 • вік позичальника: 18-70 років
 • рішення про видачу позики: 10-60 хв.
 • працевлаштування: офіц/неофіційно
 • пролонгація кредиту: так
 • довідка про доходи: немає
 • заставу або поручитель: немає
 • річна процентна ставка APR: 45%
 • документи для оформлення заявки: паспорт, ІПН, банківська картка, моб. телефон і емейл
 • місцезнаходження позичальника: Геотаргетинг Україна, крім: тимчасово окупованих територій

Питання і відповіді: кредит готівкою

❶ Як взяти кредит готівкою ❓

Ознайомтеся з усіма пропозиціями. Підберіть оптимальний варіант серед представлених кредитних організацій. Пройдіть реєстрацію на сайті фінкомпанії і заповніть інформацію в полях анкети. Потім погодьтеся з умовами Договору та Правилами надання кредиту. Після подачі заявки Вам прийде смс повідомлення на телефон номер і/або електронну пошту, зазначені Вами при реєстрації, де Вам повідомлять схвалена або відхилена Ваша заявка. Також рішення про те, чи була схвалена або відхилена Ваша заявка, прийде в смс повідомленні на телефон і на електронну пошту протягом 10 хвилин. Також статус заявки можна побачити в Особистому кабінеті. Якщо кредит схвалений, гроші будуть перераховані на зазначену Вами банківську картку. Сміливо відправляйте заявки на кілька зацікавили вас пропозицій.

❷ Яка сума грошей доступна в кредит готівкою ❓

Сума кредиту в кредитних організаціях доступна від 100 до 30000 грн. на термін до 30 днів. При першому зверненні сума позики не перевищує 15000 грн. за ставкою від 0.01% в день. Сума кредиту в банках України доступна від 1000 до 200000 грн. за ставкою від 0.12% в день.

❸ Хто може взяти кредит готівкою ❓

Ви зможете отримати кредит в будь-який кредитної компанії, якщо дотримані всі умови: Вам більше 18 років; Ви громадянин України; У вас є банківська карта або поточний рахунок в українському банку; Ваш номер мобільного телефону робочий; Ви пройшли реєстрацію на сайті.

❹ Як я зможу отримати гроші ❓

Доступно 2 варіанти отримати гроші: онлайн на карту і готівкою в відділеннях компанії. Більшість МФО пропонує переказ грошей на вашу банківську картку, але якщо Вам буде потрібна готівка, ви завжди зможете зняти гроші в будь-якому банкоматі.

❺ Які документи потрібні для оформлення кредиту готівкою ❓

Набір документів для оформлення кредиту онлайн мінімальний. Вам буде потрібно: паспорт та ІПН. Також потрібна буде банківська карта оформлена на вас.

❻ Як погасити і оплатити кредит ❓

Є 4 способи погашення кредиту:
 • на сайті компанії за допомогою банківської карти (Visa/MasterCard) в режимі 24/7
 • Через термінали самообслуговування: ПриватБанк, IBOX, EasyPay і ін.
 • За допомогою банківського переказу в касі будь-якого банку України, вказавши реквізити або через інтернет-банкінг.
 • Через онлайн-сервіси оплат: privat24.ua, easypay.ua, pogashay.com.ua і ін.