кредит онлайн на карту

Допоможемо легко і швидко взяти кредит на електронний гаманець онлайн в Україні. 💳 електронні гроші в борг за 10 хв.

На сьогоднішній день багато людей віддають перевагу віртуальних грошей, і користуються розрахунками за комунальні послуги, роблять грошові перекази і виконують інші фінансові операції за допомогою електронних гаманців. Тому в реаліях життя все більш актуальним стає отримання мікропозик на електронний гаманець.

Кому доступні мікропозики на електронний гаманець?

Головною перевагою кредиту онлайн на електронний гаманець є те, що його може отримати практично кожен громадянин України, який досяг 18 років.

При схваленні кредиту не враховується наскільки довго позичальник користується електронним гаманцем, тому багато позичальників створюють його щоб отримати швидкий кредит онлайн. Адже для того, щоб отримати рахунок через інтернет, потрібно витратити кілька хвилин. Наприклад, в разі створення гаманця Qiwi Wallet знадобитися будь-який робочий номер телефону, до якого електронний гаманець причепиться автоматично.

Які документи потрібні для оформлення позики?

Мінімальна кількість документів, які надаються заемщіком- це ще одна перевага даного варіанта отримання позики. Як правило, щоб отримати таку позику позичальнику потрібно подати онлайн заявку на кредит разом зі скан-копію свого паспорта. Онлайн заявку на кредит позичальникові необхідно заповнити максимально достовірною інформацією, після чого чекати відповіді на запит по кредиту. Процедура оформлення кредиту триває недовго, і в середньому займає близько 15 хвилин.

Як проходить оформлення мікропозик на електронний гаманець?

У порівнянні з банками, кредити в яких оформляються за умови надання великої кількості довідок і з тривалим очікуванням рішення по кредиту, мікрофінансові організації (МФО) надають кредити простіше і швидше, а вся процедура видачі кредиту складається з трьох етапів:

 1. Подача клієнтом онлайн заявки із зазначенням потрібної суми кредиту.
 2. Обробка запиту менеджером компанії, прийняття рішення про схвалення кредиту або про відмову.
 3. Переказ грошей за кредитом на електронний гаманець позичальника.

Найпопулярнішими платіжними системами, в яких можна створити електронний гаманець в Україні, є:

 • Qiwi;
 • Яндекс.Деньги;
 • WebMoney;
 • PayPal;
 • Payeer и др.

При цьому умови по кредиту, включаючи процентну ставку, термін повернення кредиту і наявність комісій, позичальник дізнається в МФО ще до оформлення кредиту. У тому випадку, якщо при розрахунку вартості кредиту позичальник вважатиме обраний варіант кредиту невідповідним, то процес оформлення можна зупинити і вибрати інший варіант кредиту.

Як можна повертати кредит, отриманий на електронний гаманець?

Для кредиту на електронний гаманець характерно, як просте отримання, так просте і зручне повернення позикових коштів. Позичальник може повернути гроші за кредитом шляхом їх переведення на номер телефону, інший електронний гаманець або банківську карту. Перед тим, як здійснити переказ коштів, позичальникові потрібно всього лише уточнити реквізити отримувача. У тому випадку, якщо здійснити переказ коштів в електронному вигляді позичальникові не вдається, можна повернути кредит шляхом внесення коштів через касу банку або принести готівку в офіс компанії-кредитора.

Які переваги позики на електронний гаманець?

Головними перевагами такого варіанту кредитування є простота і швидке оформлення. При цьому позичальник, який вибирає займ на електронний гаманець, отримує ряд наступних переваг:

 • цілодобова робота онлайн сервісу кредитування з високою ймовірністю схвалення кредиту;
 • можливість отримання кредиту в гривні без витрат часу на конвертацію валюти;
 • відсутність паперової тяганини і черг при отриманні кредиту;
 • широкий діапазон доступних сум по кредиту від 1 тис. до 100 тис.грн.;
 • простий і зручний повернення грошей за кредитом.

Підводячи підсумок важливо відзначити, що займ на електронний гаманець є універсальним способом вирішення повсякденних проблем з грошима. Для цього досить зайти на онлайн сервіс кредитування і вибрати компанію для отримання кредиту