Кредит безробітним

Пропонуємо взяти кредит безробітному під 0% на банківську картку ➤ перший позику до 15000 грн. Важливо! Бери без довідок і застави вже сьогодні.

Непроста економічна ситуація в країні все частіше спонукає наших співгромадян звернутися за допомогою онлайн кредитування. Банки також пропонують аналогічні послуги, однак кількість їх вимог незрівнянно вище, плюс, вони не гарантують оперативність у розгляді заявки. Необхідно пред'явити довідку про доходи, іноді потрібно внести заставу (заставне майно), знайти поручителів. Особливо нелегко доводиться тим, хто працює неофіційно або ж просто на себе, наприклад, фрілансери. Але вихід завжди знайдеться і в цьому допоможе наш сервіс "КредитиОнлайн". Завдяки нам взяти кредит безробітному в Україні можна прямо зараз не встаючи з дивана! Просто порівняйте умови кредитування і підберіть для себе оптимальний варіант і подавайте заявку-онлайн.

Як взяти кредит безробітному без довідки про доходи

Як взяти кредит безробітному

Завдяки сервісу «КредитиОнлайн» оформити кредит безробітному в Україні зараз стало набагато простіше. Ми допомагаємо підібрати найоптимальніший варіант майбутнього кредитування, завдяки порівнянню умов позики серед усіх кредитних організацій в Україні.

Спрощену форму онлайн кредитування пропонують деякі сервіси в інтернеті, досить пред'явити паспорт і код. Цим вони вигідно відрізняються від інших фінансових установ, наприклад, від ломбарду, який вилучає за заниженою вартістю цінності та ін., І нараховує високі проценти. У разі неможливості повернути гроші цінне майно залишається у ломбарду. Далеко не всім громадянам нашої країни підходить такий же варіант, та й не всі володіють цінними предметами в побуті.

Навіть якщо людина платоспроможний, але він не може офіційно це підтвердити, то в більшості фінансових організацій це прирівнюється до абсолютної ненадійності і неплатоспроможності, а значить заявка буде відхилена.

Без довідки про доходи

Без поручителів

Без застави

5 кроків отримати мікропозику:

 1. вивчити весь список доступних пропозицій від фінкомпаній представлених на нашому сайті;
 2. підібрати суму і термін позики за допомогою нашого кредитного калькулятора;
 3. перейти на сайт кредитної організації і заповнити онлайн-заявку;
 4. дочекатися рішення по кредиту від фінкомпанії шляхом відправки SMS, e-mail або дзвінка менеджера;
 5. підписати кредитний договір по Інтернету і отримати гроші на карту.

За бажанням перед оформленням, можете ознайомитися з умовами кредитування та відгуками від реальних клієнтів. У деяких випадках, навіть погана кредитна історія не вплине на прийняття моментального вирішення. Звернувшись до нас, ваша ймовірність взяти займ без відмови у відсотках буде прагнути максимально до 100%. У цьому ви можете переконатися самі.

Три важливих дій, які підвищать ваш шанс на кредит

Не обманюйте і будьте відверті

При заповненні анкети ніколи не обманюйте. Всі дані, які ви вводите, відповідаючи на питання, повинні бути достовірними. Ніколи не вказує того, чого немає. Тільки правдива інформація про місце роботи, проживання, доходи, родичів і т.д., допоможе вам збільшити шанс на видачу кредиту. Пам'ятайте, що даючи неправдиву інформацію, вас можуть занести в «чорний список» і відзначити в кредитній історії, адже ваші дії можуть прийняти за шахрая.


Чи не скупіться і не просіть багато

Тверезо оцінюйте свої шанси на здобуття влади та повернення позики. Не варто подавати в заявці велику суму кредиту, адже в такому випадку шанс на отримання відмови буде досить великий. Для початку, вам більше 10000 гривень при першому зверненні за кредитом, ніхто не дасть. Збільшивши суму позики в майбутньому можна шляхом, повернення в строк без запізнень першої позики.


Вивчіть свою кредитну історію

Ні для кого не буде таємницею, що будь-яка кредитна організація з побоюванням ставиться до безробітних. Пам'ятаючи, що схвалення заявки залежить від вашої кредитної історії (КІ), ми настійно вам рекомендуємо перевірити свою КІ перед подачею заявки. Дуже часто незакриті кредити, прострочення по минулим і сьогоденням позиками, а також просто помилки в вашій КІ, зіграють погану роль в ухваленні рішення майбутньої позики. Перевірити свою КІ можна безкоштовно в УБКІ один раз на рік, або платно, хоч кожен день.

Де взяти кредит безробітному в Україні?

Де взяти кредит безробітному в Україні

Вище вже було сказано, що онлайн кредит безробітним громадянам в Україні, будь-які фінансові організації дають великим небажанням і побоюванням. У будь-якому банку України кредит не дадуть без офіційної довідки про доходи і великого пакета різноманітних документів. Тут ймовірність відмови може досягати 70%. Тому швидкий кредит можливий лише в МФО, адже рідко вимагають підтвердження рівня доходу. Їм цікавий лише розмір вашої заробітної плати. Тут співпраця завжди будується на довірі, тому так важлива своєчасна оплата відсотків по кредиту.

"Кредити Онлайн" - це зручний інтернет-сервіс, послуги якого доступні навіть безробітним громадянам. Найчастіше буває так, що цієї категорії людей просто нікуди більше звернутися, крім онлайн служби. Офіційне місце роботи з довідками про доходи необхідно кредитним компаніям з чисто формальної точки зору, щоб сформувати звітності відповідно до прийнятих норм. Для них це найважливіше, тому навіть якщо людина платоспроможний, він готовий виплачувати позику частинами відповідно до договору, то банк все одно відмовить, адже в такому випадку буде мати місце порушення банківської звітності - видача позики неплатоспроможним особам.

Отримати кредит безробітній людині можна у таких МФО:

Увесь процес по отриманню кредиту відбувається через Інтернет. Це означає, що оформити кредит безробітному можна не відвідуючи офіс кредитної організації. Вам достатньо всього лише заповнити заявку-онлайн на офіційному сайті кредитної організації.

Ми гарантуємо всім позичальникам:

 • швидкий розгляд і рішення вашої онлайн-заявки;
 • цілодобову роботу сервісу без вихідних і святкових днів;
 • низьку процентну ставку для всіх, хто бере кредит в перший раз;
 • можливість отримати позику всім тим у кого погана кредитна історія;
 • пролонгація кредиту для всіх позичальників;
 • бонусні програми лояльності та акції для постійних клієнтів.

Кредити безробітним за 15 хвилин

Хочете отримати гроші на карту онлайн за 15 хвилин? Легко! Немає нічого простіше! Для оформлення кредиту через наш сервіс, вам буде потрібно виконати наступні дії:

1.
вибрати кредитну організацію і зареєструватися у них на сайті

2.
подати онлайн-заявку, вказавши суму і термін позики за допомогою калькулятора

3.
заповнити правильно анкету: дані паспорта, ІПН, номер телефону і банківської картки

4.
підтвердити свої наміри і підписати кредитний договір онлайн

Кому зазвичай видаються кредити для непрацюючих

Ми цінуємо наших клієнтів і пропонуємо позику безробітним без відмови. Переваги оформлення у нас онлайн кредитів для безробітних в тому, що це ми допомагаємо отримати фінансову допомогу кожному бажаючому, який опинився в складній ситуації.

Кому ми видаємо кредити без роботи:

 • непрацюючим студентам
 • жінкам в декреті
 • непрацюючим пенсіонерам
 • непрацюючим тимчасово громадянам України

Відсутність паперової тяганини гарантовано робить швидке оформлення заявки, а також береже нерви і економить ваш час. Більшість всіх МФО в Україні працює 24/7, тобто без свят і вихідних, а значить оформлення онлайн кредиту на карту безробітним, буде доступний в будь-який час дня і ночі.

Всі заявки, як правило, розглядаються в автоматичному режимі. Займає це за часом не більше пари хвилин. Лише в рідкісних випадках, вам може передзвонити менеджер кредитної організації і уточнити деякі нюанси в телефонному режимі. Вам потрібно буде тільки ознайомитися з кредитним договором і підписати його прийшли кодом з смс.

На які цілі може взяти кредит безробітний громадянин

Мети отримання позики різні. Так, якщо необхідна грошова сума для великих і дуже великих витрат на зразок покупки житла або авто, то варто звертатися в банки, що спеціалізуються саме на ипотеках. Але якщо є необхідність оплатити побутові послуги або купити повсякденні товари, придбати ліки, то такі кредити для безробітних можна отримати в віртуальних сервісах.

У нас створені всі умови для комфортного обслуговування, люди звертаються до нас в тих випадках, коли їм необхідно сплатити туристичну поїздку, розвинути малий бізнес, купити побутову техніку або оплатити медичні товари до 15 000 гривень.

Все буде зроблено оперативно, схема обслуговування прозора. Все, що від вас вимагається - це наявність індивідуального номера платника податків, паспорта і доступ в інтернет. Як бачите, все просто.

Умови та необхідні документи

Умови та необхідні документи для кредиту

Наш сервіс "Кредити Онлайн" допоможе взяти гроші в борг у сумі від 200 до 25000 грн. для всіх громадян України у віці від 18 до 70 років. Прості і зрозумілі умови кредиту, немає ніяких додаткових або прихованих переплат, ніяких підводних каменів виявити в кредитному договорі ви не зможете. Отримати гроші на карту дуже легко, вам необхідний лише паспорт та наявність ідентифікаційного коду (ІПН). Ми не запитуємо Ваш рівень доходів, не вимагаємо поручителів або заставне майно.

мати діючий паспорт України

надати скан або ксерокопію ІПН коду

банківську карту будь-якого з банків України

Для всіх, хто працює неофіційно, а таких більшість зараз. - це буде прекрасним способом вирішити свої фінансові проблеми. Для МФО байдуже, працює ви неофіційно за наймом або на себе, головне, щоб у вас був мінімальний постійний заробіток в місяць. Також не важливо, для чого Вам знадобилися кредитні кошти.

Термін видачі кредиту в середньому дорівнює 1-30 днів. Завжди є пролонгація кредиту - продовження позики ще на певний термін, але за умови своєчасного погашення відсотків по кредиту. Відсоткова ставка дорівнює в більшості на першу позику - 0%, на наступні кредити дорівнює 0.5-2.5%. Ставка нараховується за кожен день використання позики.

Умови кредиту: кредит безробітним

 • тип кредиту: онлайн на карту або готівкою
 • сума кредиту: від 100 до 30000 грн
 • перший кредит: до 15 000 грн.
 • термін кредиту: 5 - 365 днів
 • термін пролонгації: до 45 днів
 • ставка на добу новим клієнтам: від 0,01%
 • ставка на добу повторним клієнтам: до 2,20%
 • вік позичальника: 18-70 років
 • рішення про видачу позики: 10-60 хв.
 • працевлаштування: офіц/неофіційно
 • пролонгація кредиту: так
 • довідка про доходи: немає
 • заставу або поручитель: немає
 • річна процентна ставка APR: 3,65-657%
 • документи для оформлення заявки: паспорт, ІПН, банківська картка, моб. телефон і емейл
 • місцезнаходження позичальника: Геотаргетинг Україна, крім: тимчасово окупованих територій

Питання і відповіді: кредит безробітним

❶ Як взяти кредит безробітним ❓

Ознайомтеся з усіма пропозиціями. Підберіть оптимальний варіант серед представлених кредитних організацій. Пройдіть реєстрацію на сайті фінкомпанії і заповніть інформацію в полях анкети. Потім погодьтеся з умовами Договору та Правилами надання кредиту. Після подачі заявки Вам прийде смс повідомлення на телефон номер і/або електронну пошту, зазначені Вами при реєстрації, де Вам повідомлять схвалена або відхилена Ваша заявка. Також рішення про те, чи була схвалена або відхилена Ваша заявка, прийде в смс повідомленні на телефон і на електронну пошту протягом 10 хвилин. Також статус заявки можна побачити в Особистому кабінеті. Якщо кредит схвалений, гроші будуть перераховані на зазначену Вами банківську картку. Сміливо відправляйте заявки на кілька зацікавили вас пропозицій.

❷ Яка сума грошей доступна в кредит безробітному ❓

Сума кредиту в кредитних організаціях доступна від 100 до 30000 грн. на термін до 30 днів. При першому зверненні сума позики не перевищує 15000 грн. за ставкою від 0.01% в день. Сума кредиту в банках України доступна від 1000 до 200000 грн. за ставкою від 0.12% в день.

❸ Хто може взяти кредит без роботи ❓

Ви зможете отримати кредит в будь-який кредитної компанії, якщо дотримані всі умови: Вам більше 18 років; Ви громадянин України; У вас є банківська карта або поточний рахунок в українському банку; Ваш номер мобільного телефону робочий; Ви пройшли реєстрацію на сайті.

❹ Як я зможу отримати гроші ❓

Доступно 2 варіанти отримати гроші: онлайн на карту і готівкою в відділеннях компанії. Більшість МФО пропонує переказ грошей на вашу банківську картку, але якщо Вам буде потрібна готівка, ви завжди зможете зняти гроші в будь-якому банкоматі.

❺ Які документи потрібні для оформлення кредиту безробітним ❓

Набір документів для оформлення кредиту онлайн мінімальний. Вам буде потрібно: паспорт та ІПН. Також потрібна буде банківська карта оформлена на вас.

❻ Як погасити і оплатити кредит ❓

Є 4 способи погашення кредиту:
 • на сайті компанії за допомогою банківської карти (Visa/MasterCard) в режимі 24/7
 • Через термінали самообслуговування: ПриватБанк, IBOX, EasyPay і ін.
 • За допомогою банківського переказу в касі будь-якого банку України, вказавши реквізити або через інтернет-банкінг.
 • Через онлайн-сервіси оплат: privat24.ua, easypay.ua, pogashay.com.ua і ін.