Всі кредитні організації в Україні на 2020 рік, що надають термінові онлайн кредити на карту, готівкою без застави та поручителів.

Кредитні організації в Україні є комерційними мікрофінансовими компаніями (МФО), що займаються видачею кредитних коштів фізичним особам. Як правило, всі МФО України видають позики онлайн на невелику суму, під великий відсоток і на вкрай обмежений термін. Наприклад, сума не більше 15 000 гривень на термін не більше 30 днів, але з можливістю пролонгації. Такий кредит є типовим представником мікропозик (мікрокредиту). Нижче перераховані всі найосновніші кредитні організації в Україні, які працюють в сфері мікрокредитування.

A Alex Credit AmoCredit
B Best Credit
C Cash Berry
Cashinsky
CashMe
Cash Point
CashUp
CashYou
CatCredit
CCloan
Centro Credit
Credit365
CreditKasa
OnCredit
CreditonUA
CreditPlus
CreditUP
D Dinero
E Е-cash
F ForzaCredit Forza24
G GoFinGo GloriaFin
K KLT Credit
KoshelOK
KrediTEN
M MegaGroshi
Miloan
Mogo
Monetka
Money 24
MoneyBoom
Moneyveo
MRMoney
MyCredit
MyWallet
P PayPong
Pozichka
Pozika
Q Quick money
S Slon Credit
SOS Credit
Student Loan
T TOP Credit
U UltraCash
Б БыстроЗайм
В Ваша Готівочка
Г Гроші 247
Глобал Кредит
Гроші Всім
Є Є-Грошi Євро Гроші
З Заплатка
К Капуста у кишені
Кредит Маркет
Качай Грошi
Компаньон Финанс
М Море Грошей
Н На Все Нові Кредити
Т Твої Гроші
У УкрПозика
Ш Швидка Готівочка
Швидка Позика
Швидко Гроші

Мікрокредити: загальна інформація, відмінності від банківських позик і переваги

Які основні відмінності мікропозик від кредитів з банку?

Кредитні компанії висувають до позичальника менше вимог, ніж банк, і у них немає особливих претензій по кредитній історії. Але, МФО запитує величезну комісію, яка може досягати навіть 60% в місяць. Якщо порахувати, то це 720% від позикової суми в рік. Загалом, користування банківськими продуктами обходиться позичальникам в менші суми. Незважаючи на це, для отримання кредиту в банку необхідно підготувати безліч документів і довідок. Бувають випадки, коли для отримання фінансів потрібен поручитель або якусь заставу. Більш того, оформлення кредиту в банку вимагає чималих часових витрат. З огляду на ці нюанси, стає очевидним, що отримання грошових коштів в МФО може стати хорошим виходом, якщо потрібно в швидкі терміни знайти гроші онлайн на задоволення тієї чи іншої потреби.

Банки надають клієнтам величезний спектр послуг фінансового спрямування. Важливий і той факт, що банківські кредити мають свої особливості і цільове призначення. Мікрофінансові організації, в свою чергу, мають вузьку спрямованість. Це означає, що МФО може надати кредит лише двома способами:

  • відправити гроші на банківську картку;
  • віддати гроші готівкою в відділенні МФО.

Статистика підтверджує, що близько 80% МФО не мають своїх відділень. Це означає, що вони надають фінансові кошти тільки на банківську карту. Всі кредитні організації, зазначені на нашому сайті «Кредити Онлайн», надають послуги з мікрокредитування в онлайн режимі. Тобто, позичальникові не потрібно нікуди їхати. Необхідно всього лише мати при собі доступ до мережі Інтернет, банківську карту, ІПН і паспорт.

Якими перевагами володіють кредитні компанії України?

До основних плюсів компаній, що займаються мікрокредитуванням, можна віднести:

  • зручні способи, завдяки яким можна швидко погасити кредит;
  • відсутність необхідності надавати організації довідку з місця роботи, яка підтверджує дохідну частину.

При этом приятно то, что:

  • позику онлайн можна отримати без поручителів і без застави, і навіть з поганою кредитною історією;
  • грошові кошти заходять на карту позичальника вже через 15 хвилин після оформлення заявки./li>

Перераховані переваги актуальні для всіх мікрофінансових організацій!

Кроме цього, у кожної МФО є свои Індивідуальні Преимущества. Клікнувші на будь-яку кредитну організацію зі списку, ви зможете дізнатіся про них. Більш того, з порталу "КредитиОнлайн" ви можете перейти на сайт будь-якої кредитної компании и ознайомітіся з ПОВНЕ інформацією про умови оформлення и Отримання кредитних коштів. Даже если якась компанія відмовіть вам у наданні мікропозік, ви можете звернути в іншу. Аджея мікрокредіт можна взяти відразу в декількох МФО, а Ставлення до Вашої кредитної історії у всех буде різнім.

Варто відзначити, що наш онлайн-ресурс порівняння умов кредитування в Україні "КредитиОнлайн", дозволяє оперативно на одній сторінці провести порівняння умов видачі кредиту на карту, серед кредитних організацій України. У нас представлена інформація про надійність кредитних компаній і все самі основні умови видачі клієнтам позик.

За останній час на ринку з'являється все більше кредитних організацій. Наш онлайн-сервіс "Кредити Онлайн" є одним з лідерів на українському ринку в сфері послуг з надання допомоги населенню в мікрокредитування. Ми оперативно стежимо за оновленнями, постійно додаємо нові МФО і оновлюємо їх умови роботи.