Взять кредит онлайн на карту в Dinero
Взять кредит онлайн на карту или наличными в КФ

x

Зробіть попередній розрахунок кредиту і дізнайтеся щомісячний платіж

Відправка заявки не є оформленням кредиту. Вибирайте найбільш зручну для себе схему кредитування!
СУММА
-+
СРОК
-+
Выбор кредитора
КРЕДИТ
0
грн
СРОК
0 дней
ВСЕГО К ВОЗВРАТУ
0 грн
*Данная информация не является офертой Банка, расчет является приблизительным, более точную информацию уточняйте у менеджера.

ДИВИТИСЯ ВСІ ПРОПОЗИЦІЇ

Не знаєш, де взяти швидко гроші в Україні? Компанія "Кредити Онлайн" пропонує порівняти і вибрати зручний сервіс для отримання грошових коштів.

Де взяти швидко гроші до зарплати: порівнюємо умови мікрокредитів?

Банки України посилили умови видачі кредитів: вони почали пред'являти більш високі вимоги до позичальників, а їхні позики стали менш доступними. Але потреба в кредитах у населення країни не знизилася, а навіть навпаки – значно збільшилася. Основна причина підвищення уваги до відповідних послуг укладає в погіршенні фінансового становища громадян – через нестабільну економічну ситуацію багато організацій стали затримувати зарплати, а курс національної валюти серйозно похитнувся за останні роки.

Подібне ставить українців в незручне становище: у них виникла проблема з покупкою необхідної техніки (особливо іноземного виробництва), а у деяких час від часу виникають проблеми з оплатою рахунків і навіть купівлею продуктів першої необхідності. Але, на щастя, на тлі всього цього з'явилося багато небанківських організацій, які дуже лояльні до клієнтів, і готові запропонувати позику без зайвих зволікань і на вигідних умовах.

Типи компаній, що пропонують в Україні мікрокредити

Значне погіршення економіки призвело до того, що багато організацій, які раніше видавали кредити, збанкрутували. В результаті на ринку залишилися тільки компанії, чиї послуги були і залишаються дуже затребуваними у населення:

  • онлайн і оффлайн мікрокредітной організації;
  • ломбарди.

До першого типу компаній відноситься фірма "Кредити онлайн". Одне з основних переваг послуг цієї організації полягає в тому, що вона не стягує якихось додаткових, прихованих комісій. Винятком є тільки сервісний збір банку, через який виконується переказ коштів.

Особенности микрокредитования

Найбільш простий спосіб отримати грошові кошти в борг – це скористатися відповідною послугою мікрокредітной організації. Щоб взяти кредит у такий спосіб, не потрібно навіть кудись їхати – досить відкрити офіційний сайт компанії і заповнити там невелику форму. Щоб отримати позику у такій компанії, потрібні тільки два документи: паспорт та ІПН. Разом, Вам достатньо мати:

комп'ютер/смартфон для оформлення заявки

мінімум документів - паспорт, ІПН, банківська карта

мати доступ в інтернет

не довше 15 хвилин часу при першому зверненні

Максимальна сума, яку можливо отримати в борг від мікрокредітной організації в режимі онлайн, становить 15-30 тисяч гривень. Термін погашення заборгованість – до 1-го місяця. Щоб отримати гроші вже сьогодні на зазначених умовах, можна заповнити анкету на сайті компанії "Кредити онлайн".

Офлайн мікрокредітной організації (МФО), в свою чергу, більше схожі на звичайні банки. Подібність спостерігається в наступному:

  1. необхідно прийти в офіс продажів, відстояти в черзі і заповнити кілька паперів;
  2. максимальні суми позик і терміни їх повернення більше (хоч і не набагато);
  3. потрібно надавати документи, що підтверджують дохід (але не скрізь і не завжди, а, наприклад, тільки при позиці більш, ніж 15 тисяч гривень);
  4. для отримання значної суми потрібно шукати поручителя.

Але є і банки, які забезпечують кредитування онлайн. Але на відміну від мікрокредітних організацій, де просто заповнив форму, а потім отримав гроші на карту, тут потрібно ще і спілкуватися з фахівцем по телефону. Також майже всі банки перевіряють дохід клієнта – вони дзвонять в організацію де працює заявник, і задають її представнику (наприклад, директору) різні питання.

Але існує і ще один спосіб отримання позики – звернення в ломбард. Це варіант підходить для тих, хто готовий на час (а якщо борг не буде повернений в строк – назавжди) розлучитися з якимось цінним майном.

Щоб отримати гроші в ломбарді, теж потрібні два документи: паспорт та ІПН. Також потрібно вивчити і підписати договір. Розмір суми, яку можна отримати в ломбарді, залежить від цінності майна, що закладається. При цьому вона в будь-якому випадку буде менше, ніж коштує заставу (приблизно 50-60% від його ціни). Перевага у таких позик тільки одне – немає потреби платити відсотки.

На тлі банків і ломбардів мікрокредітной організації, що видають гроші після тільки заповнення однієї онлайн форми, виглядають дуже привабливо. Скориставшись їх послугами, можна швидко отримати потрібну суму без зайвих труднощів.Альфа-Банк - Взять Кредит Онлайн Наличными
до 300.000 грн
MoneyVeo (МаниВео) - Взять Кредит Онлайн
до 15.000 грн
Взять кредит наличными или оформить кредитную карту в Банк Кредит Днипро
до 200.000 грн
CCloan (CC Лоун) - Взять Кредит Онлайн Наличными
до 10.000 грн
Євро Гроші (Евро Гроши) - Взять Кредит Онлайн Наличными
до 7.000 грн
КомпаньонФинанс - Взять Кредит Онлайн Наличными
до 10.000 грн
Взять кредит онлайн на карту в MyCredit (МайКредит)
до 30.000 грн
CreditOn (Кредитон) - Взять Кредит Онлайн
до 15.000 грн
Быстро Займ - Взять Кредит Онлайн Наличными
до 10.000 грн
Море Грошей - кредит онлайн на карту
до 10.000 грн

Швидко гроші ПОДАТИ ЗАЯВУ

1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [4 Голоса (ів)]

Ви можете взяти кредит в будь-якому регіоні

Сервіс пошуку і порівняння умов кредитування серед МФО і банків України "Кредити Онлайн" працює повністю в режимі онлайн по всій території України. Взяти гроші в кредит на банківську картку завдяки нашому сайту легко і безпечно. Так ви зможете, не покидаючи свого улюбленого дивана в будь-якому регіоні, крім тимчасово окупованих територій - зона АТО, оформити заявку онлайн на видачу позики від 100 до 15 000 грн. Терміново на картку онлайн позики доступні в таких містах: