Кредит с плохой кредитной историей

Погана кредитна історія, але потрібен кредит на карту? КредитиОнлайн ➤ Нам не важлива ваша КІ! Перша позика під 0% без довідок

Україна за десять років пережила дві кризи, які похитнули, як економічну ситуацію, так і бюджет людей. У зв'язку з цим, у багатьох людей з'явилися прострочення по кредитах, що похитнулося кредитну історію. Як же бути тим, кому терміново потрібні гроші в кредит, але він має погану КІ?

Як взяти онлайн кредит з поганою кредитною історією?

Кредитна історія є для банку одним з найважливіших критеріїв, щоб прийняти рішення, чи видавати клієнту позику. Кредитну історію можна знайти в Бюро кредитних історій (УБКІ). Там відображено, наскільки відповідально позичальником оплачувалися попередні кредити, як часто були прострочення, як швидко вони погашалися.

Як отримати кредит, якщо у вас погана кредитна історія?

Фінансові проблеми мають здатність виникати завжди раптово. Для їх вирішення досить часто необхідна не така гігантська сума грошей - всього 2000-5000 гривень. Їх може просто не виявитися в вирішальний момент.

Сума і термін кредиту з поганою кредитною історією

Кредити Онлайн - це сервіс, який містить в собі всі умови від мікрокредітних організацій, тому оформити таку позику, як кредит покупку авто, започаткування бізнесу або іпотеку - в МФО не вийде, а подавати заявку потрібно тільки в банки України.

Якщо кредит оформляється в перший раз, то позичальника є приємний бонус у вигляді першого кредиту під 0% і максимальної суми позики до 100000 гривень в залежності від обраного МФО або банку. Максимальний термін користування кредитними коштами становить не більше 60 календарних днів.

Як оформити кредит з поганою кредитною історією?

Пошук відповідних умов позики

На нашому сайті представлена велика кількість всіляких МФО і банків України, куди ви зможете подати заявку на кредит. Вивчіть уважно всі умови кредиту: сума, термін позики і як повертати кредит, і тільки потім відправляйте заявку. Відправляти заявку можна багато разів. Врахуйте, що відправка заявки ні до чого вас не зобов'язує.

Заповнення онлайн заявки на кредит

При заповненні заявки не робіть помилок. Від вас буде потрібно внести необхідну інформацію. Як правило, це паспортні дані та ІПН, номер Вашого особистого банківської карти і додаткові питання про суму вашого заробітку.

Очікування рішення по кредиту

Рішення по кредиту приходить на вказану вами електронну пошту і в вигляді СМС на мобільний телефон. При позитивному рішенні, вам потрібно буде погодитися з умовами договору і протягом 10-30 хвилин дочекатися надходження грошей на банківську картку. Термін надходження кредитних коштів на карту клієнта залежить від банку-емітента картки.

Вірним рішенням є оформлення кредиту. Необхідно розібратися, в яких банках можливе оформлення кредитів з негативною кредитною історією. Інформація по кредиту є банківською таємницею, але кредитна історія - загальна база.

На кредитну історію можуть негативно вплинути надання неправдивої інформації (про місце роботи, реєстрацію, склад сім'ї). Якщо Ви потребуєте оформленні кредиту в борг, у Вас раніше були прострочення, потрібно зрозуміти, де можуть дати кредит навіть з поганою кредитною історією.

кредит с плохой кредитной историей

Умови кредитування в банках можуть бути різними, але наявність позитивної кредитної історії - обов'язкова умова. Буває, що банківська система може допустити видачу кредиту, якщо прострочень було всього декількох і незначних. Незрозуміло, чому так виходить, ніхто Вам не розкаже, як запрограмована система банківської установи. Тому не можна з упевненістю передбачити, в якому з банків вдасться отримати кредит з поганою кредитною історією.

Якщо немає часу подавати заяви відразу в кілька банків, щоб підвищити свої шанси на отримання кредиту з поганою кредитною історією, необхідно звернутися в мікрофінансову організацію, яка видає кредити через Інтернет. В Україні не бракує в надійних МФО з хорошим іміджем, які видають позики навіть при неідеальної історії. Імовірність, що відмовлять у видачі кредиту є мінімальною.

Що потрібно для кредиту з поганою історією?

паспорт ИНН карта

паспорт, ІПН, банківська карта

компьютер смартфон

комп'ютер/смартфон

доступ в интернет

доступ в Інтернет

15 минут времени

15 хвилин часу

У мікрофінансових організаціях можливо швидко зареєструватися на сайті. Для цього знадобляться тільки доступ до Інтернету, мобільний телефон і наявність паспорта. Оформити позику можна в будь-який час доби, навіть у вихідні і свята.

Умови кредиту з поганою кредитною історією:

 • тип кредиту: онлайн на карту або готівкою
 • сума кредиту: від 100 до 30000 грн
 • перший кредит: до 15 000 грн.
 • термін кредиту: 5 - 365 днів
 • термін пролонгації: до 45 днів
 • ставка на добу новим клієнтам: від 0,01%
 • ставка на добу повторним клієнтам: до 2,20%
 • вік позичальника: 18-70 років
 • рішення про видачу позики: 10-60 хв.
 • працевлаштування: офіц/неофіційно
 • пролонгація кредиту: так
 • довідка про доходи: немає
 • заставу або поручитель: немає
 • річна процентна ставка APR: 3,65-657%
 • документи для оформлення заявки: паспорт, ІПН, банківська картка, моб. телефон і емейл
 • місцезнаходження позичальника: Геотаргетинг Україна, крім: тимчасово окупованих територій

Питання і відповіді: кредит з поганою кредитною історією

❶ Як взяти кредит з поганою історією ❓

Ознайомтеся з усіма пропозиціями. Підберіть оптимальний варіант серед представлених кредитних організацій. Пройдіть реєстрацію на сайті фінкомпанії і заповніть інформацію в полях анкети. Потім погодьтеся з умовами Договору та Правилами надання кредиту. Після подачі заявки Вам прийде смс повідомлення на телефон номер і/або електронну пошту, зазначені Вами при реєстрації, де Вам повідомлять схвалена або відхилена Ваша заявка. Також рішення про те, чи була схвалена або відхилена Ваша заявка, прийде в смс повідомленні на телефон і на електронну пошту протягом 10 хвилин. Також статус заявки можна побачити в Особистому кабінеті. Якщо кредит схвалений, гроші будуть перераховані на зазначену Вами банківську картку. Сміливо відправляйте заявки на кілька зацікавили вас пропозицій.

❷ Яка сума грошей доступна в кредит з поганою кредитною історією ❓

Сума кредиту в кредитних організаціях доступна від 100 до 30000 грн. на термін до 30 днів. При першому зверненні сума позики не перевищує 15000 грн. за ставкою від 0.01% в день. Сума кредиту в банках України доступна від 1000 до 200000 грн. за ставкою від 0.12% в день.

❸ Хто може взяти кредит з поганою історією ❓

Ви зможете отримати кредит в будь-який кредитної компанії, якщо дотримані всі умови: Вам більше 18 років; Ви громадянин України; У вас є банківська карта або поточний рахунок в українському банку; Ваш номер мобільного телефону робочий; Ви пройшли реєстрацію на сайті.

❹ Як я зможу отримати гроші ❓

Доступно 2 варіанти отримати гроші: онлайн на карту і готівкою в відділеннях компанії. Більшість МФО пропонує переказ грошей на вашу банківську картку, але якщо Вам буде потрібна готівка, ви завжди зможете зняти гроші в будь-якому банкоматі.

❺ Які документи потрібні для оформлення кредиту з поганою кредитною історією ❓

Набір документів для оформлення кредиту онлайн мінімальний. Вам буде потрібно: паспорт та ІПН. Також потрібна буде банківська карта оформлена на вас.

❻ Як погасити і оплатити кредит ❓

Є 4 способи погашення кредиту:
 • на сайті компанії за допомогою банківської карти (Visa/MasterCard) в режимі 24/7
 • Через термінали самообслуговування: ПриватБанк, IBOX, EasyPay і ін.
 • За допомогою банківського переказу в касі будь-якого банку України, вказавши реквізити або через інтернет-банкінг.
 • Через онлайн-сервіси оплат: privat24.ua, easypay.ua, pogashay.com.ua і ін.