Сколько стоит лечение от коронавируса в Украине

З приходом холодів українців накрила друга хвиля коронавірусу, і більшість людей цікавляться питанням, як лікувати коронавірус і скільки коштує лікування від недуги.

При прояві симптомів коронавірусу необхідно пройти тестування. Якщо на ПЛР-тест направляє лікар, то процедура проходить безкоштовно. При цьому результат чекати досить довго - в середньому через тиждень після здачі. Якщо ж пацієнт виявив самостійно здати тест, то в державній лабораторії така послуга в середньому обійдеться в 700 грн, а в приватній лабораторії - близько 1-2,5 тис.грн.

Як лікують коронавірус в Україні?

В Україні щодня оновлюються антирекорди за кількістю хворих COVID-19. Протокол лікування короновіруса в Україні на сьогоднішній день оновлений з урахуванням весняних і літніх рекомендацій. При цьому дієві препарати, які здатні вилікувати від важких форм коронавірусу, відсутні. Коли буде вакцина, яка зможе ефективно і належно боротися з недугою, поки невідомо.

Протокол лікування коронавірусу в Україні, як і в світі регулярно оновлюється. При цьому рекомендації ВООЗ по лікуванню коронавируса у нас впроваджуються негайно і беззаперечно. Остання версія затверджена Наказом МОЗ України від 17.09.2020 № 2122.
З іншого боку МОЗ часто вносяться в протокол лікування препарати, ефективність яких викликає сумніви у фахівців. При цьому часто нові рекомендації суперечать старим рекомендаціям. Так, влітку найбільш дієвим препаратом був названий ремдесівір. На сьогоднішній день даний препарат визнали неефективним, а як панацею від лікування недуги рекомендують дексаметазон.
Таким чином, рекомендовані набори ліків постійно змінюються, але їх ефективність ніким не гарантується. При цьому їх вартість досить дорога.

Яка тривалість лікування коронавируса в Україні?

Тривалість лікування від коронавируса в основному залежить від тяжкості перебігу захворювання. У різних випадках хвороба може протікати від декількох тижнів до 1,5 місяця. Якщо порівнювати з тривалістю захворювання в Україні, то вона не відрізняється від інших країн.
За словами київського лікаря-інфекціоніста Є.Дубровского, вилікувати коронавірус можна за 8-12 діб. Але це за умови, коли при захворюванні і зниженні імунітету не відбулося бактеріологічного зараження (найчастіше - легень) або загострення хронічних захворювань. Тому тривалість лікування від коронавірусу залежить від виникнення при цьому недугу супутніх захворювань. Так, при важкому перебіг хвороби загострення відбувається, як правило, після 7-8 діб появи перших симптомів.
Після проходження лікування від коронавірусу на стаціонарі або в домашніх умовах пацієнт повинен знаходиться під наглядом лікаря терапевта або пульмонолога не менше місяця.

Як лікують коронавірус в домашніх умовах?

Як правило, більшість хворих українців проходять лікування вдома і переносять його в легкій формі. При проходженні лікування в домашніх умовах потрібно дотримуватися ряду правил, а саме:
  1. забезпечити сувору самоізоляцію і не виходити з дому;
  2. хворому знаходитися в окремій кімнаті;
  3. хворому дотримуватися полупостільного режиму, пересуватися по квартирі тільки в масці;
  4. всі поверхні в квартирі обробляти дезинфікуючим розчином;
  5. часто провітрювати квартиру.
Методи, які застосовуються при лікуванні легкої форми коронавірусу в домашніх умовах спрямовані на допомогу організму в самостійній боротьбі з вірусною інфекцією.
У хворих коронавірусом пропадає смак і запах. Але при цьому їм потрібно посилено харчуватися, щоб організм не ослаб, і пити багато рідини. Кашель при недугу лікується стандартно за допомогою полоскань горла содовим розчином або фурациліном, і засобами, що полегшують відхаркування. А для зниження температури рекомендують застосовувати парацетамол.

Де знайти гроші для лікування?

Як вже говорилося, лікування коронавируса вимагає великих матеріальних витрат. Особливо важко впоратися з ними людям, які заробляють фізичною працею в приватному порядку, а в період захворювання змушені знаходиться на самоізоляції.
Найбільш просто вирішити проблему з відшукання грошей не виходячи з дому - звернутися до онлайн сервісу кредитування. Тут зможуть надати швидку фінансову допомогу протягом 15 хвилин. Кредит видається на банківську карту за паспортом та ІПН просто і швидко. Для зручності клієнтів сервіс працює цілодобово.