Як заробити в Tik-Tok?

Кількість користувачів Tik-Tok досягає до 40 мільйонів щотижня, а кількість завантажень цього додатка перевищує 2 млрд. Тому заробити за допомогою одного з найпопулярніших сервісів в світі простіше простого.

Які особливості заробітку в Tik-Tok?

Перевагою заробітку через Tik-Tok є те, що тут ще не сформувалося блогерського співтовариство, і новачкам тут простіше, ніж в Instagram.

Важливо відразу зазначити, що в Tik-Tok відсутня офіційна партнерська програма як в YouTube. Це означає що Ваші перегляди не будуть оплачуватися. При цьому раніше існувала неофіційна партнерська програма, коли блогери шляхом підписання контракту з соцмережею могли отримувати бонуси за перегляди. Надалі бонуси можна було обміняти на реальні гроші. З початку 2020 року такої можливості вже немає, і чи буде вона в майбутньому поки невідомо.

Акаунт Tik-Tok в плані заробітку має ряд своїх особливостей:

  • кількість підписників - не головний показник. Тут велику значимість має взаємодія з контентом, тобто кількість переглядів, лайків, коментарів;
  • аудиторія складається з молоді і підлітків. За статистикою більше 40% користувачів - це люди у віці 16-24 років. Тому створювати контент потрібно для них і під них;
  • швидкоплинні тренди. Тренди тут змінюються дуже швидко, і те, що було популярно вчора, може вже сьогодні втратити актуальність. Тому не варто зациклюватися на чомусь, і йти в ногу з часом.

Крім зазначеного Tik-Tok має безліч інших особливостей, і швидко стати блогером з мільйонною аудиторією навряд чи вийде. При цьому Tik-Tok може стати хорошим джерелом заробітку, і щоб переконатися в цьому, важливо розглянути кілька найпростіших способів монетизації Tik-Tok.

Як заробити в Tik-Tok?

Отримати дохід в акаунті можна за допомогою наступних способів:

  1. За допомогою прямої реклами з профілю. Є основним способом заробітку на будь-якому майданчику. Для цього досить рекламувати інших блогерів через свій профіль, що забезпечує нарощування його аудиторії і приносить Вам заробіток. Реклама може бути різною - від згадки через прямий ефір до викладання історії з посиланням. Почати продаж реклами варто від 5 тис.подпісчіков. При цьому обмежень по рекламі аккаунт не має, але краще обмежитися 5-10 рекламними оголошеннями за місяць. Обсяг заробітку при такому способі залежить від кількості пілписників і рекламної ніші. В середньому одноразова рекомендація оцінюється в 150-300 грн. На старті багато блогерів працюють за бартером, рекламуючи один одного. Ця допомагає наростити аудиторію.
  2. За допомогою великого бренду. Такий спосіб заробітку не підійде новачкам, оскільки великим брендам цікаві блогери, у яких солідна аудиторія і популярний акаунт. Співпраця відбувається при укладенні офіційного договору. Таким чином, Ви стаєте офіційним амбассадором бренду, і офіційно представляєте компанію в соцмережах. Головним завданням амбасадора є привернути увагу до бренду і підвищити лояльність аудиторії до бренду. Такий спосіб є одним з найприбутковіших в Tik-Tok. Рівень заробітку при такому способі залежить від популярності блогера, і може становити від 300 до 2 тис. доларів і більше. Також за допомогою даного способу можна отримувати купони на знижку або на безкоштовну продукцію бренду, а також тестувати новинки бренду.
  3. За допомогою прямих ефірів. Такий вид заробітку доступний з аудиторією 1 тис. підписників і більше. В даному випадку доступні два варіанти заробітку: за допомогою реклами товарів / послуг в прямих ефірах і за допомогою заробітку на монетах. В середньому реклама в прямому ефірі оцінюється в 1 тис.грн. Заробіток на монетах унікальний для Tik-Tok. Так, під час ефіру глядачі можуть купувати стікери за монети і дарувати їх блогеру. 80% від вартості стікера отримує блогер.
  4. Реферальні програми. В такому випадку заробіток забезпечується за рахунок того, що блогер приводить клієнтів компанії. Працює це так: блогер, співпрацюючи, наприклад, з б'юті-компанією, рекламує її продукцію, наносить макіяж, користується продукцією, пропонуючи підписникам перейти на сайт компанії за реферальним посиланням. Гроші блогеру приходять за кожного глядача, який переходить за посиланням і стає клієнтом компанії. Така робота оплачується по різному, але в основному заробіток встановлюється у вигляді % від продажів товарів.
  5. Заробити на сервісах. Заробити в Tik-Tok можна при перегляді відео, проставлення лайків або коментарів. Найпопулярнішими сервісами для такого заробітку є Vktarget, Cashbox, Taskpay. Заробіток при такому способі буде незначним - близько кількох сотень гривень. Такий вид заробітку підійде студентам і школярам, оскільки не має нічого спільного з серйозною монетизацією.

Таким чином, заробити за допомогою Tik-Tok цілком реально, якщо у Вас є бажання вкладати час і сили в просування свого контенту. При цьому одночасно можна використовувати кілька способів монетизації, поступово розвиваючи в собі експерта певного напряму із створенням особистого бренду. Це може стати найефективнішим способом заробітку і особистого росту.