За останній час попит на кредит для фіз.осіб через онлайн сервіси різко виріс. При цьому, багато людей втрачають можливість оформити кредит із-за допущення помилок, які надалі перешкоджають їм в досягненні поставлених задач.

Щоб отримати кредит онлайн варто ознайомитися з трьома головними помилками, які часто роблять позичальники, оформлюючи кредит в онлайн режимі:

  1. Оформлення кредиту іншою людиною. Звертаючись до іншої людини з проханням оформити на Вас кредит, Ви автоматично добровільно надаєте йому свої персональні дані, якими "нечистий на руку" помічник може скористатися в якості власного збагачення. Тому ні за яких обставин не погоджуйтеся на надання допомоги в оформленні кредиту іншими особами і не надавайте цінні дані про себе, а саме – паспортні дані, інд.код, відомості з банківської карти.
  2. Здійснені помилки при заповненні заявки на кредит. На цьому етапі оформлення кредиту варто виключити поспіх і заповнювати усі розділи заявки якомога уважніше. Так, основою відмови в кредиті часто стає помилка в написанні ПІБ або даних паспорта.
  3. Порівняння величини доходів з сумою кредиту. При перевірці позичальника кредитором порівнюється величина його щомісячного доходу з сумою, яку він хоче узяти у позику. Навантаження по кредиту не повинне перевищувати третини щомісячних доходів, інакше такий кредит має високий ризик неповернення і в нім буде відмовлено.

Таким чином, прийнявши рішення оформити кредит, людина повинна з розумом підходити до кожного етапу кредитування і порівнювати свої фінансові запити з матеріальним статком.