Додатково до послуги "швидкого кредиту готівкою" Альфа Банк і Укрсоцбанк ввели додаткову знижку, яка буде дана клієнтам, що отримали позикові кошти пізніше обіцяного часу.

Раніше банки вже оголосили про новий оперативний спосіб отримання позикових коштів. Так, у відділеннях банків обіцяють видати кредит готівкою максимально швидко і зручно. Всього за 59 хвилин клієнт може отримати готівку, і в той же момент почати їх використати в необхідних цілях. Відлік часу видачі кредиту починається з моменту заповнення заявки на кредит і до моменту видачі готівкових коштів позичальникові. Сума кредиту може досягати 500 тис. грн і розраховується залежно від платоспроможності позичальника. У тому випадку, якщо клієнт не отримує суму грошових коштів по кредиту у встановлений термін, передбачена компенсація у вигляді знижки на кредит.

Спочатку це була знижка в межах 10 %, але з 5 квітня банки ввели коригування в розмірі знижок. Тепер позичальник, який витратив на оформлення заявки на кредит, подання необхідних документів, проходження перевірки, діставання схвалення у видачі кредиту і безпосередньо на отримання готівки по кредиту більше 59 хвилин отримає знижку у розмірі 20 %.

Акція продовжиться до кінця квітня в усіх відділеннях банків.