В Україні різко настало тепло, а разом з цим і настав сезон відпусток. При бажаннідобре відпочити і відправитися у довгоочікуваний тур за вигідною ціною багато хто стикається з нестачею грошей. Вирішити проблему з браком коштів допоможуть декілька варіантів кредитування.

Враховуючи складне матеріальне становище багатьох українців і актуальність проблеми браку коштів на відпочинок, на ринку кредитування створені декілька варіантів вирішення цієї проблеми :

  1. Споживчий кредит у банку. Кредитні програми цього сектору кредитування досить різноманітні. Процентна ставка за нецільовим кредитом у банку залежатиме від виду кредиту. Отримати нижчу процентну ставку допоможе оформлення застави або наявність депозитного рахунку у банку.
  2. Розстрочка від турагенства. Багато туристичних фірм сьогодні практикують подібний варіант кредитування. Він передбачає оформлення кредитних стосунків безпосередньо з турагенством, в якому купується тур. Умови кредитування залежать від політики фірми, але часто припускають внесення авансового платежу в розмірі не менше 30 % вартості туру.
  3. Кредитна карта у банку. Якщо встигнути повернути позикові кошти банку впродовж пільгового періоду кредитування (близько 45 днів), то цей спосіб отримання коштів є не лише дієвим, але і вигідним.
  4. Мікрокредит. Якщо при оформленні туру бракує незначної суми коштів, а повернути її з'явиться можливість вже впродовж декількох тижнів, то альтернативним варіантом відшукання бракуючих коштів може стати кредит в МФО. Кредит видається швидко, без оформлення застави і поручителів і може бути перерахований на банківську карту позичальника.

Попри те, що послуга кредитування є зараз доступною практично для кожного українця, вибираючи варіант відпочинку варто порівнювати свої фінансові можливості із зобов'язаннями, які належить виконати після бажаної подорожі.