Часто епізоди з простроченням виплати кредиту у банку, нарощування боргу за кредитом стають для позичальника своєрідним клеймом, яке позбавляє їх можливості надалі оформити кредит у банку. Для такої категорії людей у разі потреби відшукання додаткових коштів альтернативним варіантом стане послуга мікрокредитування.

Особливостями послуги мікрокредитування для позичальників з недоліками в кредитній історії є:

  • короткостроковість кредиту. Термін кредитування в небанківських кредитних організаціях відповідає невеликому проміжку часу і складає до 30 днів, впродовж яких необхідно погасити кредит;
  • невелика сума кредиту. Перше звернення в МФО за кредитом в середньому не може перевищувати 1,5 тыс.грн. При подальшому успішному виконанні кредитних зобов'язань сума може бути збільшена і досягати до 15 тис. грн залежно від політики компанії і платоспроможності позичальника;
  • швидке оформлення. За допомогою онлайн сервісу можна отримати кредит впродовж 15 хвилин, що дозволить екстрено вирішити виниклі фінансові проблеми.
  • висока вірогідність схвалення кредиту. Компанії, що пропонують послугу мікрокредитування в порівнянні з банками лояльніші до своїх клієнтів, не вимагають збору документів з місця роботи, застави і поручителів. При перевірці заявки на кредит кредитна історія не грає такої вирішальної ролі, як при схваленні кредиту у банку, а значить схвалення в кредиті можуть отримати більшість з тих, що звернулися.

При оформленні кредиту в МФО варто пам'ятати про відповідальність у разі недотримання зобов'язань по кредиту. Звернення за кредитом має бути крайнім заходом, а не способом життя.