В результаті дослідження, проведеного Prostobank.ua, був складений рейтинг серед банків, що надають оформлення цільових програм кредитування строком на 3 роки.

В результаті дослідження послуг, що надаються 40 українськими банками, стало відомо, що купити товар в кредит з трирічним терміном кредитування можна за допомогою послуг чотирьох банків. Такими банками виявилися ОТП Банк, Ощадбанк, ForwardBank і Укрсиббанк. При складанні рейтингу вирішальними параметрами стала величина процентної ставки за кредитом, яка передбачена кредитними програмами вказаних банків.

Лідером рейтингу із найменшою величиною процентної ставки став ОТП Банк, в якому кредит на товари і послуги обійдеться позичальникові в 0,1 % річних. У цьому пакеті послуг не вимагають оформлення страховки, не передбачені щомісячні комісії, і відсутні вимоги до величини авансового платежу.

Друге місце дісталося Ощадбанку з кредитною програмою "Ощадний дім (Енергокредит)". У цьому пакеті послуг реальна процентна ставка складає 20,48 %річних, оплачується разова комісія у розмірі 4,3%, а авансовий платіж повинен складати не менше 10 % від суми кредиту. При цій кредитній програмі також не висувається вимога оформлення страховки і не передбачено щомісячних комісій.

На третьому місці рейтингу виявився ForwardBank з кредитом на купівлю товарів "Стандарт". У цій кредитній програмі реальна процентна ставка складає 23,38 % річних, при цьому щомісячна комісія складе 1% від суми кредиту.

На четвертому, завершальному рядку рейтингу виявився Укрсиббанк, що пропонує купівлю товарів в магазинах-партнерах в кредит під 23,38 % річних із страховкою в 1 % від суми кредиту, з авансом від 10 %.