При грамотному підході до процесу кредитування можна отримати чималу вигоду. Одним з таких способів є грамотне використання бонусів, що нараховуються по кредитній картці.

На сьогодні частими явищами стають акційні пропозиції від банків, мереж магазинів і супермаркетів про участь кредитних карт в спеціальних бонусних програмах. Одними з найпоширеніших пропозицій є наступні програми:

  1. Бонуси від банку. Часто акційні пропозиції у вигляді знижок на сам кредитний продукт пропонує банк, в якому оформляється кредитна карта. Для того, щоб скористатися цією послугою і отримати значну знижку процентної ставки за кредитом, необхідно регулярно проводити моніторинг пропозицій банку, і тоді рано чи пізно Ви знайдете те, що шукайте.
  2. Функція кешбек. Полягає в поверненні коштів або бонусів на карту при здійсненні безготівкового розрахунку. При цьому варто врахувати, що кожне повернення засобів по цій послузі оподатковується як окремий вид прибутку.
  3. Купівля товарів в кредит в магазинах-партнерах банку. В результаті партнерства магазинів і банків безперервно створюються акційні пропозиції при купівлі товарів в певних магазинів за кошти, узяті в кредит у певного банку. Участь в подібних акціях дозволить заощадити значні кошти.
  4. Пільговий період кредитування. Це той період, впродовж якого банк надає можливість користуватися позиковими коштами без нарахування відсотків. В середньому такий період складає не більше 45 днів.

При вирішенні оформити кредитну карту важливо пам'ятати, що бонуси і заохочення можуть бути застосовані тільки до позичальника, що дотримується платіжної дисципліни по кредиту і не має боргу перед банком.