Тепер отримати готівку в кредит в Приватбанку можна за допомогою банкомату. Про це повідомляє Мінфін, посилаючись на інформацію від банку.

Як стверджують у банку, отримати такий кредит просто, зручно і швидко. Інструментом, що виконує авторизацію клієнта банку в якості позичальника грошових коштів, буде служити банківська карта, яка обслуговується ПриватБанком. Для того, щоб пройти етап авторизації з метою отримання кредиту, клієнтові досить підійти до будь-якого банкомату ПриватБанку і вставити свою банківську карту. Далі вибирається розділ по видачі кредитів, вибирається сума, яка потрібна позичальникові, і термін кредиту, напротязі якого позикові кошти мають бути повернені банку. Після цього на мобільний телефон клієнта, який заздалегідь прив'язаний до банківської карти, прийде пароль, який необхідно підтвердити в спеціальному полі при оформленні кредиту. Після підтвердження паролю банкомат видає кредит у вигляді готівки.

Як стверджує керівник напряму обслуговування торгових підприємств ПриватБанку Є.Васильцов, за допомогою цього нововведення можна отримати кредит впродовж 4 хвилин, що надає йому право називатися найшвидшим кредитом в країні. Максимальна сума, яку можна отримати по цьому виду кредитування, складе 50 тис. гривень, а максимальний термін кредитування може досягати до 10 місяців.