Одним з нововведень банку стала заміна людини роботом. Нововведення на першому поки торкнулося тільки роботи call-центру, але в перспективі розвиватиметься.

Вже деякий час в контакт центрах банку працює робот Алла, який замінює співробітників при роботі з клієнтами по вхідних дзвінках. Вже відомі перші позитивні результати роботи робота. Так, практично усі дзвінки контакт центру обробляються роботом. З них більше третини дзвінків закриваються роботом самостійно. Робот вже вміє розпізнавати голоси (у 96 % випадках) і пропонувати допомогу у разі наявності труднощів при операціях по картці клієнта.Здібності робота безперервно розвиваються. Незабаром це дозволить реалізовувати перекази платежів з банківських карт за допомогою робота Алли без участі людей. Це нововведення дозволить скоротити вірогідність помилок в результаті наявності "людського чинника", а заощаджені кошти направити на реалізацію нових проектів.

Як повідомив керівник банку И.Світек у своєму інтерв'ю "Мінфіну", незабаром роботи боти замінять живих співробітників банку там, де це можливо здійснити. Що стосується інших новинок, то цього року клієнтів банку чекають маса нових послуг і пропозицій. Одним з таких стане новий мобільний додаток для представників малого і середнього бізнесу.