П'ята частина новобудов передмістя Києва доступна для придбання житла в кредит. Про це повідомляє Мінфін з посиланням на думку керівника будівельної компанії NOVBUD В.Павлова.

Як зазначив В.Павлов, придбати нове житло в кредит під Києвом можна в 20 % житлових комплексів, що будуються. Невеликий попит на іпотечне кредитування, яке на сьогодні активно розвивається більшістю банків, пов'язаний з недовірою покупців нерухомості до кредиторів і відносно дорогих умов кредитування.

За даними, повідомленими В.Павловим, середня выдсоткова ставка за іпотечними кредитами на купівлю житла на первинному ринку досягає до 27 % річних. Щоб оформити такий кредит позичальникові необхідно заплатити первинний аванс в размірі20-50% від суми кредиту на строк до 20 років.

Також В.Павлов відмітив, що вирішальним чинником для людини, що вибирає нову квартиру, є ім'я забудовника, його репутація, а також розташування житлового комплексу, рівень розвитку інфраструктури і наявність рекреаційних зон у місці розташування житла. Також викликають інтерес покупців такі житлові комплекси, в яких для мешканців створюються всілякі святкові заходи, присвячені святам, організовуються дозвілля для дітей і дорослих. Подібні проекти цікавлять клієнтів і сприяють лояльнішому відношенню потенційних покупців до житла, що продається.