Обираючи найбільш зручніший і універсальнй інструмент для проведення всіляких фінансових операцій, багато українців зупиняються на варіанті платіжної банківської картки Visa Gold. Аналітичний портал Prostobank.ua спробував відповісти на питання які банки видають такі карти і в якій установі надаються найбільш вигідні умови.

 За результатами дослідження стало відомо, що велика частина банківських установ (32 з 40) випускають карти Visa вказаної категорії. Залежно від політики банку вартість випуску карти, нарахування комісій за зняття готівки, поповнення карти і ін. в різних банках можуть істотно відрізнятися.

В результаті проведеного аналізу був складений перелік кращих пропозицій по видачі карти Visa Gold і визначені найдоступніші умови видачі.

Найвигідніші пропозиції по картці надає Ідея Банк. Вибравши золоту карту в цьому банку клієнт не платить за її випуск, річне обслуговування, і навіть зняття готівки з карти не передбачає нарахування комісії.

Друге місце рейтингу зайняв Банк інвестицій і заощаджень. Витрати по картці в середньому обійдуться клієнту в двадцять гривен. випуск карти є безкоштовним, за обслуговування і поповнення карти комісія не нараховується, а ось зняття готівки в іншому банку обійдеться власникові карти в 1% + 10грн.