Враховуючи попит на купівлю авто в кредит, Prostobank.ua розбирався, де найвигідніше оформити автокредит на нове вітчизняне авто на трирічний термін.

Серед банків, що надають кредитні програми українцям, тільки 15 надають кредити на зазначених умовах.

В результаті складеного рейтингу найвигіднішою пропозицією виявився кредит від банку "Південний" з назвою програми "Winner". Процентна ставка за кредитом складає 4% річних (реальна - 5,85%). Разова комісія встановлена на рівні 2,99%. програмою не передбачено щомісячних комісій. Аванс складає від 71%.

Програма автокредитування "Ощад драйв" від Ощадбанку займає друге місце рейтингу з реальною процентною ставкою 6,91%, враховуючи разову комісію в 1,5%. Вимога до авансу виставляється на рівні 70%.

Третьою найбільш доступною пропозицією став кредит на авто від Укргазбанку з реальною процентною ставкою 9,49 %, без разових і щомісячних комісій і авансом від 50% від суми кредиту.

Четверте місце рейтингу дісталося Правекс-банку, який пропонує придбати в кредит автомобіль від Укравто під 11,19 %, включаючи разову комісію в 1,99%. Аванс в даному випадку складає від 60 %.

П'ятою вигідною пропозицією визначена програма від банку "Глобус" з реальною процентною ставкою 11,3% (разова комісія 2,99%) і авансом від 60%.