Об'єм кредитних лімітів за минулі місяці поточного року в ПриватБанку помітно зріс. Про це повідомляє "Мінфін", посилаючись на керівника роздрібного бізнесу банку А.Шабана.

ПриватБанк продовжує розвивати кредитування як для фізичних осіб, так і для представників малого і середнього бізнесу. Створюється багата кількість кредитних продуктів, адаптованих під запити певної категорії позичальників, спрощуються вимоги до клієнтів при оформленні кредиту, скорочується час на його отримання.

Як повідомив А.Шабан, при підведенні підсумків минулого року стали відомі об'єми кредитних лімітів, визначених для позичальників ПриватБанку. Так, за 2017 рік банк відкрив ліміти по кредитах для своїх клієнтів на суму близько 11 млрд.грн. Якщо порівнювати об'єми виданих кредитів минулого року і поточного, то розмір лімітів п кредитним картам збільшився майже в два рази.

Що стосується кредитного портфелю банку, то він продовжує стрімко збільшуватися. У 2017 році об'єм кредитного портфелю склав 10,7 млрд.грн., а за підсумками минулих місяців 2018 року збільшився на більше ніж 4 млрд.грн.

За даними банку, величина середнього виданого кредитного ліміту по карті встановлюється на рівні 8,5 тис. грн