При вирішенні взяти кредит важливим етапом є підготовка документів для отримання кредиту. У даній статті ми розглянемо, які документи необхідні для отримання споживчого кредиту.

При виборі кредитування в банку позичальник стикається з більш жорсткими вимогами ля отримання кредиту, але при цьому може отримати більш тривалий термін кредитування, більш низьку процентну ставку і більшу суму, ніж в МФО. Для того, щоб отримати схвалення кредиту клієнту варто постаратися довести свій високий рівень платоспроможності по відношенню до суми позикових коштів. Для цього потрібно надати довідку про доходи, в якій підтверджується рівень регулярного доходу. При цьому важливо розуміти, що сума кредиту повинна бути порівнянна із заробітною платою, а регулярні виплати по кредиту не повинні перевищувати третини заробітку. Також важливо мати хорошу кредитну історію, зі своєчасним виконанням кредитних зобов'язань без прострочень і судів. Якщо кредит в банку оформляється під заставу майна, то надаються документи, що свідчать про право власності на заставне майно.

У разі кредиту в МФО список документів для оформлення кредиту набагато вже - в нього входить лише паспорт та інд.кода. Кредити видаються на невеликий термін протягом 15 хвилин в режимі онлайн. Повертаються найбільш зручним способом для клієнта.