В результаті дослідження, проведеного Prostobank.ua, стало відомо які банки пропонують найбільш привабливі пропозиції щодо купівлі житла на вторинному ринку на двадцятирічний термін.

За результатами аналізу кредитних продуктів сорока українських банків стало відомо, що лише четверта частина з них передбачає кредити з вищевикладеними умовами.

Найбільш вигідним кредитом на житло за станом на 11 червня став Іпотечний кредит від Банку «Південний». Він пропонує відсоткову ставку в розмірі 17% річних з разовою комісією в 1% і авансом від 91%.

На другому місці за доступністю виявився Приват Банк з кредитною програмою "Нерухомість банку" під 17,9% річних без разових і щомісячних комісій і авансом від 25%.

Третє місце рейтингу дісталося Кредобанку з 18,3% річних і разовою комісією 0,99%. Аванс при оформленні кредиту повинен становити не меньше40%.

Іпотека від VS Bank займає четверте місце рейтингу найбільш вигідних пропозицій червня з процентною ставкою в 18,71%, без разових і щомісячних комісій і авансом від 40%.

Завершує ТОП-5 кращих банківських пропозицій по іпотеці із вторинного ринку на 20 років кредит від Банку "Львів" з процентною ставкою 18,7% і разовою комісією в 1%. Аванс повинен становити не менше п'ятої частини суми кредиту.