Чому криптовалюта популярна і як на ній заробити?

Вперше криптовалюта стала доступна близько п'яти років тому. З тих пір крім Біткоінів з'явилося багато різновидів електронних грошей. При цьому далеко не всі знають, що таке криптовалюта, як її використовувати і чому вона так популярна.

Криптовалюта - це зашифрований електронний актив, який є аналогом звичайних грошей при проведенні різних фінансових операцій.

Чому криптовалюта так популярна?

Існує кілька причин, що пояснюють всесвітню популярність криптовалюти, а саме:

  • універсальність і широке поширення. Для створення електронного гаманця не потрібно володіти спеціальними знаннями і навичками, і це не вимагає великих витрат часу. Адже для цього потрібен тільки доступ до інтернету і смартфон або планшет;
  • зберігається історія валютних операцій, і жодна дія з валютою не може бути втрачена. Усі транзакції зберігаються в архіві протягом необмеженого періоду часу;
  • безпека і можливість збереження анонімності;
  • можливість отримання Біткоінів без матеріальних вкладень.

Електронні гаманці, як і звичайні гроші, можуть бути використані для накопичення валютних заощаджень або для здійснення покупок в інтернеті. Але багато хто прагне до накопичення криптовалюти, щоб на ній заробити.

Як отримати криптовалюту?

Накопичити Біткоіни може кожен користувач інтернету, який має електронний гаманець. Для цього необхідно зареєструватися і зберегти персональні дані в надійному місці. Після підтвердження реєстрації електронного гаманця його можна поповнювати.

Для отримання Біткоінів на свій рахунок можна використовувати один з наступних способів:

  1. Майнінг. Накопичення коштів можна виконувати за допомогою свого ПК. Для цього необхідне створення спеціальної ферми або придбання потужної відеокарти. Накопичення онлайн заощаджень на рахунку формуються за рахунок виконання системою складних обчислень за заданим алгоритмом.
  2. Хмарне підключення до Майнінг-сервісів. При такому варіанті передбачається абонентська плата.
  3. Накопичення Біткоінів за допомогою електронного обміну. Для реалізації даного способу можуть бути використані різні платіжні системи (WebMoney, QIWI і т.п.).

Оскільки персональні дані користувачів надійно захищаються системою безпеки, онлайн гаманець неможливо вкрасти або очистити без участі його власника.

У зв'язку із зростанням популярності криптовалюти способи її отримання на сьогоднішній день активно розвиваються і удосконалюються. Так, наприклад, Біткоіни можуть виступати в якості оплати за певну роботу, їх можна подарувати або залишити у спадок.

Як заробити на криптовалюті?

Для того, щоб отримати дохід від криптовалюти, можна використовувати один з наступних варіантів заробітку:

  • заробити на курсовій різниці. Для цього потрібно придбати монети при зниженні курсу і продати електронні гроші при його різкому підвищенні;
  • обміняти монети на реальні гроші при підвищенні курсу Біткоіна;
  • заробити на біржових торгах. Зіграти на біржі криптовалют можна як при зниженні, так і при підвищенні курсу.

Деякі користувачі отримують дохід від консультації власників електронних гаманців. Так, не маючи своїх електронних грошей, але розбираючись в них, можна не тільки самому заробити, але і допомогти заробити іншим. А як показує практика, такі консультації досить добре оплачуються. Такий вид заробітку досить популярний, оскільки не вимагає вкладень і не супроводжується якими-небудь ризиками.