Де шукати допомогу в отриманні кредиту безробітним?

Найчастіше відсутність офіційного працевлаштування та стабільного підтвердженого заробітку для багатьох українців стає перешкодою для отримання кредиту в банку. У такій ситуації виникає питання, де шукати допомогу в отриманні кредиту безробітним в Україні.

Хто може допомогти в отриманні кредиту безробітним?

У більшості випадків для отримання фінансової підтримки українці звертаються до родичів щоб:

  • отримати гроші в борг під розписку;
  • відкрити боргове зобов'язання (кредитне донорство).

Головною перевагою такого способу вирішення фінансових труднощів є те, що родичі не шукають фінансової вигоди за участь. Однак, з огляду на нинішній соціально-політичний стан в країні, складно знайти родича готового дати в борг велику суму грошей.

Виправити це на платній основі можна у посередницьких фірм і фізичних осіб, які мають капітал. Щоб визначити доцільність даного способу вирішення фінансових проблем, необхідно розібрати його докладніше.

Звернутися за допомогою до кредитного брокера

Кредитний брокер є посередником, основним завданням якого стає ведення справи замовника з метою отримання позитивної відповіді по кредиту. При цьому він здійснює:

  • пошук лояльних кредиторів;
  • узгодження умов фінансування, ведення переговорів;
  • функцію довіреної особи при укладанні кредитного договору.

При цьому щоб отримати допомогу кредитного брокера, потрібно заплатити пристойний розмір комісії, яка встановлюється як фіксована ставка або як відсоток від отриманої суми кредиту. Такий варіант допомоги доцільний при необхідності отримання цільового кредитування (для бізнесу або покупки нерухомості), але при необхідності отримання споживчого кредиту такий варіант недоцільний.

Звернутися за допомогою до приватної особи

Допомогти оформити кредит безробітним також пропонують приватні кредитори, які представляють собою фахівців без ліцензії, які мають у своєму розпорядженні вільні грошові кошти і бажають на них заробити.

Як правило, кредит у приватних осіб можна отримати по мінімальному набору документів, який обмежується стандартним договором у нотаріуса або взагалі розпискою, складеною в довільній формі. Перевагою даного варіанту є гарантоване отримання кредиту без відмови. Але при цьому головним недоліком даного варіанта вирішення фінансових проблем є висока ймовірність зустрічі з шахраями, що загрожує для позичальника втратою майна, оскільки для отримання приватної позики від позичальника вимагають додаткові гарантії у вигляді рухомого або нерухомого майна.

Де отримати надійну фінансову допомогу безробітним?

Знайти надійну і ефективну допомогу безробітним можна на онлайн сервісі кредитування, який пропонує:

  • невеликі кредити на споживчі потреби (кредит в сумі від 100 грн до 17 тис.грн);
  • короткострокове фінансування (до 30 днів) з можливістю пролонгації;
  • доступ до акційних пропозицій для нових користувачів - перший кредит під 0,01%;
  • програма лояльності для постійних клієнтів зі знижкою до 90%, кешбек (для погашення відсотків);
  • просте оформлення кредиту - подача заявки в онлайн режимі з наданням паспорта, ІПН і банківської карти, виданої на ім'я заявника.

На онлайн сервісі кредитування швидку фінансову допомогу отримують 9 з 10 користувачів, в тому числі позичальники з поганою кредитною історією, без офіційного працевлаштування та регулярного доходу, студенти, пенсіонери та ін.