Чи можна взяти кредит під мінімальний відсоток у банку?

Кредит у банку є складним продуктом, вигода від отримання якого залежить від безлічі факторів.

Потенційний позичальник, при виборі кредиту в банку, керується як правило наступними параметрами:

  • максимальна сума кредиту;
  • термін кредитування;
  • вартість користування кредитними коштами;
  • вимоги до позичальника для оформлення кредиту.

Щоб отримати вигоду від кредитування, кожен потенційний позичальник шукає варіант кредиту з мінімальною підсумкової переплатою. Однак знайти кредит з мінімальним відсотком в банках України вкрай складно, оскільки банки є комерційними організаціями і їх головна мета - отримати прибуток.

Які переваги та недоліки кредиту з мінімальним відсотком в банку?

Перед тим, як вирішити оформляти кредит в банку під мінімальний відсоток, необхідно зважити всі переваги і недоліки банківського кредиту. До переваг можна віднести:

  • надійність. В основному банківські структури є перевіреними надійними організаціями, особливо це стосується великих державних концернів;
  • різноманітність. У банку надається широкий вибір кредитних продуктів, включаючи цільові кредити, споживчі та ін.

Але не дивлячись на переваги, варто пам'ятати і про недоліки кредиту в банку, до яких відносяться:

  • кредит під мінімальний відсоток оформляється за умови виконання певних вимог, встановлених банком для підстраховки (застава, порука та ін.).
  • при уважному вивченні кредитного договору з'ясовується, що банки видають кредит під мінімальний відсоток, але при цьому стає відомо, що по кредиту нараховуються щомісячні комісії, розмір яких перевищує середні ринкові ставки;
  • мінімальна процентна ставка в банках найчастіше пропонується за цільовими кредитами (автокредити, навчання, лікування тощо.), а відшукати в банку споживчий кредит з пом'якшуючими умовами вкрай складно.

З огляду на вищевикладене важливо відзначити, що кожен позичальник повинен без поспіху вибирати місце оформлення кредиту. Для початку важливо вивчити інформацію, проаналізувати мінімальні ставки в банках, при цьому не забувати про такі параметри, як додаткові платежі по кредиту, вимога застави, поруки або страховки.

Що робити, якщо банк відмовив у кредиті?

У сучасних банківських реаліях ніхто не застрахований від відмови в кредиті. Підставою для такого рішення банку може стати відсутність офіційного працевлаштування або недостатній рівень щомісячного заробітку. Потрапивши в таку ситуацію не потрібно опускати руки, адже рішення такої проблеми є.

Щоб вирішити проблему з нестачею грошей можна звернутися за допомогою до друзів або родичів. Як результат, можна отримати кредит без нарахування відсотків і без надання документів.

Але щоб не ризикувати відносинами з близькими людьми і зберегти фінансові труднощі в секреті, простіше звернутися за кредитом в онлайн сервіс кредитування. Тут подати заявку на кредит можна від 18 років при наявності активної банківської карти, паспорти, ІПН і доступу до інтернету.

В середньому процентна ставка в МФО є помірною, і становить 1,3-1,7% в день, але при цьому багато компаній надають знижки до 70% як для нових позичальників, так і для постійних клієнтів сервісу. Такий варіант кредитування значно скорочує витрати, і позичальники продовжують користуватися послугами сервісу при необхідності.