Де замовити продукти додому: огляд кращих сервісів в Україні

В Україні оголосили карантин, і питання про придбання необхідних продуктів стало для багатьох українців важко здійсненним завданням. Щоб не наражатися на небезпеку в чергах супермаркетів, не бути заручником дефіциту будь-яких продуктів в магазинах, багато людей переходять на доставку продуктів і страв додому.

З часу оголошення карантину в Україні багато людей залишаються вдома, і щоб дотримуватися умов самоізоляції замовляють додому продукти і їжу. Впоратися з таким завданням не потребуэ багатьох зусиль оскільки на сьогоднішній день існує багато сервісів доставки, які успішно зарекомендували себе.

Однак такі сервіси доступні поки тільки в великих містах України, і це є недоліком для жителів територіально віддалених населених пунктів.

Як замовити продукти додому?

Найпопулярнішими в Україні сервісами доставки є:

  • Glovo;
  • Zakaz;
  • Metro Shop.

Сервіс доставки Glovo

На сьогоднішній день це самий популярний сервіс доставки. Скористатися послугами сервісу можна в 15 містах України і замовити продукти з супермаркету, їжу з ресторану або препарати з аптеки.

Скористатися послугами сервісу Glovo можна в Черкасах, Чернігові, Чернівцях, Дніпрі, Івано-Франківську, Харкові, Херсоні, Києві, Миколаєві, Одесі, Полтаві, Сумах, Вінниці, Запоріжжі та Житомирі.

Вартість доставки залежить від обраного супермаркету і відстані, яку необхыдно подолати кур'єру. Скористатися сервісом можна як через офіційний сайт, так і через мобільний додаток, доступне на Android і Apple.

Сервіс доставки Zakaz

За допомогою сервісу Zakaz можна також замовити доставку продуктів з кращих супермаркетів міста. При цьому існує обмеження по вазі замовлення - мінімальне замовлення оформляється від 30 кг.

Сервіс працює в Києві, Дніпрі, Харкові, Львові, Одесі, Житомирі, Вінниці та Запоріжжі.

Замовити продукти через сервіс можна також з використанням мобільного додатка на Android і Apple.

Також на сайті сервісу розміщується інформація про поточні акційні пропозиції на товари в супермаркетах-партнерах сервісу. Вартість доставки залежить від обраного супермаркету.

Доставка в Metro Shop

Мережа магазинів Metro Cash & Carry спеціалізується на оптовій торгівлі всього необхідного, включаючи продукти харчування, побутову хімію, приладдя для дому та ін. Велика частина продукції магазину є товарами українського виробництва. На території України існує 25 магазинів Metro, а скористатися службою доставки можна у Львові, Харкові, Києві, Одесі, Івано-Франківську, Дніпрі та Запоріжжі. Мінімальна вартість замовлення обмежена від 1 тис.грн. Завдяки доставці товарів спеціалізованими авто з холодильним обладнанням існує можливість замовлення замороженої продукції супермаркету.

Як доставити їжу з ресторану безкоштовно?

До недавнього часу доставку їжі з ресторанів можна було замовити з використанням сервісів доставки самих ресторанів і сервісів доставки, які працюють з ресторанами. Вартість такої доставки залежала від обраного ресторану і кілометражу, необхідного затратити для доставки замовлення.

З моменту появи сервісу доставки Raketa у людей з'явилася можливість отримати безкоштовну доставку їжі з ресторану. Такий сервіс працює в містах Києва, Дніпра, Львова, Харкова, Одеси, Вінниці та Запоріжжя. Для замовлення необхідно закачати мобільну програму і оформити замовлення.