Як взяти кредит під заставу квартири

Одним з видів кредитування є кредит із заставою нерухомості, при якому гарантією повернення грошей за кредитом виступає нерухоме майно, що належить позичальнику.

Для чого оформляють кредит під заставу квартири?

Щоб отримати схвалення в кредиті на велику суму позичальник надає забезпечення по кредиту у вигляді квартири або іншого нерухомого майна. Часто метою таких кредитів стає фінансування важливих етапів життя людей, таких як:

 • Отримання освіти. Отримати престижний диплом з можливістю працевлаштування на сьогоднішній день є дуже дорогим вкладенням. Подужати оплату освіти власними силами вдається не всім, тому виходом для багатьох стає кредит на оплату навчання.
 • Весілля. Весілля є важливою подією в житті людей, і багато хто мріє зробити її унікальною і такою, що запам'ятовується. Щоб реалізувати свої мрії для вибору ресторану, фотографа, оформлення свята потрібна пристойна сума грошей, і тоді виникає думка оформити кредит.
 • Велика покупка. Щоб придбати велику покупку, таку як автомобіль, дачу, гараж люди вимушені йти до своєї мрії довгі роки, відкладаючи гроші на покупку. З кожним роком ціни на бажану покупку ростуть, та й знайдена мета заощаджень може бути продана іншим людям, якщо її вчасно не купити. Щоб реалізувати свою мрію вчасно і заощадити час люди звертаються за кредитом.
 • Відкриття бізнесу. Щоб відкрити власну справу або поліпшити вже існуючий бізнес, необхідні великі грошові вкладення. Щоб поставлена мета була здійсненна вчасно і для її досягнення не було витрачено невиправдано велика кількість часу, люди зважуються на кредит під заставу квартири.

Кредит під заставу квартири в банку

Сьогодні отримати кредит під заставу нерухомості можливо в багатьох банківських установах країни. Однак, наважуючись на банківський кредит, важливо враховувати наступні нюанси:

 • кредитна історія. Банки перед схваленням кредиту ретельно вивчають кредитну історію позичальника і беруть до уваги чи була дотримана позичальником платіжна дисципліна по минулим кредитами, чи були борги або прострочення. У тому випадку, якщо позичальник є злісним неплатником, то в більшості випадків він отримає відмову в кредиті в банку.
 • пакет документів. для підтвердження своєї готовності до виплати кредиту потенційний позичальник повинен надати банку документальне підтвердження своєї платоспроможності. Для цього знадобиться зібрати пакет документів, витребуваних банком, який часто включає в себе довідку про офіційне працевлаштування, рівень доходів, стаж роботи, а також документи про склад сім'ї, нерухоме майно тощо.
 • час видачі кредиту. Розгляд заявки на кредит в банку з вивченням кредитної історії позичальника і аналізу його доходів триває в середньому близько тижня, а часом займає і більше часу. За результатами розгляду не виключена відмова в кредиті, і тоді час на очікування кредиту позичальником витрачається даремно.

Навіть якщо людина мала в минулому незаплямовану репутацію при виконанні кредитних зобов'язань, не кожен може підтвердити свій реальний заробіток довідкою від роботодавця. Відсутність такого підтвердження часто призводить до того, що банк не має достатніх підстав для схвалення кредиту.

Кредит в ломбарді під заставу квартири

Ще одним місцем, де можна отриматикредит під заставу, є ломбард. Найчастіше ломбарди надають короткострокові кредити на невеликі суми під заставу коштовностей, дрібної побутової техніки і ін. Але крім основного напрямку кредитування деякі ломбарди надають також кредити під заставу нерухомого майна.

У порівнянні з банківським кредитуванням кредит в ломбарді має такі переваги:

 • відсутність паперової тяганини. Для оформлення кредиту потрібно мінімальна кількість документів, яка складається з паспорта, ІПН, правовстановлюючих документів на нерухомість та довідки про прописаних в квартирі людей.
 • не потрібно надавати довідку про доходи.
 • відсутня вимога озвучувати мету кредиту.
 • можливе отримання кредиту при зіпсованій кредитній історії.

В незалежності від того в якому місці буде оформлений кредит під заставу майна - в банку або ломбарді перед підписанням кредитного договору важливо його ретельно вивчити і зважити всі переваги і недоліки кредиту. Адже протягом терміну дії кредиту по заставному майну не можна проводити ніяких фінансових операцій, а в разі проблем з виплатою кредиту позичальник ризикує втратити закладене майно.

Чи потрібна застава для отримання кредиту в МФО?

Коли мова йде про невелику суму кредиту, то реально отримати кредит без застави. Для цього потрібно звернутися на онлайн сервіс кредитування і вибрати з безлічі пропозицій те, що вигідно саме Вам. Зробити це зовсім не складно, аджедопомогти впоратися з таким завданням може кредитний калькулятор, який доступний кожному користувачеві сервісу. Сервіс працює цілодобово і в будь-який час кожен користувач онлайн сервісу може отримати кредит на банківську карту, не надаючи заставу. Для оформлення кредиту з документів знадобляться паспорт і ІПН. Такий простийспосіб кредитування допомагає отримати гроші просто і швидко, не ризикуючи при цьому своїм житлом.