Чи дають кредит з 18 років і де?

Згідно з чинним законодавством кредит можна брати вже з 18 років, але на практиці не усі фінансові організації схвалюють кредит повнолітнім. Тому потрібно розібратися, де дають кредит з 18 років і на яких умовах.

Відповідно до норм Цивільного кодексу України людина стає дієздатною при досягненні повноліття - з 18 років, і з цього моменту має право укладати різного роду фінансові угоди, в тому числі і кредитні договори.

Чи дають кредит з 18 років в банку?

Незважаючи на наявність у кожної людини права брати кредит з 18 років не всі банківські установи готові схвалювати кредити з настільки раннього віку. Тому наважуючись на банківський кредит перед його зверненням в банк потрібно уточнювати вікові рамки для позичальників.

З іншого боку деякі банки надають спеціальні програми для юних клієнтів. Одним з таких банків є ПриватБанк, в якому можна оформити кредитну карту «Юніор» до 18 років за участю батьків в оформленні карти. Таку карту видають школярам у віці від 6 до 17 років. Кредитний ліміт по такій картці встановлюється з дозволу батьків і може становити до 300 грн. Пільговий період кредитування за карткою становить 55 днів. Комісія за зняття готівки в банкоматах 1%.

Кредити з 18 років можна також отримати в Приватбанку і Ощадбанку. Умови кредитний програм оновлюються, і перед зверненням за кредитом їх можна уточнити безпосередньо у відділенні банку, по телефону або на сайті банку в інтернеті.

Де можна отримати кредит з 18 років крім банку?

Банк є далеко не єдиним місцем, де можуть отримати кредит новачки в кредитуванні. Більш лояльні вимоги і прості умови кредитування для молодих позичальників надають МФО, в яких реально отримати перший кредит під 0 відсотків вже з 18 років.

МФО, які зарекомендували себе у якості  надійних кредиторів в сегменті кредитування населення, є:

  • Moneyveo. Перший кредит до 15 тис.грн. під 0,01% в день. Термін кредиту до 30 днів. Кредит без довідки про доходи, застави та поручителя.
  • Miloan. Кредит від 500 до 12 тис.грн (перший кредит до 6 тис.грн). Термін кредиту до 30 днів. Ставка 0,01-1,7% в день. Довідка про доходи, застава і поручительство не потрібні.
  • MyCredit. Кредит від 100 до 12 тис.грн (перший кредит до 5 тис.грн). Вік позичальника 18-65 років. Термін кредиту до 35 днів. Можливість пролонгації кредиту.
  • CCloan. Кредит від 400 до 10 тис.грн (перший кредит до 3 тис.грн під 0,01%). Термін кредиту до 29 днів. Можливість пролонгації.
  • AlexCredit. Сума кредиту від 100 до 12 тис.грн (перший кредит до 3 тис.грн). Ставка 0,01-1,7% в день. Термін пролонгації кредиту до 45 днів.

Після досягнення 21 року перед позичальником відкриваються ширші можливості в кредитуванні. Так, ймовірність схвалення кредиту в банку зростає разом з ростом кредитного ліміту для позичальника. А у випадку з кредитуванням в МФО, то для постійних клієнтів, які успішно виконують свої кредитні зобов'язання, додатково можуть бути надані вигідні бонуси і знижки.