Де дають кредит із закритими простроченнями?

Багато хто знає, що борги по старих кредитах часто призводять до неприємностей в майбутньому оскільки псують кредитну історію позичальника. Наявність прострочень по кредитах, хоч навіть і закритих, відображається на ймовірності схвалення нового кредиту.

В якому банку можна отримати кредит за наявності закритих прострочень?

Схвалити кредит позичальникові, який раніше вже порушував свої кредитні зобов'язання, це великий ризик для кредитора. Тому далеко не кожен банк готовий схвалити кредит при наявності прострочень в кредитній історії позичальника. Незважаючи на це, існує ряд банків, які надають кредити населенню при таких наявних обставинах, і такими банками є:

  • Альфа-Банк Україна. Сума кредиту до 50 тис.грн. Річний відсоток 25%. Термін кредитування від 3 місяців до 3 років.
  • Банк Кредит Дніпро. Максимальний кредитний ліміт до 50 тис.грн. Відсоткова ставка від 0,001% на термін від 12 до 60 місяців.
  • ІдеяБанк. Кредитний ліміт до 200 тис.грн. під 51,1% річних. Термін кредиту 12-60 місяців.
  • ОТП БАНК. Сума кредиту до 30 тис.грн. під 36% річних. Термін кредитування 12-60 місяців.
  • Мегабанк. Максимальна сума кредиту до 25 тис.грн. Відсоткова ставка 15% річних. Термін кредиту від 1 до 24 місяців.

В якому МФО можна отримати кредит із закритим простроченням?

Якщо у випадку з банком ймовірність схвалення кредиту невелика, то в МФО випадків схвалення кредиту більшість. Це пов'язано зі скороченням списку вимог до позичальників, щоб швидкий кредит в Україні міг отримати кожен бажаючий. Нижче буде представлений список найпопулярніших МФО, що надають кредити при наявності закритих прострочень:

  • Miloan. Кредит до 15 тис.грн (перший кредит до 12 тис.грн). Відсоток від 0,01% до 1,5% на добу. Термін кредиту від 1 до 365 днів.
  • AlexСredit. Кредит до 12 тис.грн (перший кредит до 3 тис.грн). Відсоткова ставка 0,01-1,7% в добу. Термін кредитування від 5 до 365 днів.
  • MyCredit. Кредит на суму до 12 тис.грн (перший кредит до 6 тис.грн). Ставка 0,01-1,6% за кожен день користування кредитом. Термін кредиту 1-365 днів.
  • Dinero. Кредит до 23 тис.грн (перший кредит до 10 тис.грн). Відсоток на добу 0,01-1,7%. Термін кредитування від 7 до 365 днів.
  • MoneyVeo. Сума кредиту до 30 тис.грн (перший кредит до 15 тис.грн). Відсоткова ставка 0,01-1,7% в добу. Термін кредиту 1-365дней.

Чи можуть відмовити в кредиті із закритими простроченнями?

Факт наявності прострочень по кредиту, нехай навіть і закритих, говорить про недобросовісність позичальника і може вплинути на схвалення чергового кредиту. Далеко не кожен кредитор хоче обзавестися недисциплінованим позичальником, а з цього випливає, що позичальник із закритими простроченнями по кредиту може отримати відмову в банківському кредитуванні.

Для скорочення ризику неповернення банк може зажадати надати забезпечення по кредиту у вигляді застави або поручителя. У такому випадку через проблеми з виплатою нового кредиту позичальник ризикує втратити цінну нерухомість за безцінь.

Де знайти кредит без відмови?

При відсутності часу на очікування схвалення кредиту і пошуки іншого джерела кредитування в разі відмови джерелом швидкого і гарантованого фінансування є онлайн сервіс кредитування. На ньому можна знайти безліч вигідних кредитних пропозицій і вибрати кредитора собі до душі. Вартість кредиту можна розрахувати за допомогою кредитного калькулятора і отримати кредит реально вже через 15 хвилин після подачі заявки на кредит.