Чи можна отримати мікропозику з поганою кредитною історією?

Щоб розібратися з довгостроковими боргами по старих кредитах люди часто приходять до думки оформити кредит на більш вигідних умовах і при мінімальних вимогах до позичальника. Однак при наявних обставинах далеко не кожна фінансова структура схвалить кредит, тому важливо розібратися, чи можливо отримати мікропозику при наявному простроченні і де її отримати.

Де отримати мікропозику без відмови?

При наявності боргів (прострочень) за кредитами псується кредитна історія позичальника, і отримати кредит з поганою кредитною історією можна:

 • у банку. Не всі банки готові схвалити кредит при наявності прострочень, але у деяких банки йдуть на ризик, передбачаючи при цьому високу процентну ставку по кредиту і невелику суму кредиту. На додаток до цього для оформлення кредиту знадобиться довідка про доходи з місця офіційної роботи.
 • в МФО. Імовірність схвалення кредиту в МФО при наявності прострочень набагато вище, ніж в попередньому випадку, але при цьому важливо враховувати невелику суму кредитів (перший кредит до 5-10 тис.грн) та короткий термін кредитування (30-35 днів).
 • у приватних кредиторів. В даному випадку існує великий ризик зустрічі з шахраями. Тому перед вибором кредитора важливо перевірити законність його діяльності, вивчити відгуки клієнтів тощо.

Що потрібно надати для оформлення мікропозик?

Головними документами, необхідними при оформленні мікропозик, є:

 1. паспорт громадянина України;
 2. ІПН.

Список документів обмежується зазначеними документами, якщо позичальник вибрав кредит в МФО. Тим більше що подати заявку на кредит під 0 відсотків можна в режимі онлайн, не витрачаючи часу на дорогу і черги.

Більш вимогливі фінансові компанії для оформлення кредиту можуть додатково вимагати від позичальника такі документи та інформацію:

 • інформація про місце роботи;
 • інформація про розмір щомісячного заробітку;
 • інформація і документи про наявність нерухомого майна у позичальника.

Чому звернутисяза мікропозикою вигідно?

Взяти мікропозику на онлайн сервісі кредитування вигідно для позичальника через низку наступних причин:

 • мінімальний набір вимог до позичальника, які легко виконати і отримати гроші терміново;
 • вигідні умови користування кредитом, можливість отримання першого кредиту із мінімальною процентною ставкою - під 0,01%;
 • лояльне ставлення кредиторів до проблем з виплатою кредиту (відсутність штрафів в перші три дні прострочення, можливість пролонгації кредиту).

На додаток до всіх перерахованих причин мікропозику в МФО можуть отримати такі категорії населення, як студенти, жінки в декретній відпустці, пенсіонери, люди з інвалідністю та без офіційного працевлаштування. Навіть коли банки відмовляють у кредиті МФО готові допомогтиі надати кредит без відмови, тому кредит онлайн стаєальтернативним рішенням швидкого пошуку грошей в нелегкій життєвій ситуації.