Де отримати кредит для закриття боргу за іншим кредитом?

Не у кожного позичальника виходить справлятися зі своєчасною виплатою кредиту. У таких випадках існують декілька способів закрити борг по кредиту шляхом рефінансування.

У разі виникнення проблем з виплатою отримати новий кредит можна:

  • в банку, де вже відкрито кредит;
  • в іншому банку;
  • в небанківській організації.

Взяти кредит в іншому банку

Є найпоширенішим способом вирішення проблеми із заборгованістю по кредиту. Але при цьому важливо враховувати, що багато банків не хочуть пов'язувати договірні відносини з боржниками. Тому отримати кредит в банку при наявних боргах буде можливо в великих банківських установах з розвиненою регіональною мережею (Альфа-Банк Україна, ПриватБанк та ін) .При цьому кредит буде видаватися при:

  • завищеному відсотку за кредитом;
  • зобов'язанні поруки;
  • зобов'язанні застави;
  • наявності депозиту в банку.

Зазначені умови дозволяють банкам гарантувати повернення кредиту та забезпечити себе в разі проблем з його виплатою. У тому випадку, якщо позичальник не може надати заставу або інший вид забезпечення кредиту, то ймовірність схвалення кредиту в банку дуже низька, і в такому випадку позичальникові доводиться шукати інший варіант вирішення проблеми.

Де дадуть кредит з боргами по іншому кредиту?

Гарантовано отримати кредит при наявності боргу за іншим кредитом можна в мікрофінансової організації (МФО), яким притаманні такі особливості:

  • швидке прийняття рішення по кредиту (займає в середньому близько 15-20 хвилин);
  • мінімальні вимоги до позичальника (клієнт надає з документів тільки паспорт та ІПН);
  • висока ймовірність схвалення кредиту (кредит видається в 90-95% випадках).

Як оформити швидкий кредит?

Коли традиційні методи отримання кредиту при наявності заборгованості по іншому кредиту не працюють, то на допомогу приходить швидкий кредит в Україні. Оформити кредит можна не відриваючись від своїх повсякденних турбот на роботі, вдома або в автомобілі. Для цього достатньо мати доступ до інтернету, свої паспортні дані, ІПН, і реквізити банківської картки, на яку будуть нараховані гроші в кредит.

Щоб швидко отримати кредит потрібно зайти на онлайн сервіс кредитування, вибрати МФО, подати заявку на кредит. Після цього заявка протягом декількох хвилин проходить автоматичну обробку, приймається рішення по кредиту. Після схвалення кредиту позичальникові надається для вивчення і підписання в електронному вигляді кредитний договір. Щоб він був оформлений позичальникові потрібно відзначити свою згоду з його умовами. Після цього кредит вважається оформленим і гроші відразу перераховуються на банківську карту позичальника, реквізити якої попередньо вказуються в заявці на кредит.

Що стосується погашення кредиту, то термін повернення кредиту становить 30 днів, але в разі необхідності продовження терміну МФО йдуть на зустріч своїм клієнтам і можуть оформити пролонгацію кредиту.