Де можливо отримати кредит без довідки про доходи?

Кредит без довідки про доходи вже давно не є новиною для українців, і тому коли потрібно швидко знайти гроші, то багато хто звертається до такої популярної послуги.

Через зростання попиту на кредит без довідки на сьогоднішній день його можна отримати в багатьох фінансових установах. Обов'язковими документами, які позичальник повинен надати для оформлення кредиту є паспорт і ІПН. Крім цього позичальник повинен відповідати віковій категорії 18-65 років і мати місце прописки на території України.

Де оформити кредит без довідки про доходи?

Звертаючись за кредитом і вибираючи кредитну пропозицію, позичальникові важливо звертати увагу на такі умови:

 • доступна сума кредиту (мінімальна і максимальна);
 • термін кредитування;
 • порядок виплати кредиту (щомісяця, щотижня), наявність можливості дострокового погашення кредиту;
 • вимога подати додаткові документи, що підтверджують платоспроможність.

Що стосується місць, де можна отримати кредит без довідки про доходи, то найпоширенішими варіантами є:

 1. Кредит у банку. Перевагою даного виду кредитування є порівняно високі кредитні ліміти, вигідні умови по кредитах. Але при цьому існує висока ймовірність відмови в кредитуванні, тому вибираючи такий вид кредитування краще подавати заявку на кредит відразу в кілька банків.
 2. Кредит в МФО. До переваг даного виду кредитування відноситьсяшвидкість і простота видачі кредиту. Кредит можна отримати через інтернет, не витрачаючи час на дорогу і очікування в черзі. Багато МФО надають перші кредити на максимально вигідних умовах - під 0,01%. До мінуса даного варіанту кредиту можна віднести короткий термін кредитування (30 днів). Даний вид кредитування досить популярний, і на ринку кредитування цим часто користуються шахраї. Тому звертаючись за кредитом в МФО, важливо вибирати перевірених кредиторів, захищені сайти і уважно вивчати текст кредитного договору до його підписання.
 3. Приватний займ. Перевагою даного варіанту є спрощена процедура оформлення кредиту та висока ймовірність його схвалення. Такий кредит доступний при відсутності офіційного працевлаштування, і навіть при наявності поганої кредитної історії. Мінусами приватної позики є стислі терміни виплати кредиту, необхідність застави.

Які умови по кредитах пропонують банки?

Найпопулярніші серед населення банки пропонують такі умови кредів без довідки про доходи:

 • Райффайзен Банк Аваль. Максимальний кредитний ліміт становить 500 тис.грн. Обов'язковими документами для оформлення кредиту є паспорт і ІПН. При цьому чоловікам додатково необхідно надати довідку про військовезобов'язання. Вікові обмеження для жінок - до 55 років, для чоловіків - до 62 років. Відсоткова ставка 21-31% річних.
 • ОТП Банк. Кредитний ліміт до 30 тис.грн. Пільговий період кредиту до 55 днів, можливість зняття готівки без нарахування комісій. Доступно оформлення кредиту через інтернет. Кредит видається в рамках програми «Мані на кармані».
 • Укрсиббанк. Кредитний ліміт до 150 тис.грн. Термін кредиту - до 60 місяців. Відсоткова ставка 77% річних. При цьому для власників зарплатних карт банку процентна ставка може бути знижена до 55% річних. Погашення кредиту за ануїтетною схемою (рівними частинами).
 • ПраватБанк. Без довідки про доходи є отримання кредитної картки. Кредитний ліміт до 50 тис.грн. Пільговий період до 55 днів. Кредит по паспорту та ІПН. Нарахування відсотка на залишок особистих коштів в розмірі 7%.

Які умови по кредитах без довідок пропонують МФО?

Кредит в МФО можна отримати на банківську карту в ежім онлайн. Найпопулярнішими МФО є:

 • AlexCredit. Кредит до 12 тис.грн. (Перший кредит до 3 тис.грн). Термін кредиту до 45 днів. Ставка 1,7% в день. Відсутність прихованих комісій.
 • MyCredit. Кредит до 10 тис.грн (перший кредит до 5 тис.грн) на термін до 35 днів. Відсоток 1,6% в день (перший кредит під 0,01%). Можливість пролонгації кредиту.
 • MoneyVeo. Кредит до 15 тис.грн (перший кредит до 10 тис.грн). Термін кредиту 30 днів. Ставка 1,6% в день (перший кредит під 0,01%).
 • Dinero. Максимальна сума кредиту - до 15 тис.грн., Перший кредит - до 10 тис.грн. Кредит на 7, 14 або 30 днів. 0,01% на перший кредит.

Що вибрати кредит без довідок в максимально короткі терміни і отримати гроші на банківську карту, найкраще скористатися онлайн сервісом кредитування, на якому представлений широкий асортимент кредитних пропозицій від надійний компаній.