Скільки грошей подарувати на весілля?

Осінь - сезон весіль, і отримавши запрошення на таку важливу подію, більшість людей замислюються про кількість грошей, які потрібно подарувати молодятам.

У суспільстві не встановлені певні рамки, в межах яких люди дарують гроші на весілля. Сума грошей в якості подарунка на урочистість залежить від безлічі факторів, включаючи рівень достатку запрошених гостей, споріднену близькість до винуватців свята та ін. Але крім того, якою має бути сума подарунка, важливим питанням стає, як її подарувати.

Як оригінально піднести грошовий подарунок на весілля?

Існує безліч варіантів оформлення грошового подарунка, і самими оригінальними з них є:

  • Традиційно в святковому конверті. Такий метод вибирають більшість гостей, підносячи презент особисто в руки молодятам.
  • Скласти гроші в пляшку вина або шампанського і оформити на неї іменну наклейку з фото молодят.
  • Оформити гроші у вигляді святкового квіткового букета.
  • Оформити гроші у вигляді святкового торта.
  • Подарувати фотоальбом, в якому замість фотографій вставити банкноти різних номіналів.
  • Помістити грошові купюри в різнокольорові гелієві кулі і помістити їх в подарункову коробку.

Як оформити оригінально грошовий подарунок і технічно здійснити варіант подачі подарунка можуть підказати рекомендації в інтернеті.

Скільки грошей дарують молодятам?

Як вже зазначалося вище сума подарунка залежить від ряду факторів, і скільки подарувати грошей близькому родичу або другу визначається індивідуально. Проте, якщо говорити про стандартну сумі подарунка на весілля до знайомого, колеги, далекого родича, то стандартна сума подарунка становить 1 тис.грн. Якщо сім'я більш забезпечена і прагне вкласти гроші в майбутній розвиток сімейного бюджету молодят, то гроші даруються в іноземній валюті, в середньому сума становить 100 євро чи доларів США.

Що подарувати замість грошей на весілля?

Незважаючи на те, що часи весільних подарунків у вигляді килимових виробів і посуду перестали бути актуальними, все ж залишаються люди, які грошові подарунки замінюють іншими презентами.

Альтернативним рішенням для подарунка буде об'єднати грошовий подарунок з яким-небудь пам'ятним сувеніром. Наприклад, в якості вишуканого додатку до грошового подарунка може стати красива картина або ж фото молодят. Крім елементів інтер'єру друзям або близьким родичам в побуті в нагоді буде робот-пилосос, кавоварка, мікрохвильовка, але перед покупкою такого подарунка краще уточнити її необхідність у батьків молодят.

Якщо подарунок становить пристойну суму, то гроші може замінити тур на двох до близького зарубіжжя. Такий подарунок стане особливим для молодят, і дозволить їм продовжити медовий місяць.

Що робити, якщо грошей на подарунок не вистачає?

Коли сума подарунка і сам подарунок обраний, а грошей на реалізацію задуманого не вистачає, то це не є проблемою. Адже на сьогоднішній день отримати кредит може кожен повнолітній. Навіть якщо запрошення на весілля прийшло раптово за кілька днів до торжества, то вирішити питання з грошима можна за лічені хвилини. Для цього створено онлайн сервіс кредитування, який допоможе знайти гроші терміново і отримати кредит на вигідних умовах. Сума першого кредиту під 0,01% може становити до 5 тис.грн, а термін повернення кредиту - 30 днів.