Наближаються довгі вихідні, присвячені Дню Незалежності України, і більшість українців замислюються про свої плани і шукають гроші на їх реалізацію. При нестачі коштів і прагненні не привертати родичів до своїх матеріальних труднощів можуть допомогти кілька реальних способів відшукання грошей.

Куди відправитися на святкові вихідні?

Яскравий і незабутній вікенд можна провести в колі сім'ї, з веселою компанєю друзів або з родичами:

  • на узбережжі Азовського моря, проводячи останні дні літа на піщаному березі під шум хвиль. Найпопулярнішими Азовськими курортами є Кирилівка, Приморськ і Бердянськ. На курортах пропонується широкий діапазоні цін на відпочинок, і кожен може знайти для себе як бюджетний варіант морського відпочинку на вихідних, так і відпочинок «з розмахом».
  • за містом, проводячи час на базі відпочинку на березі річки, в тихому і затишному місці. Такий варіант підходить для сімейного відпочинку з дітьми, але можливі варіанти відпочинку компанією на турбазах, де можна організувати для себе веселе і насичене дозвілля.
  • на дачі, зібравши разом всіх членів сім'ї або близьких друзів, і проводячи час за смачними застіллями з шашликом, кавуном і домашньою випічкою.
  • у центрі міста. У кожному місті до Дня Незалежності України організовуються всілякі заходи, концерти, ярмарки. Прогулянка по місцевих околицях в місцях проведення свята допоможе поміняти обстановку, відволіктися, поїсти смачне морозиво чи скуштувати незвичайні страви, приготовані з авторських рецептами майстрів на святковому ярмарку, послухати гарну музику у виконанні популярних українських зірок шоу-бізнесу.

Де знайти гроші на святковий вікенд?

Коли з програмою на вихідні визначитися вдалося і визначена орієнтовна сума, яка потрібна для відпочинку, важливо зрозуміти де цю суму грошей відшукати. При цьому багато хто прагне вирішити свої фінансові труднощі, не привертаючи родичів і друзів, щоб залишатися для них фінансово успішним і незалежним. Для того, щоб виконати озвучене завдання, можна використовувати один з наступних джерел фінансової допомоги:

  • скористатися кредитною карткою. Багато банків при оформленні платіжної картки на клієнта за замовчуванням оформляють на нього кредитну карту з досить великим кредитним лімітом. Їй можна не користуватися, але в момент термінової необхідності грошей вона може стати в нагоді. Якщо ж такої карти у Вас немає, то оформити кредитну карту можна за максимально короткий час в режимі онлайн. Вигода від даного способу буде максимальною, якщо повернути кредитні кошти на карту протягом пільгового періоду кредитування, який в середньому становить 55 днів.
  • отримати гроші в кредит в МФО. Послуга мікрокредитування є універсальним способом швидкого вирішення матеріальних труднощів. Кредит може бути виданий як готівкою в офісі компанії так і на банківську карт у в режимі онлайн. Отримати позику онлайн можна вже через 15 хвилин, для цього потрібно зайти на онлайн сервіс кредитування і заповнити заявку на кредит. Кредит видається без довідок, поручителів і застави, а повернути його потрібно протягом 30 днів.

При оформленні кредиту для реалізації святкового вікенду варто пам'ятати, що кредит - це крайній захід, і виконання його своєчасної виплати стане запорукою фінансової незалежності в майбутньому.