У кожної людини може виникнути потреба в грошах, і коли витрати не можна віднести до чергової виплати зарплати, цікавить питання де можна взяти кредит швидко в Україні.

Для чого можуть знадобитися гроші терміново?

Більшість сімей планує власний бюджет і покупки, а до придбання великих покупок часто люди готуються заздалегідь, відкладаючи на це гроші. Однак бувають випадки, коли необхідність в додаткових витратах виникає раптово, і такими витратами можуть стати:

  • необхідність термінової медичної допомоги і покупки дорогих ліків;
  • раптове підвищення вартості оренди житла і комунальних платежів;
  • необхідність оплати навчання;
  • витрати на ремонт автомобіля і покупку автозапчастин;
  • необхідність ремонту або поломки життєво важливою побутової техніки (холодильник, водонагрівач, пральна машина та ін);
  • витрата на сантехнічні роботи в будинку та ін.

Якою б серйозною не була проблема у вашому житті завжди можна знайти спосіб, щоб її вирішити і знайти гроші терміново. Для цього є кілька перевірених способів, про які йтиметься далі.

Де знайти гроші терміново?

Якщо гроші потрібні терміново, то банк не стане тим місцем, де допоможуть вирішити фінансові проблеми за короткий час. Адже для отримання банківського кредиту потрібно збирати перелік документів, а сам розгляд заявки може тривати протягом декількох днів, а в деяких випадках і тиждень. Тому отримати кредит за 15 хвилин в банку можна не розраховувати.

Найбільш реальними варіантами отримати швидкий кредит в Україні є такі способи:

Кредит в ломбарді. Тут кредит видають по паспорту і за короткий час, але при цьому даний вид кредиту має ряд недоліків. Так, похід в ломбард вимагає додаткових часових витрат на дорогу, на відшукання місця розташування ломбарду і очікування його робочих годин. Такий вид кредиту зобов'язує позичальника надати заставу, якою може виступати ювелірна прикраса, мобільний телефон або планшет. При цьому сума кредиту буде обмежена оціночною вартістю застави, яка часто навмисне занижується ломбардом. У разі затримки повернення кредиту позичальник ризикує втратити закладену річ за безцінь, а в разі її викупу зіткнеться зі значною переплатою за кредитом.

Приватний займ. Пропозиції від приватних кредиторів сьогодні можна побачити розклеєними на стовпах, зупинках громадського транспорту, в газетах. Діяльність приватних кредиторів не регламентована законодавством, а значить ніякої правової відповідальності такі відносини не несуть. Приватні кредитори для видачі кредиту просять надати паспорт та ІПН, проте умови повернення кредиту приватний кредитор може змінити в будь-який момент, і від цього не застрахований позичальник.

Кредит в МФО. МФО є тими кредиторами, які надають найбільш комфортні умови повернення кредиту і гарантують його швидку видачу. Для отримання кредиту потрібен лише паспорт та ІПН. Основна частиначасу витрачається на заповнення заявки, і сам позичальник може регулювати тривалість оформлення угоди. При першому зверненні за кредитом витрачається трохи більше часу для реєстрації, а при повторному оформленні кредиту вже використовуються раніше занесені дані про позичальника і кредитвидається максимально швидко.