На сьогоднішній день в Україні існує безліч варіантів отримати гроші в борг, завдяки чому кожна людина може отримати швидкий кредит незалежно від свого трудового стажу і рівня заробітку.

Кредити видаються як банками, так і небанківськими фінустановами, і класифікуються на такі види:

 • Великі кредити. Кредити, які обчислюються в млн.грн. Видаються в корпоративній сфері.
 • Великі кредити. Сума вимірюється в сотнях тисяч і до млн.грн. Видаються юридичним особам, приватним підприємцям, а в деяких випадках і фізичним особам.
 • Середні кредити. Сума кредиту до 100 тис.грн. Видаються в якості споживчих кредитів.
 • Дрібні кредити. Сума кредитів до 20 тис.грн. До таких кредитах відносяться експрес кредити до зарплати, які надаються безліччю МФО.

На сьогоднішній день продовжує розвиватися і користуватися попитом сегмент споживчого кредитування, а саме - позика онлайн для населення. Такі кредити видаються МФО при мінімальних вимогах на банківську карту позичальника. З огляду на їх популярність банки намагаються також пом'якшити умови видачі кредитів, але деякі вимоги по банківським кредитам продиктовані законодавством і обмежені технічними можливостями.

Чому мікрокредити користуються популярністю в українців?

Існує ціла безліч переваг мікрокредитів, головними з яких є:

 • Простота оформлення. Для оформлення кредиту знадобиться мінімальний запас часу і ресурсів. Щоб оформити кредит онлайн на банківську карту потрібен електронний пристрій з виходом в інтернет (гаджет, ноутбук тощо). Процедура оформлення кредиту триває в середньому близько півгодини. Для можливості отримання кредиту позичальникові потрібно зарегістріоваться на сайті онлайн сервісу, заповнити заявку на кредит за обраною МФО, підписати договір і отримати гроші на карту.
 • Цілодобова робота сервісу. Сервіс працює 7 днів на тиждень, 24 години на добу, без вихідних і святкових днів. Такий кредит можна отримати в будь-який час, і перебуваючи в будь-якому місці, не відриваючись від інших важливих справ.
 • Вигідні умови кредитування. Вигідні умови по кредитах отримують як нові клієнти при оформленні першого кредиту під 0,01%, так і постійні клієнти, отримуючи лояльні умови кредитування у вигляді знижок і заохочень.
 • Можливість отримання кредиту на маленьку суму. Отримати банківський кредит на невелику суму проблематично. А ось сума кредиту в МФО може становити від 50-100 грн при необхідності.
 • Легкість повернення кредиту. Здійснити повернення кредиту можна також через інтернет в режимі онлайн без нарахування комісій. Здійснити платіж можна як в особистому кабінеті на сайті онлайн сервісу, так і за допомогою інтернет банкінгу або електронного гаманця.
 • Збереження конфіденційності. Часто кредит в банку оформляється на певні цілі. Для отримання кредиту в МФО не знадобиться пояснювати мету кредиту, а отриманими позиковими коштами можна розпоряджатися як заманеться.
 • Відсутність паперової тяганини. На відміну від банківського кредитування, яке передбачає збір цілого переліку документів для можливості отримання кредиту, мікрокредит дають при мінімальній кількості документів - по паспорту та ІПН.

Крім усього перерахованого варто відзначити, що кредит в МФО приваблює багатьох людей своєю доступністю. Адже отримати швидке фінансування може практично кожна людина, незважаючи на вік, статус зайнятості та рівень забезпечення.