Не всі українці можуть дозволити собі повне обстеження організму, і тому багатьох цікавить питання вартості обстеження щоб спланувати дані витрати і знайти джерело їх фінансування.

Рання діагностика серйозних захворювань дозволяє збільшити ймовірність одужання, а регулярне обстеження організму дозволить зберегти своє здоров'я в нормі. Лікарі рекомендують проходити повне обстеження не рідше ніж раз на п'ять років, але чим частіше буде проводиться діагностика, тим більше шансів виявити захворювання на ранній стадії і бути здоровим.

З чого складається повне медичне обстеження для жінок?

Комплексне обстеження для жінок включає в себе наступні процедури:

 • Аналіз крові на показники по щитовидній залозі і на статеві інфекції;
 • Аналіз на наявність онкогенних штампів ВПЛ;
 • Загальний аналіз крові;
 • Мікроскопія мазка;
 • УЗД (малого таза, черевної порожнини, щитовидної залози, сечовивідної системи, молочних залоз).

Даний набір є мінімальним для обстеження жіночого організму. На додаток буде корисно пройти обстеження у стоматолога, офтальмолога, невролога, отоларинголога.

Що входить в комплексне обстеження для чоловіків?

Стандартний пакет діагностики для представників чоловічої статі складається з наступних найменувань:

 • Здача аналізів (зішкріб на ІПСШ, мазок на флору);
 • Загальний аналіз крові (біохімія);
 • УЗД (мошонки, передміхурової залози, черевної порожнини).

Крім вищевикладеного чоловікам потрібно пройти кардіолога, уролога, гастроентеролога, офтальмолога.

Скільки коштує повне медичне обстеження для чоловіків і жінок в Києві?

Нижче будуть представлені розцінки на необхідні процедури в клініках столиці:

 1. Клініка «Добробут». Вартість клінічного мінімуму становить 300 грн. Клінічне УЗД обійдеться від 1,350 тис.грн. Вартість повного обстеження для чоловіків складе близько 7 тис.грн, а для жінок - близько 6,5 тис.грн.
 2. Клініка «Оберіг». Пакет процедур за клінічним мінімуму обійдеться в 550 грн. УЗД від 1,8 тис.грн. Повний курс діагностики: жінки - 10,216 тис.грн, чоловіки - 9,230 тис.грн.
 3. Клініка «Персомед». Клінічний мінімум 290 грн. УЗД: пакет для чоловіків - 600 грн, пакет для жінок - 1,2 тис.грн. Вартість повного курсу обстеження від 1,1 тис.грн.
 4. Клініка «MEDIKOM». Клінічний мінімум 730 грн. УЗД 700 грн. Повне обстеження ля чоловіків - від 5,815 тис.грн, для жінок - від 7,365 тис.грн.

З вищевказаної інформаціївипливає, що для повного обстеження організму необхідно витратити пристойну суму грошових коштів, що доцільно для профілактики і запобігання серйозним захворюванням.

Де знайти гроші на обстеження?

Своє здоров'я треба берегти, і економія коштів на здоров'я виключена. А проблему з відшукання грошей для медичного обстеження можна вирішити просто - знайти організацію, яка видає гроші в кредит на вигідних умовах.

Отримати фінансову допомогу в максимально короткий час допоможе онлайн сервіс кредитування, на якому можна вибрати кредитнупропозиціюз безлічі представлених на сайті. Сума кредиту може досягати до 15 тис.грн, що дозволить забезпечити себе повним медичним обстеженням в потрібний час і в хорошій клініці.