У пошуку місця зняття готівки з картки важливу роль відіграє відсутність переплат при здійсненні даної операції. Саме тому багатьох людей хвилює питання, де зняти гроші з картки без нарахування комісій.

На сьогоднішній день практично кожна людина користується кредитною або накопичувальною карткою, тому як даний спосіб зберігання і користування коштами є самим практичним. Багато власників карток потребують зняття готівки, і умови здійснення даної операції залежать від тарифного плану, зазначеного в умовах укладеного договору з банком. Тому дізнатися про вартість даної послуги можна, заглянувши в свій договір з банком або звернувшись на сайт банку, на якому опубліковані умови користування картами банку.

Як зняти готівку з карти без комісій в своєму банку?

Більшість банків передбачають для своїх клієнтів безкоштовне зняття готівки з картки в банкоматах свого банку, при цьому кожна банківська установа може передбачати і додаткові умови по картах:

 • сума зняття готівки без обмежень;
 • визначається сума безвідсоткового зняття готівки (в середньому 10 тис.грн);
 • встановлюється кількість допустимих звернень за зняттям готівки протягом місяця (в середньому 2-4 рази).

Банками, які користуються найбільшою популярністю в українців і зняття готівки в яких не передбачає нарахування комісій, є:

 1. Альфа-Банк Україна. Річне обслуговування картки становить 1 тис.грн. Обмеження зняття готівки до 10 тис.грн.
 2. УкрСибБанк. Річне обслуговування від 75 грн до 1,1 тис.грн. Зняття готівки без комісії тільки з зарплатних рахунків.
 3. ВТБ. Можливість зняття без комісії, річне обслуговування від 200 грн. Без обмежень по сумі зняття.
 4. ПУМБ. Річне обслуговування від 500грн до 1,5 тис.грн. Зняття готівки без комісії, без обмежень по сумі і за кількістю звернень.
 5. Креді Агріколь. Обслуговування картки від 100 грн на рік. Відсутні обмеження по сумі зняття і за кількістю звернень.
 6. ПриватБанк. Існують багато видів карт з безкоштовним обслуговуванням, зняттям готівки без комісії і без обмеження суми зняття.

Зазначені умови зняття поширюються на картки для зарплатних, соціальних і пенсійних виплат. Коли ж мова йде про знятті готівки по кредитній карті, то в ПриватБанку кошти доступні з фіксованою ставкою в 1%, а при їх знятті застосовується плаваюча ставка, при якій за кожну зняту тисячу грн. нараховується 4%.

Як зняти гроші без комісії в іншому банку?

Багато банківських установ співпрацюють між собою, тим самим забезпечуючи своїм клієнтам зняття готівки в банкоматах банку-партнера без нарахування комісії. Існує чотири мережі компаній, в які входять такі банківські установи:

 1. Простір: Ощадбанк, Укрексімбанк, Укргазбанк, Скай, Альянс, Глобус, ПриватБанк, Південний, Альфа-Банк Україна, ТАСкомбанк.
 2. Радіус: ПУМБ, Фамільний, Банк Кредит Дніпро, Метабанк, Грант, ВТБ, Промислово Фінансовий, Кредобанк, Укрсоцбанк.
 3. Атмосфера: Креді Агріколь, ОТП, Південний, Ідея, БТА, Український капітал.
 4. Укркарт: Укргазбанк, Глобус, Скай, Богуслав, Оксі, КІБ.

Щоб зняти готівку без комісії в іншому банку досить знати назву банків, що знаходиться в тій же мережі компанійдо якої відноситься Ваш банк.